W 2023 roku byliśmy świadkami wielu ogromnych premier gier. Pokazały się bowiem takie hity jak np. Baldur’s Gate 3, Super Mario Bros czy Alan Wake 2. Oczywiście jednak na światło dzienne wyszły także te dużo mniej udane produkcje, o których raczej wolelibyśmy zapomnieć. Jakie tytuły zagościły na liście najgorszych gier w 2023 roku stworzonej przez serwis Metacritic?

Lista najgorszych gier roku 2023 nie jest zaskoczeniem

Zbliżający się dużymi krokami koniec roku jest idealną okazją do bliższego przyjrzenia się minionym dwunastu miesiącom. W tym czasie pokazało się wiele gier, które niestety rozczarowały nas swoją jakością.

Zajrzeliśmy na listę stworzoną przez Metacritic, na której znalazły się najgorsze gry roku 2023 i znaleźliśmy tam pozycje, które dostały najniższą średnią ocen od krytyków w tym serwisie. Praktycznie nikt nie jest zaskoczony, że wyjątkowe pierwsze miejsce zdobyła gra The Lord of the Rings: Gollum. Produkcja ta pojawiła się na kilku platformach, ale koniec końców okazało się, że mało kto był z niej zadowolony, a powodów jest przynajmniej kilka: niezbyt interesujący główny bohater, okropne sterowanie czy liczne błędy.

Co istotne, zestawienie zawiera wyłącznie tytuły, które swoją premierę miały w tym roku i mają przynajmniej siedem recenzji. Poniżej prezentujemy pełną listę najgorszych gier w 2023 roku!

Najgorsze gry w 2023 roku – pełna lista

Jak się prezentuje ranking serwisu Metacritic? Przedstawiamy go poniżej, wraz ze średnią ocen dla każdej gry:

  1. The Lord of the Rings: Gollum – 33%,
  2. Flashback 2 – 35%,
  3. Greyhill Incident – 38%,
  4. Quantum Error – 40%,
  5. Testament: The Order of High-Human – 41%,
  6. Crime Boss: Rockay City – 43%,
  7. Gangs of Sherwood – 47%,
  8. Hellboy: Web of Wyrd – 48%,
  9. Loop8: Summer of Gods – 49%,
  10. Gargoyles Remastered – 49%.

Co myślicie na temat powyższego rankingu najgorszych produkcji 2023 roku? Może umieścilibyście w nim inne tytuły? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: Daedalic Entertainment

WARTO PRZECZYTAĆ:

Darmowe gry na PS4 – ranking najlepszych tytułów dostępnych za darmo
Granie na konsoli nie zawsze oznacza konieczność wydania pieniędzy na ulubione gry. Część z nich można pozyskać za darmo. Sprawdź przegląd najlepszych darmowych gier na
wolverine Wolverine nie pojawi się w 2024 roku? Możliwe opóźnienie
Już na początku 2023 roku dużo można było usłyszeć o tym, że premiera Wolverine’a jest planowana na 2024 roku. Teraz jednak okazuje się, że produkcja
hades Hades trafi na Netflixa!
Netflix stara się jak może, aby abonenci mieli dostęp nie tylko do ciekawych filmów i seriali, ale również gier. Niedawno nawiązał współpracę z Supergiant Games,
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *