Ładowarka indukcyjna to bardzo wygodne akcesorium do smartfona. Można go naładować, po prostu kładąc sprzęt w odpowiednim miejscu. Ładowarka indukcyjna do samochodu zwykle występuje pod postacią uchwytu – spełnia więc dodatkowe zadanie. Można nie tylko umieścić smartfon w wygodnym miejscu, ale także bezprzewodowo uzupełnić jego baterię. Sprawdź najlepsze modele ładowarek indukcyjnych do samochodu i wybierz najlepszy sprzęt dla siebie!

Przegląd najlepszych ładowarek indukcyjnych do samochodu na rynku – topowe modele, które warto wybrać!

Propozycji do wyboru jest stosunkowo dużo. Samochodowa ładowarka indukcyjna jest dość popularnym akcesorium. Warto zwracać uwagę przede wszystkim na jakość wykonania, moc ładowania i markę. Sprawdzone propozycje będą tu najlepsze. Taki sprzęt musi przede wszystkim solidnie utrzymywać smartfon – ładowanie może być wolniejsze. Warto zauważyć, że każda propozycja na rynku jest także uchwytem samochodowym. Ładowanie bezprzewodowe to dodatkowa funkcja.

Wybraliśmy najlepsze modele na rynku z różnych półek cenowych. W ten sposób każdy może znaleźć coś dla siebie. Sprawdź, jaką ładowarkę indukcyjną do samochodu warto kupić! A jeśli masz już jakąś ładowarkę i coś jest z nią nie tak, i dlatego rozglądasz się za nową, sprawdź nasze odpowiedzi na pytanie, dlaczego ładowarka indukcyjna nie ładuje i co z tym zrobić.

1. XBLITZ GX3 – najlepsza ładowarka indukcyjna do samochodu

XBLITZ GX3

W tym modelu wyróżnia się kilka kwestii. To przede wszystkim świetnie wykonana ładowarka indukcyjna do samochodu. Uchwyt jest solidny, wykorzystano dobrej jakości materiały. Można być tutaj pewnym wytrzymałości. Cena tego modelu to około 180 zł – sprzęt z wyższej półki, jeśli chodzi o tego typu akcesoria. Uchwyt posiada funkcję automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Ten model oferuje ładowanie bezprzewodowe z mocą aż 15 W. To solidnie wykonane akcesorium dla naprawdę wymagających użytkowników.

Można tutaj umieścić urządzenia z ekranem o przekątnej od 3,5 do 6,5 cala. Uchwyt umożliwia montaż na desce rozdzielczej, kratce wentylacyjnej czy też przedniej szybie. Ładowanie indukcyjne jest tutaj możliwe po podłączeniu zaledwie jednego przewodu. Grawitacyjne mocowanie sprawdza się tutaj świetnie – telefon nie wypada nawet podczas dużych wibracji.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Świetne wykonanie – naprawdę solidny uchwyt
 • Ładowanie bezprzewodowe z mocą aż 15 W
 • Stabilny uchwyt – telefon trzyma się tutaj perfekcyjnie
 • Możliwość automatycznego obrotu do pozycji poziomej
 • Pasuje do niemal dowolnego smartfona
 • Bardzo dobry, nowoczesny design
 • Opcja montażu w wielu miejscach

Zobacz także ranking, w którym omawiamy najlepsze powerbanki do samochodu!

2. SBS TEWIRELESSHOLD 15 W – uchwyt samochodowy 360 stopni z ładowaniem bezprzewodowym

SBS TEWIRELESSHOLD 15 W

Bardziej kompaktowa, stonowana propozycja. To ładowarka indukcyjna do samochodu, którą można zamontować na kratce wentylacyjnej, szybie przedniej lub desce rozdzielczej. Uchwyt jest kompatybilny z urządzeniami o szerokości maksymalnie 90 mm.

Sprzęt oferuje ładowanie bezprzewodowe o mocy aż 15 W. W tym modelu także znajduje się głowica 360. Można więc dowolnie obracać smartfon. Ta ładowarka indukcyjna jest także w pełni funkcjonalnym oraz świetnie wykonanym uchwytem. Wysoka jakość to tutaj ogromna zaleta.

Sprzęt charakteryzuje się wykorzystaniem solidnych materiałów. Dodatkowo uchwyt nie ulegnie uszkodzeniu także przy częstym użytkowaniu przez długi czas. To propozycja z wyższej półki. Cena w tym przypadku wynosi około 170 zł. Praktyczna ładowarka indukcyjna, która będzie idealna do niemal dowolnego smartfona oraz samochodu.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Szybkie ładowanie bezprzewodowe – do 15 W
 • Solidne wykonanie – wykorzystano dobrej jakości materiały
 • Możliwość obrotu telefonu o 360 stopni
 • Kompatybilność z urządzeniami o szerokości do 90 mm

Zobacz także, jaki nawilżacz powietrza do samochodu warto kupić!

3. XBLITZ G850 Pro – ładowarka indukcyjna z uniwersalnym uchwytem poniżej 150 zł

XBLITZ G850 Pro

Ta ładowarka indukcyjna do samochodu ma dwa różne uchwyty – przyssawkę oraz standardowe mocowanie. Dzięki temu sprzęt jest bardziej uniwersalny. Ten model także oferuje ładowanie bezprzewodowe z mocą 15 W. Sprzęt obsługuje technologię Qi, co jest pewnym standardem. Dość ciekawą opcją jest tutaj automatycznie mocowanie smartfona – czujnik zbliżeniowy po wykryciu urządzenia zamyka uchwyt. Akcesorium można zamontować na szybie, kratce oraz desce rozdzielczej.

Ta ładowarka indukcyjna jest kompatybilna z wieloma smartfonami z Androidem. Cena wynosi w tym przypadku około 130 zł. Ten model będzie idealny dla osób, które preferują uniwersalne urządzenia, które po prostu spełnią swoje zadanie. Solidne wykonanie to dodatkowy plus – przy tej cenie ciężko o lepszą propozycję.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Dość przystępna cena przy satysfakcjonującej jakości wykonania
 • Przyssawka i standardowy uchwyt w zestawie
 • Szybkie ładowanie bezprzewodowe do 15 W
 • Uchwyt kompatybilny z niemal dowolnym smartfonem
 • Standard Qi
 • Automatyczne mocowanie smartfona

4. Baseus Big Energy 15 W – magnetyczna ładowarka indukcyjna do samochodu

Baseus Big Energy 15 W

Pierwsza ładowarka indukcyjna do samochodu w zestawieniu, która posiada uchwyt magnetyczny. To przede wszystkim kwestia wygody. Takie rozwiązanie zajmuje mniej miejsca oraz jest komfortowe – wystarczy przyłożyć smartfon i będzie on trzymał się stabilnie. Ten model można zamontować wyłącznie na kratce wentylacyjnej. Oferuje on ładowanie bezprzewodowe z mocą do 15 W. Tutaj nie ma ograniczeń wielkości smartfona, ponieważ uchwyt działa magnetycznie.

Sprzęt posiada regulowaną głowicę, więc można bez problemu obracać zamontowany telefon. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na wykonanie. Ten model naprawdę zasługuje, by go wyróżnić. Sprzęt charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Spełnia on swoje zadanie, wygląda świetnie i jest naprawdę solidny. Cena tej ładowarki indukcyjnej wynosi obecnie około 130 zł.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Świetne wykonanie – minimalistyczna, nowoczesna ładowarka indukcyjna
 • Magnetyczny uchwyt, który jest kompatybilny z dowolnym smartfonem
 • Ładowanie indukcyjne do 15 W
 • Dość przystępna cena
 • Wygodny montaż

5. Navitel SH1000 – świetnie wykonana ładowarka indukcyjna o nowoczesnym designie

Navitel SH1000

Świetna ładowarka indukcyjna do samochodu. Wyróżnia ją nowoczesny design oraz świetne wykonanie. To naprawdę wytrzymały sprzęt, który także gwarantuje stabilność smartfona niezależnie od warunków. Producent zapewnia również naprawdę prosty i szybki montaż uchwytu. Ten model od Navitela gwarantuje ładowanie indukcyjne o mocy 15 W. Warto zwrócić uwagę na to, że uchwyt jest uniwersalny – ma aż 82 mm rozwarcia. Można więc umieścić tu dowolny smartfon.

Kolejną zaletą jest świetnie działająca, obrotowa głowica. Uchwyt umożliwia ustawianie telefonu poziomo lub pionowo. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na funkcję automatycznego zaciskania. Dzięki temu montaż telefonu jest niemal natychmiastowy – od razu zaczyna on się także ładować. Cena tej ładowarki indukcyjnej wynosi około 150 zł. Ten sprzęt jest bardzo często polecany przez użytkowników.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Świetny, nowoczesny design
 • Przystępna cena, jak na taką jakość wykonania – naprawdę solidny sprzęt
 • Kompatybilny uchwyt z niemal dowolnym smartfonem
 • Ładowanie indukcyjne do 15 W
 • Szybka i łatwa instalacja
 • Automatyczne zaciskanie uchwytu po umieszczeniu smartfona

6. Reinston EUT23 – jedna z najpopularniejszych ładowarek indukcyjnych do samochodu na rynku

Reinston EUT23

Bardzo dobrze wykonana ładowarka indukcyjna do samochodu. Wyróżnia się tu przede wszystkim jakość oraz uniwersalne zastosowanie. Uchwyt można zamontować na szybie, kratce od nawiewu czy też desce rozdzielczej. Sprzęt jest kompatybilny z telefonami o przekątnej od 4,7 do 6,4 cala. Producent zadbał tu o szybkie ładowanie bezprzewodowe – do 10 W. Uchwyt oferuje także funkcję automatycznego otwierania i zamykania mocowania. Dzięki temu można wygodniej umieścić smartfon w ładowarce oraz go wyjąć. Ten model także posiada regulowaną głowicę – telefon da się dowolnie obracać.

Jakość wykonania, uniwersalne zastosowanie oraz szybkie ładowanie to największe zalety powyższego uchwytu. Sprzęt oferuje wszystko, czego można wymagać. Jego cena także nie jest wygórowana – trzeba zapłacić około 130 zł. Mimo wszystko ładowarka prezentuje najwyższą jakość. To solidny sprzęt dla wymagających.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Solidne wykonanie i świetny design
 • Uniwersalny montaż – na szybie, desce rozdzielczej lub kratce od nawiewu
 • Kompatybilny z niemal dowolnym smartfonem (od 4,7 do 6,4 cala)
 • Automatyczne otwieranie i zamykanie smartfona w uchwycie
 • Regulowana głowica
 • Ładowanie do 10 W
 • Przystępna cena

7. Reinston EUT22 – najlepsza ładowarka indukcyjna do samochodu poniżej 100 zł

Reinston EUT22

Najtańsza ładowarka indukcyjna do samochodu w zestawieniu. Mimo wszystko ma ona wiele zalet. Uchwyt pasuje do większości smartfonów – obsługuje modele od 4,7 do 6,5 cala. Wykorzystano tu głowicę, którą można dowolnie obracać. Dzięki temu da się ustawić smartfon poziomo lub pionowo. Ten model oferuje ładowanie do 15 W. Producent zaimplementował także funkcje automatycznego zamykania i otwierania.

Wykonanie jest naprawdę dobre – także przy tak niskiej cenie. Za około 100 zł otrzymujemy tu świetny sprzęt, który może posłużyć nawet przez długie lata. Idealna propozycja, jeśli chodzi o budżetowe ładowarki indukcyjne.

Dlaczego warto wybrać ten model?

 • Kompatybilny z niemal każdym smartfonem na rynku
 • Szybkie ładowanie bezprzewodowe do 15 W
 • Automatyczne otwieranie i zamykanie
 • Regulowana głowica
 • Świetna cena przy bardzo dobrej jakości wykonania

Jak wybrać najlepszą ładowarkę indukcyjną do samochodu? Praktyczne porady

Propozycji na rynku jest naprawdę dużo. Mimo wszystko warto mieć na uwadze kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim należy pamiętać o kompatybilności. Nie wszystkie modele na rynku będą ładowały każdy smartfon bezprzewodowo. Największe różnice są między iPhone oraz telefonami z Androidem.

Sprawdź też przegląd najlepszych ładowarek indukcyjnych do iPhone! Wybraliśmy najciekawsze modele na rynku, które warto wybrać. To idealne rozwiązanie do ładowania smartfona w domu.

Wybierając ładowarkę indukcyjną do samochodu, warto mieć na uwadze podstawowe parametry:

 • Moc ładowania – jest wyrażana w watach (W). Im wyższa wartość, tym lepiej. Ten parametr decyduje o tym, jak szybko ładowany będzie smartfon. Standardem jest 10 W.
 • Obsługiwana wielkość smartfona – uchwyty są dopasowane do konkretnej wielkości smartfonów. Warto sprawdzić to przed zakupem.
 • Opcje montażu – niektóre modele można montować na szybie, kratce wentylacyjnej oraz desce rozdzielczej.
 • Jakość wykonania – warto wybierać solidne, odporne na wibracje czy inne uszkodzenia modele. Taki sprzęt może posłużyć naprawdę długo.

Ładowarka indukcyjna do samochodu najczęściej umożliwia także podłączenie przewodowe starszych smartfonów. Wtedy jest to standardowy uchwyt. Mimo wszystko ładowanie bezprzewodowe powinno być możliwie najszybsze – dzięki temu telefon nigdy nie rozładuje się podczas podróży.

WARTO PRZECZYTAĆ:

smartwatch z ekg ranking Smartwatch z EKG – ranking najlepszych modeli na 2023!
Funkcja EKG nie jest nowością w inteligentnych zegarkach. Kolejni producenci wydają sprzęt, który posiada opcję elektrokardiogramu. Modeli na rynku jest obecnie ogrom – wybór może
Jaki smartwatch dla seniora wybrać? Sprawdź ranking 8 najlepszych zegarków inteligentnych dla starszego użytkownika!
Smartwatche to stosunkowo nowy gadżet, który jest przeznaczony dla każdego – w tym również seniorów. Starsi użytkownicy także znajdą w takim sprzęcie wiele naprawdę przydatnych
uniwersalna aplikacja do smartwatcha Uniwersalna aplikacja do smartwatcha – jaką wybrać?
U coraz większej grupy osób widać znaczące zainteresowanie smartwatchami. Wynika to z faktu, że są to niezwykle przydatne urządzenia, które mogą skutecznie zastąpić smartfona i
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *