Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Motus to dosyć nowy (bo działający od 2016 roku) polski producent hulajnóg elektrycznych, co nie przeszkodziło mu w tym czasie zadowolić ponad 30 tysięcy klientów w całym kraju! Od 2022 roku ma w swojej ofercie również rowery elektryczne. Wszystko w ponad 200 punktach na terenie całego kraju. Jakiś problem? Polska lokalizacja pozwala na serwis door-to-door!

Hulajnogi elektryczne Motus

Misją marki Motus jest tworzenie ekologicznych urządzeń do sprawnego poruszania się nie tylko po mieście, ale również w terenie. W końcu hulajnogi stały się popularne nie tylko ze względu na omijanie korków, ale też jako pojazd do ekstremalnego spędzania czasu. Z tego powodu Motus stworzył dwie linie hulajnóg elektrycznych:

  • Scooty – hulajnoga do jazdy po mieście
  • PROhulajnoga elektryczna Motus do bardziej wymagającej jazdy.

Obie linie to połączenie najnowszych i najlepszych jakościowo technologii, z solidną konstrukcją i doświadczeniem zespołu Motus. Motus to raczej klasyczny wygląd, jeśli szukacie czegoś “innego” sprawdźcie, jak wyglądają hulajnogi Ninebot.

Scooty – hulajnoga do jazdy po mieście

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 to dosyć podstawowy model do jazdy po mieście, który dostaniecie już w granicach ~1500 zł. Waga tej hulajnogi to 12,5 kg, maksymalna prędkość to 25 km/h, a zasięg 25 km. Wyświetlacz jest bardzo czytelny, nawet w pełnym słońcu i prosty w obsłudze. Hulajnoga jest wyposażona w możliwość składania i hamulce tarczowe, dla szybkiego zatrzymania pojazdu.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8.5 to świetny pomysł na pierwszą hulajnogę.

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2022

Motus Scooty 10 2022

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2022 to odświeżona tegoroczna wersja bardzo udanego modelu Motus Scooty 10. Ten model zaspokoi nawet bardzo wymagających użytkowników chcących długo jeździć po mieście.

Jego zasięg to aż 60 km! Dla długiej jazdy poszerzona została podstawka dla wygodniejszego ułożenia nóg. Dodana została również amortyzacja za pomocą pneumatycznych kół i wsparcia tylnego błotnika oraz hamulec bębnowy z systemem KERS (odzyskiwaniem energii). Koła mają aż 10 cm średnicy, a udźwig to aż 120 kg!

Jakby tego było mało, do tego modelu została stworzona aplikacja na smartfony, dzięki której można ustawić parametry jazdy jeszcze przed rozpoczęciem podróży. Koszt tego modelu to 2699 zł!

Dla lepszej personalizacji ten model ma kilka opcji kolorystycznych, w dodatku hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2022 ma też kilka wersji:

  • Motus Scooty 10 LITE 2022
  • Motus Scooty 10 Plus 2022.

Hulajnoga elektryczny Motus PRO

Hulajnoga elektryczna Motus PRO 8.5 Lite

Motus PRO 8.5 Lite

Hulajnoga elektryczna Motus PRO 8.5 Lite to podstawowa wersja hulajnogi do jazdy w terenie. Ma dwa amortyzatory (na przód i tył) i mocne oświetlenie (3 lampy z przodu i 2 z tyłu). Przystosowana do maksymalnego obciążenia 120 kg. Maksymalny zasięg to 25 km, prędkość to 20 km/h, a udźwig 120 kg. Do tego kilka kolorów do wyboru dla lepszego wyrażenia siebie. Będzie wasza już za 3399 zł!

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 2022

Motus Pro 10 2022

Hulajnoga elektryczna Motus Pro 10 2022 to odświeżona wersja bardzo udanego modelu do jazdy w terenie. Ma 2 hamulce tarczowe i 2 amortyzatory wahaczowe dla przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Jej maksymalny zasięg to nawet 70 km. Niestety maksymalna prędkość to tylko 20 km/h. Kierownicę można dopasować pod kątem swojego wzrostu dla lepszego chwytu. Wasza kieszeń odczuje kupno tego modelu: jego cena to 4999 zł!

Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 Sport 2021

Motus PRO 10 Sport 2021

Hulajnoga elektryczna Motus PRO 10 Sport 2021 to model z najwyższej półki. Jeśli szukacie hulajnogi wyczynowej, to właśnie ją znaleźliście. Ten model został wyposażony w dwa silniki, po jednym na każde koło. Prędkość 24 km/h osiąga już w 3 sekundy, a maksymalna prędkość to 66 km/h. Jej udźwig to 150 kg, a zasięg 65 km. Udało się to osiągnąć dzięki wadze pojazdu, która wynosi aż 29 kilogramów!

Dla bezpieczeństwa została wzbogacona o stacyjkę i kluczyk, tak żeby nikt postronny nie miał do niej dostępu. Dwa reflektory z przodu, dwa z tyłu, a do tego listwy LED-owe po bokach, dla lepszej widoczności. Oczywiście to wszystko znajduje swoje odzwierciedlenie w cenie: ta wynosi aż 6999 zł!

Hulajnoga elektryczna Motus – podsumowanie

Hulajnoga Motus to polski sprzęt tak jak hulajnoga elektryczna Frugal. Producent z każdym rokiem nabiera coraz więcej doświadczenia, w tym co robi. Nie przeszkadza im to w żaden sposób tworzyć modele, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników, którzy chcą zboczyć z miejskich dróg na leśne ścieżki i bezdroża ku przygodzie.

Polskość to nie jest dla nich tylko pusty slogan. Lokalne położenie wykorzystują, by oferować serwis door-to-door, a dla wsparcia ekologii oferują rabaty na swoje nowe modele, w zamian za stare i zużyte, niezależnie od marki!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *