Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki. Bez zbędnych teaserów lub zapowiedzi, siedem miesięcy po premierze, Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!

Czym jest Talos Principle 2: Road to Elysium?

Sam fakt, że Talos Principle 2 dostał DLC, nie jest dużym zaskoczeniem. Gracze od początku podejrzewali, że tak będzie, gdyż również pierwsza część została rozbudowana w ten sposób. Samo studio w żaden sposób temu nie zaprzeczało, wszystko wydawało się tylko kwestią czasu.

Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że już siedem miesięcy po recenzji Talos Principle 2 będziemy mogli wrócić do tego tytułu. Bez żadnego długiego okresu oczekiwania, bez nakręcania hypu, bez teaserów wychodzących z każdego zakątku internetu. Dostaliśmy zapowiedź… a kilka dni później premierę. Nie wiem jak wy, ale osobiście mam wrażenie, że mój mózg jeszcze nie odpoczął po podstawce.

Czym jest Talos Principle 2: Road to Elysium? To jedno sporych rozmiarów DLC, które przedstawia trzy osobne historie rozbudowujące znanym z podstawowej gry świat:

  • Orpheus Ascending – Ponownie wcielimy się w 1K, który wejdzie do umysłu Sarabhai, żeby odzyskać fragmenty jej osobowości. Ta przygoda odbędzie się w środowisku zainspirowanym lokacją znaną wszystkim fanom Croteam, czyli starożytnym Egipcie.
  • Isle of the Blessed – Znany z podstawy Yaqut pragnie zaimponować Mirandzie swoimi umiejętnościami rozwiązywania zagadek. Czy mu się to uda?
  • Into the Abyss – Ta przygoda pozwoli nam przeżyć, co przeżył Byron, gdy był uwięziony w Megastrukturze.

W Road to Elysium poznacie dalszą historię społeczeństwa robotów, pobawicie się szalonymi wersjami znanych mechanik, ale również będziecie mogli się wykazać. W szczególności ostatnia przygoda prezentuje wyjątkowo wysoki poziom trudności!

Ile kosztuje Talos Principle 2: Road to Elysium?

Dla wielu to może być najlepsza informacja. Już podstawowa gra była wyceniona bardzo dobrze. DLC do Talos Principle 2 kosztuje tylko 20 dolarów! Polska cena (zarówno na Steamie, jak i Epic) to 91,99 PLN. Za taką ilość contentu, nic tylko brać!

Wydawać by się mogło, że ledwo co poznaliśmy datę premiery Talos Principle 2. I wiecie co? Jest w tym sporo racji, gdyż od tego momentu faktycznie minęło dopiero osiem miesięcy! Jako gracz takie niespodzianki mogę dostawać sporo częściej, brawo Croteam!

WARTO PRZECZYTAĆ:

world of warcraft w chinach WoW w Chinach płaci gotówką za raportowanie cheaterów!
Z cyklu: “nagłówki nie do ogarnięcia”. Netease (firma, która jest wydawcą WoW-a na rynek Chiński) zapowiedziała specjalny event na lipiec, w którym nagrodą za raportowanie
Elon Musk zablokuje iPhone'y Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X?
Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X? Platforma X (były Twitter) od czasu przejęcia przez milionera Elona Muska jest prawdziwą solą w oku ludzi, którym
Co zrobić ze starym laptopem? Co zrobić ze starym laptopem? Podpowiadamy!
Przychodzi taki okres w życiu każdego, że w końcu decydujemy się na nowy sprzęt. Komputery nie są wieczne i często, nawet jeśli działają, to przestają
Udostępnij

Na co dzień zajmuję się organizacją konkursu łazików marsjańskich, żeby wieczorami móc oddać się graniu. Lubię klimaty post-apo, jeździć na woodstock i preferuję PvE od PvP. Posiadam komplet smoczych kul. Odwiedź mnie na Twitchu: https://www.twitch.tv/grokoko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *