Niedawne czasy kojarzą się przede wszystkim z trudnym dostępem do konsol nowych generacji. Problemy z łańcuchami dostaw podzespołów odbiły się nie tylko na dostępności, ale co gorsza, również na cenie. Przyjrzyjmy się zatem, gdzie kupić Nintendo Switch OLED.

Gdzie kupić Nintendo Switch OLED?

W Polsce najpopularniejszym miejscem, gdzie znajdziecie tę produkcję, są sieci tzw. elektromarketów. Konsole firmy Nintendo są na tyle popularnym sprzętem, że każdy szanujący się sklep na pewno będzie miał je w swojej ofercie. Zakupy stacjonarne mają ogromną zaletę, którą jest możliwość ujrzenia sprzętu na żywo, a nawet zweryfikowania, jak działa.

Daje to szansę także na sprawdzenie, jak ładować Nintendo Switch. Nie każdy wie, że sprzętu nie podłącza się tak po prostu do prądu. W sieci instaluje się stację dokującą, od której ładować się będzie sama konsola, kiedy ją w niej umieścicie. Istnieje także możliwość uzupełnienia baterii przy pomocy ładowarki z wejściem USB-C, czyli od każdego współczesnego smartfona (z Androidem – jeszcze nie wszystkie iPhony mają ten rodzaj złącza).

W stacjonarnym punkcie sprzedaży bez problemu nabędziecie również akcesoria do omawianej w artykule konsoli (w tym folię/szybkę ochronną na ekran) oraz oczywiście to, co najważniejsze. Jeśli szukacie gry na Nintendo Switch, sklepy są właściwym miejscem do ich zakupu. Pracownicy placówek służą dobrą radą i z pewnością pomogą także w wyborze gier na 2 osoby.

nintendo switch oled czy warto

Innym bardzo popularnym miejscem jest oczywiście Internet. Warto w nim jednak uważać i korzystać tylko ze sprawdzonych sklepów. Kupując Nitendo Switch OLED online, nie możecie obejrzeć towaru przed zakupem, ale polskie prawo zezwala na odstąpienie od umowy kupna w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny zwrotu. Pamiętajcie tylko, że sprzęt powinien być nieużywany. Jeśli zwrócicie uszkodzoną konsolę lub dodatki, sklepy mogą odliczyć wartość „zużycia” od zwracanej sumy pieniędzy.

Robiąc zakupy w sieci, można je zabezpieczyć. Nie mówię tu jednak o wykupie ubezpieczenia. Każdy z nas ma smartfona, więc i każdy ma kamerkę i możliwość nagrywania. Uwiecznijcie wygląd paczki, moment jej otwarcia i stan opakowania konsoli. Jeśli się okaże, że coś jest uszkodzone lub nieuczciwy sprzedawca wysłał wam używany sprzęt (po zwrocie), będziecie mieć na filmie dowód. To najlepszy sposób na udowodnienie winy sprzedawcy.

Gdzie najtaniej kupić Nintendo Switch OLED?

Ceny mają to do siebie, że ciągle się zmieniają, często na niekorzyść kupujących. Przez to zakup Nintendo Switch OLED może nie należeć do najtańszych, szczególnie że jest to dosyć nowa konsola. Jaka jest jej cena? Aktualnie utrzymuje się w granicach 1600 zł. Kupując za większą kwotę, prawie na pewno przepłacasz. Nabywając sprzęt za niższą, musisz uważać na oszustów. Nawet jeśli są promocje, to finalna cena utrzymuje się w granicach 1500 zł. Jej spadek jest niewielki.

Przy okazji analizy ceny Nintendo Switch OLED warto pamiętać o jednej rzeczy. Czasem wychodzą limitowane edycje konsoli, np. z Pokemonami, Splatoon 3 lub The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Te pewnie będą droższe, ponieważ mogą zawierać kod uprawniający do odbioru cyfrowej wersji gry w sklepie Nintendo. Technicznie to te same konsole i obsługuje się je identycznie. Nie trzeba się więc martwić o to, jak uruchomić Nintendo Switch.

Nintendo Switch OLED – raty 0. Czy jest taka opcja?

Jest to zależne od sklepu, jednak każdy szanujący się elektromarket lub punkt internetowy powinien mieć taką możliwość. Może się ona jednak zmieniać na przestrzeni czasu, dlatego warto przed zakupem sprawdzić aktualność oferty.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem Nintendo Switch OLED, nie powinniście mieć z tym większego problemu. Po prostu wybierzcie zaufany sklep, a już niedługo będziecie mogli oddać się graniu!

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak podłączyć nintendo switch do laptopa Jak podłączyć Nintendo Switcha do laptopa?
Wiedziałeś, że istnieje możliwość podłączenia konsoli Nintendo Switch do laptopa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, nie martw się! W naszym poradniku omówimy wszystkie kroki,
jak podłączyć nintendo switch do telewizora Jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora? Wszystko, co musisz wiedzieć!
Pytanie o to, jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora może wydawać się dziwne. Spokojnie, tutaj nie spotkasz się z taką oceną. W TechPolska.pl potrafimy spojrzeć
pokrowiec na nintendo switch Dlaczego warto kupić pokrowiec na Nintendo Switch?
W dzisiejszym świecie mobilnych gier Nintendo Switch stało się nie tylko symbolem rozrywki, ale również przedmiotem osobistego stylu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej pokrowcom
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *