Fotel gamingowy Secretlab to fotel gamingowy z bardzo wysokiej półki, dla najbardziej wymagających użytkowników. W swojej ofercie posiada różne fotele gamingowe, wszystkie z linii premium. Pod tym względem różni się od fotel gamingowy Diablo, które mają ofertę dla mniej i bardziej wymagających, za to jest podobny do fotel gamingowy Predator.

Secretlab

Czym jest fotel gamingowy Secretlab?

Czym dokładnie charakteryzuje się fotel gamingowy, możecie przeczytać tutaj. W skrócie: fotel gamingowy charakteryzuje się ergonomicznym dopasowaniem do kształtu ciała, aby nie powodować problemów z postawą od siedzenia w zły sposób. Fotel gamingowy Secretlab posiada wszystkie najważniejsze funkcje:

 • Wygodne siedzenie
 • Ruchomy zagłówek
 • Oparcie z kilkoma stopniami dopasowania kąta siedzenia
 • Ruchome podłokietniki (przynajmniej góra – dół) (Tylko w G-Racer premium)
 • Dedykowane podparcie pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa
 • Regulacja wysokości siedziska.

Oferta Secretlab

Secretlab posiada dwie serie foteli:

 • Secretlab classics
  • Secretlab Omega
  • Secretlab Titan 2020
 • Secretlab Titan Evo 2022

Fotele gamingowe Secretlab classics

Fotel gamingowy Secretlab Omega

Fotel gamingowy Secretlab Omega
Fotel gamingowy Secretlab Omeg
a to najwyższej jakości konstrukcja ze szkieletem z metalu i specjalnym piankowym wypełnieniem. Obrazu premium uzupełnia wyszywane logo. Fotel posiada poduszki pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa i głowę. Poduszka pod głowę poza standardowym wypełnieniem z pianki posiada też piankę schładzającą. Podłokietniki poruszają się w cztery strony, a ich mechanizm jest zrobiony z metalu.

Co ciekawe w fotelach gamingowych Secretlab możemy wybrać pokrycie krzesła, co nie zdarza się często. W przypadku fotelu gamingowego Secretlab Omega mamy do wyboru skórę PU Prime 2.0, skórę NAPA oraz tkaninę SoftWeave.

Koszt fotela gamingowego Secretlab Omega zaczyna się od €414 z pokryciem skórą PU Prime. Tkanina to koszt od €444, a skóra NAPA od €759.

Fotel gamingowy Secretlab TITAN 2020 Series

Fotel gamingowy Secretlab TITAN 2020 Series
Fotel gamingowy materiałowy
Secretlab Titan pokryty jest specjalną tkaniną SoftWeave. Wykonana została z gęstej krótkiej przędzy, dzięki czemu jest miękka, oddychająca i trwała, a do tego zapewnia maksymalny komfort podczas długich godzin spędzonych przy ulubionych grach. Ten fotel to wysoka jakość na całej linii: mechanizm odpowiadający za fotel jest w całości wykonany z wytrzymałego metalu, a same podłokietniki można regulować w czterech płaszczyznach. Do podparcia szyi i kręgosłupa stosują poduszki z pianki, która pamięta kształty. Dodatkowo siedzisko zostało wyprofilowane w taki sposób, żeby można było siedzieć “po turecku” (ze skrzyżowanymi nogami). W dodatku fotel jest przystosowany do osób o wzroście 200 cm (a w wersji XL nawet do 208 cm). To sprawia, że jest to fotel gamingowy dla wysokich!

Wysoka jakość wiąże się z wysoką ceną. Fotel gamingowy Secretlab Titan 2020 to koszt od €544 za wersję pokrytą skórą PU Prime i €564 za opisany model pokryty tkaniną.

Fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022

Fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022

Fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022 to odnowiona wersja modelu 2020. Różnicę można znaleźć w kształcie siedziska, lepszym wsparciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy zagłówku. Technologia poszła tak do przodu, że Secretlab TITAN Evo 2022 posiada znacznik NFC, dzięki któremu można sprawdzić, czy to nie podróbka!

Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do naszej recenzji Secretlab TITAN Evo 2022.

Cena tego modelu zaczyna się od €519.

Fotel gamingowy Secretlab – podsumowanie

Fotele Secretlab to absolutna legenda w świecie gamingu. Powie wam o tym każdy duży streamer na Twitchu. Każdy fotel jest skonstruowany z najwyższej klasy surowców oraz poddawany rygorystycznym testom. Producent tak ufa swoim fotelom, że z łatwością można przedłużyć gwarancję fotela do 5 lat, udostępniając zdjęcie swojego fotela w mediach społecznościowych.

WARTO PRZECZYTAĆ:

mechanizm multiblock Mechanizm multiblock – czym jest i co warto o nim wiedzieć?
Od wielu lat człowiek spędza przed ekranem komputera lub smartfonu coraz więcej czasu. Niedawna pandemia tylko to pogłębiła: tysiące ludzi zostało oddelegowanych do pracy zdalnej,
Najlepszy fotel gamingowy! Mogę siedzieć godzinami
A gdybyśmy Wam powiedzieli, że z fotelem gamingowym jest tak samo jak z fotelem w samochodzie wyścigowym? I zapalony gamer i “kierowca bombowca” działają w
fotel-gamingowy-jak-wybrać Stanowisko dla gracza: jak wybrać fotel gamingowy
Czy specjalistyczny fotel do grania na komputerze ma sens? Czym fotel gamingowy różni się od klasycznego obrotowego krzesła biurowego? Podpowiadamy, jak stworzyć sobie idealne miejsce
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *