Epic Games Store właśnie wystartował ze świąteczną wyprzedażą. Będziecie zadowoleni – ma być dostępnych aż 17 gier za darmo! Poniżej przekazujemy szczegóły.

Jest już pierwszy świąteczny prezent

Gracze już dzisiaj mogą rozpakować swój pierwszy prezent. Jest nim tytuł Destiny 2: Legacy Collection. To świetny pakiet, w którego skład wchodzi „podstawka” i trzy dodatki: Twierdza Cieni, Poza Światłem i Królowa Wiedźma.

Warto się śpieszyć, ponieważ oferta obowiązuje tylko do 20 grudnia do godziny 17.00 polskiego czasu. Wtedy też Epic Games Store dostarczy kolejną darmówkę. Co więcej, najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu otrzymany więcej niż jeden tytuł, biorąc pod uwagę, że zostało ich aż 16!

Czyżby rekord?

Najprawdopodobniej w tym roku Epic pobije swój rekord i rozda największą liczbę darmowych gier w święta. Przypomnijmy, że w poprzednich latach oferował ich znacznie mniej: w 2019 udostępnił 12 prezentów, zaś w latach 2020, 2021 i 2022 po 15 bezpłatnych tytułów.

Do tego wszystkiego dodajmy, że gracze mogą skorzystać jeszcze ze specjalnego kuponu. To sposób na to, aby jeszcze bardziej obniżyć cenę przecenionych już gier o 33%. Pamiętajmy jednak, że kwota minimalna za całe zamówienie wynosi 59,99 zł.

Wyprzedaż świąteczna ma potrwać od 13 grudnia, a zakończyć się 10 stycznia 2024 roku o godzinie 17:00. Jesteście zadowoleni? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: Epic Games Store

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jaka jest najpopularniejsza gra na świecie? Sprawdźmy!
Jeśli miałbym powiedzieć, co jako gracz cenię sobie w życiu najbardziej, to fakt, że “granie w grę” stało się już pełnoprawnym hobby. Ta branża rozrywki
spotify Spotify pojawiło się w Epic Games Store, będą też kolejne aplikacje
Epic Games Store większość osób kojarzy zapewne z grami – w końcu to o nich mowa nawet w samej nazwie sklepu. Twórcy ewidentnie jednak chcą
gta v za darmo GTA V Premium Edition za darmo w Epic Games Store
Epic Games Store gry za darmo rozdaje nie od dzisiaj, aby zachęcić nowych użytkowników do korzystania z platformy. Tym razem postanowiono udostępnić za darmo GTA
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *