Skymaster to polski producent elektroniki użytkowej, który chce trochę zamieszać w rosnącym segmencie pojazdów elektrycznych. Już dzisiaj produkty tej marki są bardzo popularne wśród kupujących — i to nie bez powodu. W tym artykule zaprezentujemy 3 najlepsze deskorolki elektryczne Skymaster.

Deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart

Deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart

Pierwszą deską w naszym rankingu urządzeń Skymaster jest Skymaster Wheels 11 Evo Smart. Opisywane urządzenie to Hoverboard, co oznacza, że nie mamy tu żadnych pilotów, a sterowanie i przyspieszanie odbywa się poprzez wykonywanie delikatnych przechyleń ciała. Hoverboardy wymagają trochę nauki, ale po przyzwyczajeniu są bardzo wygodne oraz intuicyjne. Podobną konstrukcję znajdziemy w wielu innych produktach z tej kategorii — na myśl przychodzi od razu deskorolka elektryczna Manta lub deskorolka elektryczna Forever.

Pod względem możliwości deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart wypada bardzo dobrze. Dostajemy tu 2 mocne silniki bezszczotkowe (po 1 na każde koło) o mocy 350 W każdy, pozwalające rozpędzić deskę do prędkości 15 km/h. Oprócz szybkości w desce Skymaster liczy się też bateria. Ma ona 4000 mAh i wystarczy na przejechanie łącznie ok. 20 km. Ładowanie ogniw jest bardzo sprawne, bo zajmuje zaledwie 2-3 godziny.

Na spory plus opisywanego urządzenia trzeba na pewno zaliczyć koła. Deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 11 Evo Smart ma duże koła pneumatyczne o rozmiarze 10,5”. Bez problemu pokonują one większość przeszkód napotkanych na drodze rowerowej, czy chodniku, a nawet poradzą sobie z nieco większymi wybojami.

Poza tradycyjnymi zaletami hoverboard Skymaster ma też pewną wyjątkową cechę. Jest to bowiem deskorolka elektryczna Bluetooth ze wbudowanym głośnikiem. Dzięki temu możemy słuchać muzyki z naszego pojazdu elektrycznego, lub (jak proponuje producent) odtwarzać dźwięk silnika samochodowego podczas jazdy. Z pewnością bardzo ciekawe rozwiązanie, ale warto zaznaczyć, że funkcję głośnika Bluetooth posiada też konkurencyjna deska elektryczna Cavion Go.

Deska elektryczna Skymaster Wheels 7 Evo Smart

Deska elektryczna Skymaster Wheels 7 Evo Smart

W przeciwieństwie do powyższej propozycji deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 7 Evo Smart jest już typowo miejskim rozwiązaniem. Co prawda, znowu otrzymujemy tu charakterystyczną konstrukcję Hoverboarda i bardzo podobną specyfikację, ale koła Wheels 7 są znacznie mniejsze (rozmiar 6,5”), przez co nie nadają się tak dobrze do jazdy po nierównościach. Deskorolka elektryczna Skymaster Wheels 7 Evo Smart ma znane z modelu Wheels 11 Evo dwa silnik bezszczotkowe o łącznej mocy 700 W (po 350 W na każde koło). Prędkość maksymalna to 15 km/h, a zasięg w pełni naładowanej baterii ogranicza się do ok. 20 km. Na całe szczęście ładowanie wciąż jest bardzo szybkie i akumulator od 0 do pełna uzupełnimy w 2-3 godziny. W Skymaster Wheels 7 Evo Smart powraca też charakterystyczna funkcja głośnika Bluetooth, która pozwala odtwarzać muzykę podczas jazdy. Oprócz tego Wheels 7 (tak samo zresztą jak jej większy brat) może łączyć się z aplikacją mobilną i wyświetlać informacje na temat prędkości, stanu baterii, trybu pracy oraz przebiegu trasy.

Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Dual Smart

Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Dual Smart

Ostatnim modelem w naszym rankingu jest deskorolka elektryczna Skymaster Wheel 11 Dual Smart. Ten hoverboard pochodzi z nieco starszej serii niż pozostałe propozycje, ale pod względem specyfikacji i możliwości jest niemal identyczny do 11 Evo Smart.

Mocne silniki 2 x 350 W pozwalające na rozpędzenie się do 15 km/h? Są. Spora bateria o pojemności 4000 mAh z zasięgiem 20 km? Jest. Koła o wielkości 10,5” łatwo pokonujące nawet większe nierówności? Również są! To czego brakuje? A no, funkcji dodatkowych. Deskorolka Elektryczna Skymaster Wheels 11 Dual Smart w przeciwieństwie do nowszego modelu nie posiada modułu Bluetooth. Dlatego też nie użyjemy jej jako przenośnego głośnika. Jeśli naprawdę spodobała się wam ta funkcja, to radzimy sięgnąć po model 11 Evo Smart.

Deskorolka elektryczna Skymaster — podsumowanie

I oto wszystkie najlepsze deski elektryczne od Skymaster. Koniecznie napiszcie w komentarzach, jak według was wypada oferta polskiej firmy!

Warto zauważyć, że wszystkie modele od Skymaster mają maksymalny udźwig wynoszący 100-120 kg. Jeśli szukacie akurat pojazdu, który musi wytrzymać większy ciężar, to na pewno zainteresuje was deska elektryczna Segway.

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna – wszystko, co musisz wiedzieć
Pojazdy o napędzie elektrycznym nie są niczym nowym i zaskakującym – nasze miasta są pełne hulajnóg, które wprost walają się po ulicach. Czasami spotkamy także
deskorolka elektryczna manta Deskorolka elektryczna Manta — najciekawsze modele
Deskorolki elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem transportu po mieście. Sprawdzają się one idealnie, gdy chcemy szybko skoczyć na zakupy, lub kiedy nasze miejsce pracy
bateria do deskorolki elektrycznej Bateria do deski elektrycznej – jaka jest najlepsza?
Baterie do deski elektrycznej to najczęściej modele litowo-jonowe. Stanowią najmocniejszy i pojemny wybór. Dodatkowo ich wymiary są dostatecznie niewielkie, aby bez problemu zmieścić się na
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *