Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Nie da się ukryć, że w wielu przypadkach raz wybrany nick po jakimś czasie przestaje się podobać. Zwłaszcza, jeśli mamy jakieś konto już od bardzo długiego czasu. Z tego względu często można spotkać się z pytaniami o modyfikację nicku na popularnych portalach. Tak więc, jak zmienić nazwę na Instagramie? Czy to w ogóle możliwe?

Tak, jak najbardziej da się zmienić nazwę konta. Można to zrobić w dowolnym momencie z poziomu aplikacji i wystarczy tak naprawdę kilkadziesiąt sekund, aby to zrobić, jeśli wie się, gdzie szukać odpowiedniej opcji. Wszystko wyjaśnimy w dalszej części tego artykułu. Zapraszamy!

Jak zmienić nazwę na Instagramie?

Nie ma dużej filozofii, jeśli chodzi o zmianę nazwy konta na IG. Jeśli chcemy wiedzieć, jak zmienić nazwę na Instagramie, wystarczy, że będziemy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Otwórz Instagrama na smartfonie i zaloguj się.
  2. Naciśnij na miniaturkę swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Stuknij w napis “Edytuj profil”.
  4. Naciśnij na Twój aktualny nick w sekcji “Nazwa użytkownika” i zmodyfikuj go lub wpisz nowy.
  5. Potwierdź swoją decyzję, stukając w ptaszka w prawym górnym rogu ekranu.

W razie, gdybyśmy się rozmyślili, w ciągu 14 dni będzie można zmienić swoją nową nazwę użytkownika na poprzednią. Później już ktoś będzie mógł ją zająć i wtedy powrót do poprzedniej nazwy nie będzie już możliwy.

Warto więc dobrze się zastanowić nad nową nazwą. Bardzo wiele dobrych nazw jest już zajęte, z uwagi na to, jak wiele użytkowników ma Instagram, ale wciąż jest jeszcze spore pole do popisu – trzeba po prostu być kreatywnym.

Zmiana nazwy konta Instagram – podsumowanie

Jak się okazuje, odpowiedź na pytanie, jak zmienić nazwę na Instagramie nie należy do szczególnie rozległych ani skomplikowanych. Na szczęście Instagram daje opcję zmiany nazwy, jeśli więc ktoś pierwotnie wybrał taką, która już mu się nie podoba, nie jest w sytuacji bez wyjścia i nie musi na przykład zakładać nowego konta. Wystarczy chwila i można już cieszyć się zupełnie nowym nickiem w ramach tego samego profilu.

Przypominamy przy okazji, że to nie jedyny nasz poradnik dotyczący różnych zagadnień związanych z tym popularnym serwisem społecznościowym. Między innymi poruszaliśmy dotychczas temat tego, jak zrobić konto prywatne na Instagramie. Wyjaśnialiśmy również, jak udostępnić czyjąś relację na Instagramie, o co również wiele osób często pyta. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach, jeśli są jakieś kolejne materiały, które chcielibyście zobaczyć!

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.