Popularność pojazdów elektrycznych znacznie wzrosła, ponieważ to ekonomiczny, wygodny i sprawiający ogrom rozrywki środek transportu. Jaki sprzęt jednak wybrać? Deskorolka elektryczna Kawasaki będzie idealną propozycją dla wymagającego użytkownika, któremu zależy na jakości oraz bardzo dobrych parametrach. Z naszego artykułu dowiesz się, jak wybrać najlepszy sprzęt.

Jak wybrać najlepszą deskorolkę elektryczną? Najważniejsze parametry

Deskorolka elektryczna Kawasaki to przede wszystkim gwarancja jakości i bardzo dobrych parametrów. Modele tego producenta charakteryzują się świetnym wykonaniem oraz osiągami, których na próżno szukać u producentów tańszych rozwiązań. Deskorolka elektryczna Cavion Go czy deskorolka elektryczna Manta będzie dobrym wyborem, gdy chcesz wydać mniej. Kawasaki to natomiast marka dla bardziej wymagającego użytkownika.

Na co zwracać uwagę przy wyborze deskorolki elektrycznej?

 • Pojemność akumulatora – od tego parametru zależy czas ładowania i maksymalny zasięg deskorolki;
 • Maksymalna prędkość – bardzo ważny parametr, zwykle deskorolki elektryczne rozwijają prędkość między 12, a 25 km/h, wybór zależy od osobistych preferencji;
 • Maksymalne obciążenie – należy dobrać deskorolkę elektryczną do wagi użytkownika, ponieważ w innym wypadku można łatwo uszkodzić sprzęt;
 • Moc silnika – od tego zależy przede wszystkim przyspieszenie deskorolki i jej możliwości w trudniejszym terenie, im wyższa moc, tym lepiej;
 • Koła – większe będą idealne na trudniejszym terenie, małe koła natomiast wymagają równej powierzchni;
 • Zawieszenie – od niego zależy komfort użytkowania deskorolki;
 • Wytrzymałość – deskorolka elektryczna powinna być przede wszystkim solidnie wykonana, jest często narażana na uszkodzenia mechaniczne.

Warto zastanowić się nad swoimi wymaganiami dotyczącymi deskorolki elektrycznej przed zakupem. Pomoże to wybrać odpowiedni model i nie przepłacić.

Jaka deskorolka elektryczna Kawasaki będzie najlepsza? Polecane modele

W ofercie Kawasaki znajdują się 3 bardzo popularne deskorolki elektryczne – KX-CROSS 8.5, KX-PRO 6.5D oraz KX-PRO 10.0A. Są to modele przystosowane do zupełnie różnych zastosowań. Każdy z powyższych modeli jest stosunkowo drogi. Znacznie tańsza będzie na przykład deskorolka elektryczna Forever lub deskorolka elektryczna Skymaster, ponieważ to również uznani producenci takiego sprzętu. Jaki model od Kawasaki wybrać?

Pierwsza propozycja jest stworzona dla użytkowników, którzy zamierzają poruszać się po trudnym terenie. Deskorolka elektryczna Kawasaki KX-CROSS 8.5 sprawdzi się w utrudnionych warunkach przez 8,5-calowe koła z grubym, terenowym bieżnikiem. Producent zadbał o bardzo dobry silnik, który oferuje moc 700 W i generuje maksymalną prędkość 15 km/h. Zasięg przy pełnym naładowaniu trwającym 120 minut wynosi około 20 km.

Jeżeli jednak szukasz pojazdu do miasta, deskorolka elektryczna Kawasaki KX-PRO 6.5D będzie świetnym wyborem. Ten model został wyposażony w 6,5-calowe koła o bieżniku idealnym na miejski chodnik. Zaimplementowano tu 2 silniki, które oferują łącznie 500 W mocy, dzięki czemu deskorolka osiąga maksymalnie 15 km/h. Czas ładowania wynosi tutaj aż 180 minut – stosunkowo długo. Maksymalny zasięg deskorolki to 20 km. Ten model może udźwignąć do 100 kg obciążenia.

W ofercie tego producenta można znaleźć jeszcze jeden model, który perfekcyjnie sprawdzi się w mieście. Deskorolka elektryczna Kawasaki KX-PRO 10.0A oferuje duże 10-calowe koła, podwójny silnik o mocy aż 700 W oraz prędkość maksymalną na poziomie 20 km/h. Tutaj zasięg również wynosi do 20 km. Czas ładowania może się różnić – producent zapewnia 120 do 180 minut.

Dlaczego warto kupić deskorolkę elektryczną Kawaski lub innej marki?

Taki sprzęt ma naprawdę wiele zalet. Dla niektórych deskorolka elektryczna całkowicie zastępuje komunikację miejską lub nawet samochód. Można bardzo szybko przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego w naprawdę przystępnej cenie. Jakie są zalety deskorolek elektrycznych?

 • Ekologiczny środek transportu;
 • Poruszanie się za pomocą deskorolki elektrycznej jest tańsze niż inne środki transportu;
 • Korki lub roboty drogowe nie są przeszkodą dla deskorolki elektrycznej;
 • Można wjechać niemal wszędzie w przypadku deskorolki terenowej;
 • Deskorolkę można naładować w miejscu docelowym, by odnowić cały jej zasięg;
 • Obsługa jest bardzo prosta, niemal każdy może korzystać z takiego pojazdu.

Modele od Kawasaki mają kilka dodatkowych zalet. To uznany i sprawdzony producent, który oferuje jedynie wysokiej jakości sprzęt. Jest on z tego powodu droższy, ale wymagający użytkownik doceni solidniejszą konstrukcję, świetny design czy naprawdę długą żywotność sprzętu.

Deskorolka elektryczna Kawasaki najczęściej będzie kosztować około 1000 zł. To modele z wyższej półki. Warto zauważyć, że producenci implementują także dodatkowe funkcje w takim sprzęcie. Deskorolki elektryczne Kawasaki mają na przykład zintegrowane latarki, by lepiej widzieć trasę.

WARTO PRZECZYTAĆ:

deskorolka elektryczna Deskorolka elektryczna – wszystko, co musisz wiedzieć
Pojazdy o napędzie elektrycznym nie są niczym nowym i zaskakującym – nasze miasta są pełne hulajnóg, które wprost walają się po ulicach. Czasami spotkamy także
deskorolka elektryczna manta Deskorolka elektryczna Manta — najciekawsze modele
Deskorolki elektryczne stają się coraz popularniejszym środkiem transportu po mieście. Sprawdzają się one idealnie, gdy chcemy szybko skoczyć na zakupy, lub kiedy nasze miejsce pracy
bateria do deskorolki elektrycznej Bateria do deski elektrycznej – jaka jest najlepsza?
Baterie do deski elektrycznej to najczęściej modele litowo-jonowe. Stanowią najmocniejszy i pojemny wybór. Dodatkowo ich wymiary są dostatecznie niewielkie, aby bez problemu zmieścić się na
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *