Deskorolki elektryczne, lub inaczej hoverboard to wybór coraz szerszej liczby osób. To już nie tylko zabawka, ale praktyczny środek transportu. Wraz z hulajnogami elektrycznymi podbiły serca osób uwielbiających e-pojazdy. W artykule tym przedstawimy ładowarki do deskorolki elektrycznej. Sprawdzimy, ile czasu deska jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu i jak długo może ładować sprzęt.

Ładowarka do deskorolki elektrycznej

Zasilacz do deskorolki elektrycznej to jeden z najważniejszych atrybutów pozwalających na użytkowanie deski. W głównej mierze czas naładowania sprzętu zależny od jest od firmy, z której pochodzi deska. Zanim więc zdecydujesz się na jakikolwiek model deskorolki elektrycznej, sprawdź jak szybko może się naładować.

Ładowarka – deskorolka elektryczna

Z poniższej listy dowiesz się, jak szybko może być naładowana dana deskorolka elektryczna.

  • Ładowarka do deski elektrycznej Manta – do ładowania deski Manta najlepiej używać zasilacza dostarczonego od producenta. Każda deska może być wyposażona w inny rodzaj baterii, natomiast przeważnie ładowarka do deskorolki elektrycznej Manta umożliwia naładowanie sprzętu do pełna w ciągu ok. 3 godzin.
  • Ładowarka do deski elektrycznej Skymaster – ładowarka do Skymastera również jest w stanie naładować sprzęt w ciągu 3 godzin. Jednak tak jak w przypadku innych desek, ostateczny czas ładowania zależy od akumulatora, w który wyposażona jest deskorolka.

Deska elektryczna Manta – ile trzyma bateria?

Im większa bateria do deskorolki elektrycznej, tym jest w stanie zapewnić dłuższy czas jazdy. Przykładowo model Manta MSB9023 Off Road na jednym ładowaniu zapewnia pokonanie 15 km w tempie 12 km/h. Niektóre baterie umieszczane w deskorolkach umożliwiają przejechanie nawet 60 km na jednym ładowaniu i to właśnie takie modele, są najczęściej wybierane przez entuzjastów deskorolek. Maksymalna prędkość deskorolki wynosi 20 km/h. Modele wyposażone w tak wysoką prędkość, powinny być użytkowane tylko przez wprawionych użytkowników.

Deskorolka elektryczna – na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Podczas zakupu deski elektrycznej zwróć uwagę na:

  • Akumulator – im większy akumulator będzie posiadać deska, tym dłużej będziesz mógł na niej jeździć na jednym ładowaniu.
  • Prędkość – im mocniejszy silnik, tym wyższa prędkość. Na rynku znajdziesz deski osiągające prędkość od 5 do nawet 20 km/h.
  • Koła – jeśli chcesz jeździć na nierównym terenie, wybierz model z pompowanymi kołami. Dodatkowo wybierając deskę z większymi kołami zapewnisz sobie większą stabilizację.
  • Waga – gdy chcesz nosić ze sobą deskę, np. zabierać ją do pracy, wybierz lekki model.
  • Stan naładowania – dzięki wskaźnikowi będzie Ci łatwiej kontrolować stan naładowania sprzętu.
  • Zastosowane komponenty – deska powinna być zaprojektowana z wysokiej jakości komponentów, aby długo służyła swojemu właścicielowi. Wysokiej jakości obudowa do deski elektrycznej uniemożliwi dostanie się do niej zanieczyszczeń i wilgoci.

Kupując oryginalną deskorolkę elektryczną, zasilacz otrzymasz w zestawie. Dzięki temu masz pewność, że zawsze naładujesz deskę na czas w optymalny sposób.

Interesuje Cię deskorolka elektryczna? Ranking umieszczony na naszej stronie z pewnością pozwoli Ci na wybór najlepszego modelu dla siebie!

WARTO PRZECZYTAĆ:

UPS do komputera - przed czym chroni? Jak wybrać? UPS do komputera – przed czym chroni? Jak wybrać?
Zasilacze awaryjne typu UPS są stosowane głównie do zasilania urządzeń wrażliwych na awarie prądu. Urządzenia wrażliwie to takie, które wymagają bezprzerwowego działania jak m.in. komputery,
czarna lista zasilaczy Czarna lista zasilaczy – których zasilaczy nie kupować, a które są bezpieczne?
Zasilacz to bardzo ważny element każdego PC-ta. Niestety, niekiedy jest on traktowany po macoszemu, jako okazja do zaoszczędzenia, aby móc więcej środków przeznaczyć na kartę
najlepsza deskorolka elektryczna Najlepsza deskorolka elektryczna — ranking deskorolek
Modeli deskorolek elektrycznych jest bardzo wiele, ciężko więc na któryś się zdecydować, zwłaszcza, jeśli mówimy o osobach początkujących bądź posiadających ograniczony budżet. Dlatego też powstał
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *