Fotel gamingowy Diablo – przegląd oferty Diablo Chairs

Fotel gamingowy Diablo to inaczej fotel gamingowy Diablo Chairs – polskiej firmy założonej w 2004 roku w Zielonej Górze. Diablo chairs przyłożyło się na tyle do produkcji mebli gamingowych, że jest już znane w całej Europie. W swojej ofercie posiada nie tylko fotele gamingowe, ale również biurka dedykowane dla graczy.

diablo chairs

Czym jest fotel gamingowy Diablo?

Czym dokładnie charakteryzuje się fotel gamingowy, możecie przeczytać tutaj. W skrócie: fotel gamingowy charakteryzuje się ergonomicznym dopasowaniem do kształtu ciała, aby nie powodować problemów z postawą od siedzenia w zły sposób. Fotel gamingowy Diablo posiada wszystkie najważniejsze funkcje:

  • Wygodne siedzenie
  • Ruchomy zagłówek
  • Oparcie z kilkoma stopniami dopasowania kąta siedzenia
  • Ruchome podłokietniki (przynajmniej góra – dół)
  • Dedykowane podparcie pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa
  • Regulacja wysokości siedziska.

Oferta Diablo Chairs

Diablo Chairs posiada trzy serie foteli gamingowych:

  • Gaming X-Series
  • Ergonomic V-Series
  • Diablo Kids

Fotel gamingowy Diablo X-Gamer 2.0

przegląd oferty Diablo Chairs
Najprostsza, budżetowa seria foteli Diablo, jeszcze bez regulowanych podłokietników. Dla niewymagających użytkowników, których zadowoli fotel gamingowy Diablo tani.

Fotel Gamingowy Diablo X-One 2.0

przegląd oferty Diablo Chairs
Fotel wzbogacony o regulowana poduszkę zamiast zagłówka. Poduszka zamiast zagłówka to cecha charakterystyczna dla foteli gamingowych w porównaniu do “zwykłych” ergonomicznych. Posiadają podłokietniki regulowane góra-dół.

Fotel Gamingowy Diablo X-Horn 2.0

przegląd oferty Diablo Chairs
Od poprzedniej serii różni się głównie designem górnej części oparcia. Tutaj firma Diablo Chairs postawiła na poduszkę w kształcie tytułowych rogów. Dodatkowa wspomnianą poduszkę można spersonalizować, zamawiając haft z wybranym przez siebie tekstem. Przeczytaj naszą recenzję tego fotelu tutaj.

Fotel Gamingowy Diablo Player 2.0

przegląd oferty Diablo Chairs
Fotele Player 2.0 różnią się znacząco designem od poprzednika. Najważniejszą różnicą jest dorzucona w tym modelu osobna poduszka służąca jako podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Przeczytaj naszą recenzję tego fotelu tutaj. Ta seria również może być personalizowana.

Fotel Gamingowy Diablo X-Fighter

przegląd oferty Diablo Chairs
Podobnie jak poprzednio – to tylko inny design.

Fotel Gamingowy Diablo X-Ray

przegląd oferty Diablo ChairsFotel Diablo X-Ray to fotel komputerowy Diablo z najwyższej półki foteli gamingowych firmy Diablo Chairs.Te fotele charakteryzują się najlepszą jakością materiałów, pianki i części zastosowanych do produkcji

Fotel Gamingowy Diablo Special Edition

przegląd oferty Diablo ChairsSpecjalna edycja to poprzednie modele w oryginalnych malowaniach. Jest tu kilka ciekawych połączeń kolorystycznych, a także wzornictw inspirowanych np. grą Minecraft.

Ergonomic V-Series

przegląd oferty Diablo Chairs
Diablo Chairs nie zapomina o ludziach, którzy wolą swoje krzesło w bardziej biurowym designie. Jak wiadomo, fotel gamingowy od fotela biurowego różni się tylko w designie. Zasady ergonomii są te same. Dlatego fotel komputerowy Diablo nie musi być fotelem gamingowym. W Ergonomic V-Series można znaleźć cztery modele krzeseł, z czego najbardziej dostępnym jest fotel biurowy Diablo V-Basic. Modele V-Dynamic, V-Commander i V-Master są już wyraźnie dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom, również pod kątem ceny. Tymczasem można śmiało powiedzieć, że już nawet fotel biurowy Diablo V-Basic ma wszystko, co potrzebne!

Fotel gamingowy Diablo Chairs – podsumowanie

Jak widać, firma Diablo Chairs oferuje bardzo szeroki asortyment krzeseł gamingowych, a co najważniejsze, nie zapomina o ludziach preferujących biurową stylistykę oraz o różnych rozmiarach. Krzesła z serii gamingowych są dostępne w trzech rozmiarach: normalny, dla ludzi wysokich oraz dla dzieci (fotel gamingowy Diablo junior).

Source: Wszystkie zdjęcia ze strony https://diablochairs.com/

WARTO PRZECZYTAĆ:

mechanizm multiblock Mechanizm multiblock – czym jest i co warto o nim wiedzieć?
Od wielu lat człowiek spędza przed ekranem komputera lub smartfonu coraz więcej czasu. Niedawna pandemia tylko to pogłębiła: tysiące ludzi zostało oddelegowanych do pracy zdalnej,
Najlepszy fotel gamingowy! Mogę siedzieć godzinami
A gdybyśmy Wam powiedzieli, że z fotelem gamingowym jest tak samo jak z fotelem w samochodzie wyścigowym? I zapalony gamer i “kierowca bombowca” działają w
fotel-gamingowy-jak-wybrać Stanowisko dla gracza: jak wybrać fotel gamingowy
Czy specjalistyczny fotel do grania na komputerze ma sens? Czym fotel gamingowy różni się od klasycznego obrotowego krzesła biurowego? Podpowiadamy, jak stworzyć sobie idealne miejsce
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *