Tom Henderson, znany insider z branży gier i redaktor serwisu Insider Gaming, uważa, że możemy spodziewać się „ogromnej liczby” zapowiedzi nowych tytułów, które pojawią się na Switch 2 oraz PlayStation 5, Xbox Series X/S, a także PC. Jednoznacznie informuje on o znacznie większej bibliotece produkcji dla nadchodzącej konsoli Nintendo niż poprzednik.

Nintendo Switch 2 obsługuje 4K/60FPS, Ray Tracing i DLSS – lepsza wydajność oznacza więcej tytułów

Henderson podkreśla, że wysyp zapowiedzi nastąpi od najbliższych 12 do 18 miesięcy. Jeżeli wierzyć niedawnym wyciekom i plotkom, Switch 2 oferuje świetne parametry. Konsola ma obsługiwać rozdzielczość 4K przy 60 FPS. Dodatkowo sprzęt wspiera technologię DLSS i Ray Tracing. Taka wydajność wystarczy do najnowszych tytułów Triple A – najpewniej więcej deweloperów zdecyduje się na tworzenie portów.

Jeśli Henderson się nie myli, potencjalnie zobaczymy nowe odsłony Assassin’s Creed, Grand Theft Auto nawet polskiego Cyberpunka na handheldowej konsoli Nintendo Switch 2. W sieci pojawiały się przecieki o Far Cry 7 oraz Monster Hunter 6. Podczas tegorocznej konferencji Gamescom plotki informowały, że tytułem startowym dla konsoli może być Final Fantasy 16.

Następca Nintendo Switch będzie lepszy pod względem osiągów i biblioteki

Według przecieków Nintendo Switch 2 pojawi się w drugiej połowie 2024 roku. Oznacza to, że prawdopodobnie więcej informacji o konsoli otrzymamy przez najbliższe miesiące. Nintendo Wciąż jednak nie potwierdziło oficjalnie handhelda. Jakiś czas temu został jednak pokazany za zamkniętymi drzwiami dla deweloperów podczas konferencji Gamescom. Według plotek także studia tworzące gry otrzymały DevKity Nintendo Switch 2.

Tom Henderson najpewniej ma dostęp do wewnętrznych informacji. Oczywiście nie może ich oficjalnie ujawnić. Informacja o tym, że konsola otrzyma „wiele” gier multiplatformowych napawa społeczność optymizmem. Switch 2 może być poważnym konkurentem dla Asus ROG Ally oraz Steam Decka.

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak podłączyć nintendo switch do laptopa Jak podłączyć Nintendo Switcha do laptopa?
Wiedziałeś, że istnieje możliwość podłączenia konsoli Nintendo Switch do laptopa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, nie martw się! W naszym poradniku omówimy wszystkie kroki,
jak podłączyć nintendo switch do telewizora Jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora? Wszystko, co musisz wiedzieć!
Pytanie o to, jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora może wydawać się dziwne. Spokojnie, tutaj nie spotkasz się z taką oceną. W TechPolska.pl potrafimy spojrzeć
pokrowiec na nintendo switch Dlaczego warto kupić pokrowiec na Nintendo Switch?
W dzisiejszym świecie mobilnych gier Nintendo Switch stało się nie tylko symbolem rozrywki, ale również przedmiotem osobistego stylu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej pokrowcom
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *