Pamiętacie, gdy Daedalic Enterinment wydało oświadczenie, w którym przeprasza za swoją produkcję? Gollum nie spełnił oczekiwań graczy, dlatego studio poinformowało, że przygotuje poprawki, które zapewnią lepsze doświadczenia. Jednak to oświadczenie jest inne niż wszystkie, ponieważ napisane przez ChatGPT!

Literówka i ChatGPT

Plansze z przeprosinami nie są żadną nowością. Są one publikowane przez wielu twórców, jednak niespotykane są w nich literówki. Zwykle są tworzone także przez człowieka. Inaczej jest w przypadku przeprosin za słaby stan Golluma.

Niemiecki kanał Game Two otrzymał informacje od dwóch anonimowych źródeł, iż zostały one napisane przez ChatGPT.

Jest winny

Kto ponosi za to winę? Obarczony został nią Nacon. Przypomnijmy, wykupił Daedalic Entertainment na początku zeszłego roku. Cała transakcja opiewała na kwotę 53 milionów euro. Ponoć opublikowanie opisywanego oświadczenia było decyzją wydawcy, który bez wiedzy Daedalica miał zająć się też jego formą, która ujrzała światło dzienne.

Jeśli macie ochotę posłuchać co nieco o produkcji Golluma, to zachęcamy do zapoznania się z około 40-minutowym materiałem na kanale Game Two.

Cóż, czasem dzieje się tak, że modelowy średniak dochodzi do momentu, gdy staje się fatalnym, nieciekawym tytułem. Co o tym myślicie? Dajcie znać!

Źródło obrazka wyróżniającego: Daedalic Entertainment

WARTO PRZECZYTAĆ:

chatgpt glitche ChatGPT miał chwilę słabości. Kuriozalne zachowanie bota wymusiło reakcję OpenAI
Od wielu miesięcy jednym z najgorętszych tematów pozostaje dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji. Spektakularne możliwości tej technologii budzą powszechne uznanie. Pasmo sukcesów i zachwytów bywa jednak
tiktok ai Twórcy TikToka tworzą własny model Al? OpenAl zablokowało ich konto!
OpenAl zablokowało konto twórców TikToka, czego powodem jest naruszenie licencji. O co dokładnie chodzi? Przyjrzeliśmy się sprawie! Konto ByteDance naruszyło licencję O TikToku nieustannie się
Czy można użyć ChatGPT do stworzenia dokumentacji dla sklepu www?
Tworzenie i utrzymanie skutecznej dokumentacji dla sklepu internetowego to kluczowy element sukcesu w dzisiejszym świecie e-commerce. Dokumentacja stanowi most komunikacyjny między sklepem a jego klientami,
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *