Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Fotel gamingowy Predator to fotel gamingowy Acer – znanej firmy w świecie gamingu. Trzeba dodać, że z bardzo wysokiej półki, dla najbardziej wymagających użytkowników. Dużo wyższej niż fotel gamingowy Secretlab. W swojej ofercie posiada różne fotele gamingowe, wszystkie z linii premium. Pod tym względem różni się od fotel gamingowy G-Racer, które mają budżetową ofertę dla mniej wymagających. Fotel gamingowy ekipa to również nie ta półka, o czym zaraz się przekonacie. Fotel gamingowy predator to zdecydowanie najdroższy fotel gamingowy.

Czym jest fotel gamingowy Acer Predator?

Czym dokładnie charakteryzuje się fotel gamingowy, możecie przeczytać tutaj. W skrócie: fotel gamingowy charakteryzuje się ergonomicznym dopasowaniem do kształtu ciała, aby nie powodować problemów z postawą od siedzenia w zły sposób. Fotel gamingowy Predator posiada wszystkie najważniejsze funkcje:

 • Wygodne siedzenie
 • Ruchomy zagłówek
 • Oparcie z kilkoma stopniami dopasowania kąta siedzenia
 • Ruchome podłokietniki
 • Dedykowane podparcie pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa
 • Regulacja wysokości siedziska.

Oferta Acer Predator

Acer posiada dwie serie foteli:

 • Acer Predator Rift
 • Fotel gamingowy Acer Predator – najdroższy fotel gamingowy

Fotel Gamingowy Acer Predator Rift

Fotel Gamingowy Acer Predator Rift
Fotel gamingowy Acer Predator Rift
to oferta “zwykłego” fotelu gamingowego. Kubełkowy kształt, podparcie pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa i zagłówek, ruchome podłokietniki, “bezpieczne” kółka. Cena ~1300 zł. 

Standardowo. Acer może się pochwalić zdecydowanie inną konstrukcją.

Fotel Gamingowy Acer Predator Thronos – fotel gamingowy z monitorami

Fotel Gamingowy Acer Predator Thronos - fotel gamingowy z monitorami
Fotel gamingowy Predator Thronos to najdroższy fotel gamingowy.
Poważnie – to fotel gamingowy za ~50000 zł. W wielu miejscach nie spotkacie się wręcz z określeniem “fotel”, a “symulator”. Patrząc na obrazek, myślę, że wiadomo czemu. Dobrym porównaniem do doznań zapewnianych przez ten fotel, jest “siedzenie na tronie”.

Fotel gamingowy Predator Thronos to twoje osobiste centrum dowodzenia, które zapewni rozrywkę w wymiarze, jakiego jeszcze nie znałeś. Ten fotel gamingowy z monitorami ma ich nie tylko trzy – są do tego zakrzywione, aby jeszcze lepiej trafiać w twoje pole widzenia. Do tego niespotykane wibracje haptyczne, które podkreślają każdy dźwięk. Panel sterowania, dzięki któremu jednym przyciskiem możesz zmienić układ fotela oraz podnóżek, żeby zająć pozycje, jakich nie pozwoliłoby zająć inne krzesło gamingowe.

Odchylenie do pozycji “zero gravity” sprawia, że fotel gamingowy Acer Predator Thronos pochyla się do kąta 140 stopni, wciąż zapewniając wszystkie cechy ergonomii, a tobie daje wrażenie lotu w kosmos. Jest nawet regulowany pedał! Baza fotela jest zrobiona z metalu, aby zapewnić odpowiednie dociążenie i jakość. Połka pod klawiaturę jest wyściełana specjalną podkładką na wymiar, aby zapewnić miejsce na peryferia.

Najdroższy fotel gamingowy na świecie to projekt o naprawdę niesamowitym designie. Patrząc z odległości, fotel może przypominać skorpiona z podwiniętym do góry ogonem. Kabina jest wypełniona światami RGB, aby dać ci odpowiednie podświetlenie do gry. Do kompletu są oczywiście zewnętrzne elementy RGB, jak logo i specjalny wzór, które można dopasować zgodnie z własnym uznaniem. Do wyboru 16 kolorów i cztery tryby: błysk, stroboskop, płynne zanikanie i wygładzenie.

Jakim sprzętem może się pochwalić fotel gamingowy za 50000 zł?

 • Komputer stacjonarny Predator Orion 9000
 • Trzy monitory Predator Z271U WQHD z G-Sync i częstotliwością odświeżania 144 Hz
 • Mysz Predator Cestus 510. Czułość 16000 DPI i szybkość 400 IPS.
 • Klawiatura mechaniczna Aethon 500
 • Słuchawki Galea 300

Fotel gamingowy Predator – najdroższy fotel gamingowy. Podsumowanie

Czy warto wybrać fotel gamingowy Predator? Jeśli możecie poświęcić takie środki, to czemu nie? Fotel gamingowy predator to najdroższy fotel gamingowy i jako taki zapewni wam komfort i jakość na najwyższym poziomie, a przede wszystkim rozrywkę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. Fotel gamingowy Predator Thronos to zupełnie inna liga, przynajmniej ze względu na to, że jest to fotel gamingowy z monitorami.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *