Deskorolki elektryczne, lub inaczej hoverboard to wybór coraz szerszej liczby osób. To już nie tylko zabawka, ale praktyczny środek transportu. Wraz z hulajnogami elektrycznymi podbiły serca osób uwielbiających e-pojazdy. W artykule tym przedstawimy ładowarki do deskorolki elektrycznej. Sprawdzimy, ile czasu deska jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu i jak długo może ładować sprzęt.

Ładowarka do deskorolki elektrycznej

Zasilacz do deskorolki elektrycznej to jeden z najważniejszych atrybutów pozwalających na użytkowanie deski. W głównej mierze czas naładowania sprzętu zależny od jest od firmy, z której pochodzi deska. Zanim więc zdecydujesz się na jakikolwiek model deskorolki elektrycznej, sprawdź jak szybko może się naładować.

Ładowarka – deskorolka elektryczna

Z poniższej listy dowiesz się, jak szybko może być naładowana dana deskorolka elektryczna.

  • Ładowarka do deski elektrycznej Manta – do ładowania deski Manta najlepiej używać zasilacza dostarczonego od producenta. Każda deska może być wyposażona w inny rodzaj baterii, natomiast przeważnie ładowarka do deskorolki elektrycznej Manta umożliwia naładowanie sprzętu do pełna w ciągu ok. 3 godzin.
  • Ładowarka do deski elektrycznej Skymaster – ładowarka do Skymastera również jest w stanie naładować sprzęt w ciągu 3 godzin. Jednak tak jak w przypadku innych desek, ostateczny czas ładowania zależy od akumulatora, w który wyposażona jest deskorolka.

Deska elektryczna Manta – ile trzyma bateria?

Im większa bateria do deskorolki elektrycznej, tym jest w stanie zapewnić dłuższy czas jazdy. Przykładowo model Manta MSB9023 Off Road na jednym ładowaniu zapewnia pokonanie 15 km w tempie 12 km/h. Niektóre baterie umieszczane w deskorolkach umożliwiają przejechanie nawet 60 km na jednym ładowaniu i to właśnie takie modele, są najczęściej wybierane przez entuzjastów deskorolek. Maksymalna prędkość deskorolki wynosi 20 km/h. Modele wyposażone w tak wysoką prędkość, powinny być użytkowane tylko przez wprawionych użytkowników.

Deskorolka elektryczna – na co zwrócić uwagę przy jej zakupie?

Podczas zakupu deski elektrycznej zwróć uwagę na:

  • Akumulator – im większy akumulator będzie posiadać deska, tym dłużej będziesz mógł na niej jeździć na jednym ładowaniu.
  • Prędkość – im mocniejszy silnik, tym wyższa prędkość. Na rynku znajdziesz deski osiągające prędkość od 5 do nawet 20 km/h.
  • Koła – jeśli chcesz jeździć na nierównym terenie, wybierz model z pompowanymi kołami. Dodatkowo wybierając deskę z większymi kołami zapewnisz sobie większą stabilizację.
  • Waga – gdy chcesz nosić ze sobą deskę, np. zabierać ją do pracy, wybierz lekki model.
  • Stan naładowania – dzięki wskaźnikowi będzie Ci łatwiej kontrolować stan naładowania sprzętu.
  • Zastosowane komponenty – deska powinna być zaprojektowana z wysokiej jakości komponentów, aby długo służyła swojemu właścicielowi. Wysokiej jakości obudowa do deski elektrycznej uniemożliwi dostanie się do niej zanieczyszczeń i wilgoci.

Kupując oryginalną deskorolkę elektryczną, zasilacz otrzymasz w zestawie. Dzięki temu masz pewność, że zawsze naładujesz deskę na czas w optymalny sposób.

Interesuje Cię deskorolka elektryczna? Ranking umieszczony na naszej stronie z pewnością pozwoli Ci na wybór najlepszego modelu dla siebie!

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *