Zegarki hybrydowe cieszą się dużą popularnością wśród osób, które z jednej strony cenią sobie klasyczny design, a z drugiej lubią nowoczesne technologie i rozwiązania. Obecnie jest naprawdę sporo modeli do wyboru, jeśli więc rozważasz zegarek hybrydowy ranking będzie cennym źródłem informacji, pomocnym w podjęciu właściwej decyzji. Który smartwatch hybrydowy wybrać i dlaczego? Doradzamy!

Czym są zegarki hybrydowe?

Zegarki hybrydowe to modele, które łączą w sobie zalety standardowego, analogowego sprzętu oraz smartwatcha. Dzięki temu takie modele prezentują się świetnie i działają długo przez klasyczny, kwarcowy mechanizm, ale także monitorują parametry organizmu, posiadają tryby sportowe czy umożliwiają zmianę niektórych elementów tarczy. Wszystkie dodatkowe funkcje oprócz po prostu pokazywania godziny czy daty są ukryte we wnętrzu urządzenia. Hybrydowe smartwatche wymagają do odpowiedniego działania przejrzystej aplikacji mobilnej.

To właśnie na telefonie wyświetlane są informacje dotyczące pomiarów czy stałego monitoringu parametrów. Można także sprawdzać na przykład statystyki treningu lub jakość snu. Funkcjonalność zależy tutaj stricte od wybranego modelu zegarka. Modele hybrydowe najlepiej pasują do osób, które preferują klasyczny styl zamiast nowoczesnego, ale chcą mimo wszystko korzystać z ciekawych funkcji smartwatcha.

W zestawieniu zostały zebrane najlepsze smartwatche hybrydowe na rynku pod względem jakości wykonania, parametrów, ceny czy też praktycznego zastosowania. Wybór na rynku jest naprawdę duży. Poniższy ranking z pewnością pomoże kupić najlepszy zegarek hybrydowy. W zestawieniu uwzględniono zarówno najnowsze modele, jak i starsze, które są wciąż godne uwagi.

Zegarek hybrydowy ranking – 11 najlepszych zegarków hybrydowych

Zegarek hybrydowy to ikona klasycznego designu połączona z nowoczesną funkcjonalnością smartwatcha. W zestawieniu zebraliśmy najlepsze smartwatche hybrydowe na rynku, które warto wybrać w 2024 roku – kolejność pozostaje przypadkowa.

Garmin Vivomove Sport – smartwatch hybrydowy

Garmin Vivomove Sport
To jeden z najpopularniejszych obecnie zegarków hybrydowych, gdzie mimo wszystko zaimplementowano mały, niemal niezauważalny ekran. Zalet jest tutaj kilka. Przede wszystkim sprzęt nie kosztuje zbyt dużo i nie trzeba zawsze sprawdzać aplikacji mobilnej – wystarczy rzucić okiem na ekran zintegrowany z analogową tarczą. Warto zauważyć, że Garmin Vivomove Sport oferuje dość dużo funkcji sportowych oraz kilka najważniejszych czujników. Producent oferuje tutaj sportową wersję oraz droższą, klasyczną. Opcji, jeśli chodzi o design, pozostaje do wyboru kilka.

Funkcjonalność Garmin Vivomove Sport zasługuje na wyróżnienie. Akcesorium liczy kroki, wykonuje pomiary podczas aktywności fizycznej, sprawdza jakość snu czy też bada pracę serca. Mały, dotykowy ekran wyświetla także powiadomienia ze smartfona. Tarcza jest tutaj dość duża i zegarek prezentuje się elegancko oraz klasycznie. Ciekawą opcją w Garmin Vivomove Sport jest ocenianie wieku organizmu – dzieje się to na podstawie wyników badań i ewentualnego stresu.

Ten zegarek hybrydowy będzie bardzo dobrym wyborem dla miłośników gadżetów między innymi przez ogrom funkcji. Warto zauważyć, że sprzęt jest również kompatybilny ze standardem ANT+. Wytrzymałość nie różni się tutaj po prostu od klasycznego zegarka.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • większy, niż u konkurencji ekran OLED
 • mocno rozbudowane śledzenie aktywności fizycznej
 • mierzenie tętna przez technologię Garmin Elevate
 • zintegrowany wysokościomierz
 • czas pracy zależny od trybu (smartwatch – 5 dni, klasyczna tarcza – 14 dni)
 • wiele kolorów i designów do wyboru

Cena: od około 750 zł.

Withings ScanWatch

Withings ScanWatch
Charakterystyczny zegarek z analogowym mechanizmem, wzbogacony o mały, okrągły ekran i szereg funkcji smartwatcha. Withings ScanWatch to model z 42-milimetrową tarczą, którego wyposażono w szereg czujników – natlenienia krwi, tętna, liczby kroków, spalonych kalorii czy nawet EKG. Sprzęt także monitoruje jakość snu. Tutaj również można sprawdzić najważniejsze informacje na małym ekraniku oraz oczywiście w aplikacji mobilnej. Ten model wyróżnia klasyczny, elegancki design i bateria – zegarek działa nawet przez 30 dni bez konieczności ładowania.

Zegarek Withings ScanWatch jest charakterystyczny wśród hybrydowych modeli. Perfekcyjnie udało się połączyć klasykę oraz nowoczesne podejście. Urządzenie automatycznie pozwala zadbać o twoje zdrowie – głównie przez pulsoksymet czy też pomiar oddechu podczas snu. Sprzęt poinformuje użytkownika, kiedy tylko pojawią się jakiekolwiek, niepokojące zmiany w organizmie. Zegarek oferuje także bogatą funkcjonalność dla osób aktywnych fizycznie. Zaimplementowano tu aż 30 trybów sportowych, dzięki czemu możesz śledzić swoje wyniki na bieżąco.

Withings ScanWatch może być stale połączony ze smartfonem. Dzięki temu wyświetlają się wybrane powiadomienia z telefonu. Wykorzystany do tego zostaje mały, okrągły ekranik na tarczy zegarka.  Polecamy także recenzowany Withings ScanWatch Nova, który pozwala m.in. wykonać EKG.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • świetnie wyglądająca tarcza z małym ekranem OLED
 • praca na baterii nawet do 30 dni
 • możliwość odczytywania powiadomień ze smartfona
 • kilka różnych designów do wyboru
 • wbudowany pulsoksymetr
 • solidna, wodoszczelna konstrukcja

Cena: od około 1100 zł.

Fossil Hybrid HR

Fossil Hybrid HR
Ten zegarek wyróżnia się dość ciekawą technologią. Oprócz standardowej, analogowej tarczy oraz wskazówek, producent zaimplementował na środku ekran e-Ink. To kolejna propozycja wśród hybrydowych zegarków, gdzie znajduje się przynajmniej mały wyświetlacz do pokazywania najważniejszych informacji. Przez wykorzystane technologie Fossil Hybrid HR może działać nawet przez 2 tygodnie bez konieczności ładowania. Zegarek umożliwia łączenie się ze smartfonem i wyświetlanie powiadomień, sterowanie muzyką oraz oczywiście monitorowanie aktywności fizycznej, jakości snu i podstawowych parametrów, jak tętno.

Na wyróżnienie zasługuje tu również mnogość designów do wyboru. Producent przygotował odpowiednie warianty dla kobiet i mężczyzn. Tarcz na ekranie e-Ink można wybrać sporo – zależnie od osobistych preferencji. Zegarek posiada sporo czujników, co przekłada się na dość szeroką funkcjonalność. Wygląd tutaj nie różni się mocno od standardowego, klasycznego sprzętu. Ekran e-Ink wygląda znacznie lepiej niż standardowe OLED czy AMOLED – po prostu prezentuje się naturalnie, co pasuje do hybrydowego zegarka. Jest on również stosunkowo duży, zajmuje cały środek urządzenia. Dzięki temu informacji można wyświetlić sporo.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • świetnie prezentujący się oraz czytelny ekran e-Ink
 • sporo trybów sportowych wraz z czujnikiem tętna
 • klasyczny, elegancki design (wiele wariantów do wyboru)
 • nawet 2 tygodnie pracy bez konieczności ładowania
 • solidna, wodoodporna konstrukcja

Cena: od około 900 zł.

Guess Connect

Guess Connect
Coraz popularniejszym trendem staje się wydawanie hybrydowych zegarków przez znane firmy związane z modą. Wśród takich marek można znaleźć między innymi Guess. Zegarek ten jest połączeniem standardowego, analogowego sprzętu oraz nowoczesnych technologii, dzięki modułowi Bluetooth. Cechą, która wyróżnia Guess Connect jest wbudowany głośnik i mikrofon. Można więc sterować telefonem oraz zegarkiem za pomocą wypowiadanych komend. Sprzęt umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości, planowanie wydarzeń, używanie różnych aplikacji czy odczytywanie powiadomień. Możliwości jest ogółem sporo – to standardowy smartwatch, jednak wciąż w designerskiej, klasycznej obudowie.

Producent zadbał tu także o szeroki wybór, jeśli chodzi o design. Są dostępne modele dla kobiet i mężczyzn. Zegarek może działać przez nawet 2 lata, jeśli chodzi o tryb analogowy. Korzystanie z funkcji smartwatcha wiąże się z koniecznością ładowania co 3 do 5 dni. Taki wybór będzie idealny, jeżeli niekoniecznie ważny jest sam ekran. Tutaj wykorzystano tylko bardzo mały, prostokątny wyświetlacz, gdzie znajdują się najważniejsze informacje i powiadomienia – miejsca jest mimo wszystko o wiele mniej, niż w poprzednich modelach. To zegarek stricte dla miłośników klasycznych akcesoriów, jednak wzbogaconych o kilka nowoczesnych funkcji.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • świetna, designerska konstrukcja i wiele wariantów do wyboru
 • działanie aż przez 2 lata bez funkcji smartwatcha
 • wbudowany mikrofon i głośnik
 • możliwość wykonywania oraz odbierania połączeń
 • dość duża tarcza – 45 milimetrów

Cena: od około 700 zł (mocno różni się zależnie od wybranego wariantu).

Timex IQ+ Move – elegancki smartwatch hybrydowy

Timex IQ+ Move
To pierwszy zegarek hybrydowy z zestawienia, który rzeczywiście nie posiada żadnego, dodatkowego ekranu. Zegarki hybrydowe Timexa są więc szczególnie minimalistyczne. Na uwagę zasługuje tu między innymi wytrzymałość – zarówno pasek, jak i koperta jest wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Zegarek jest odporny na uderzenia oraz można w nim nurkować nawet do 50 metrów. Sprzęt to klasyczne akcesorium, jednak wzbogacone o szereg ciekawych funkcji. Zegarek łączy się z telefonem, dzięki czemu może pokazywać liczbę kroków i przebyty dystans, datownik, chronograf, timer, a nawet mierzy jakość oraz długość snu.

Timex IQ+ Move jest dostępny w dwóch wersjach – męskiej i damskiej. Różnią się one między innymi rozmiarem. Zegarek posiada funkcję podświetlenia Indiglo, dzięki czemu korzystanie z niego w nocy nie sprawia problemów. Sprzęt działa przy wykorzystaniu standardowej baterii – może wytrzymać nawet przez rok bez konieczności wymiany. To świetny wynik w przypadku inteligentnego zegarka. Timex IQ+ Move to smartwatch sportowy dla miłośników prawdziwej klasyki. Na pierwszy rzut oka nie można odróżnić tego hybrydowego zegarka od standardowego sprzętu. Właśnie to go wyróżnia i jest ogromną zaletą.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • może działać przez rok bez konieczności wymiany baterii
 • czytelna, klasyczna tarcza z podświetleniem Indiglo
 • wiele opcji wykorzystania najmniejszej wskazówki na tarczy
 • wygodna aplikacja mobilna
 • wodoodporna konstrukcja (nawet do 50 metrów głębokości)
 • wariant dla kobiet i mężczyzn
 • wiele designów do wyboru

Cena: około 500 zł.

Emporio Armani Connected – zegarki hybrydowe najwyższej jakości

Emporio Armani Connected
Kolejna propozycja, która ma powiązania z branżą modową. Emporio Armani Connected to jednak wybór od znanego projektanta. Ten zegarek hybrydowy nie tylko ma wiele różnych zastosowań i funkcji, ale także prezentuje się bardzo dobrze. Pod względem designu to jedna z najlepszych propozycji w zestawieniu. Zegarek posiada standardową, analogową tarczę. Najmniejsza wskazówka pozostaje tutaj do skonfigurowania przez użytkownika. Ten model oferuje możliwość informowania o powiadomieniu ze smartfona, kontrolowania muzyki oraz monitorowania aktywności fizycznej, jakości snu czy jego faz. Zegarek łączy się ze smartfonem standardowo za pośrednictwem Bluetooth.

Emporio Armani Connected to klasyczny zegarek z wyższej półki, którego rozszerzono o funkcjonalność smartwatcha. Warto tutaj zwrócić uwagę już na samo wykonanie. Kopertę zbudowano ze stali szlachetnej, dzięki czemu jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Pasków do wyboru producent udostępnia stosunkowo dużo. Zegarek oferuje funkcje standardowego smartwatcha – monitoring podstawowych parametrów, automatyczną synchronizację godziny, znajdowanie telefonu, alarm czy też godzinę z różnych stref czasowych. Przyciski po prawej stronie koperty są tutaj programowalne – można z nich korzystać wedle uznania.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • ogrom wariantów kopert oraz pasków do wyboru
 • solidne wykonanie z wykorzystaniem stali szlachetnej
 • bateria może działać do maksymalnie 6 miesięcy
 • bardzo dużo funkcji, jak na zegarek bez dodatkowego ekranu
 • 3 personalizowane przyciski
 • bardzo dobry, klasyczny i elegancki design

Cena: od około 1100 zł (może być nawet dwukrotność, zależnie od wybranego wariantu).

Skagen Jorn HR

Skagen Jorn HR
Ten zegarek hybrydowy pochodzi od skandynawskiej firmy, co w tym przypadku przełożyło się na jakość. Producent zdecydował się tu na klasyczną, minimalistyczną konstrukcję z małymi ekranami. Znajdują się one w tle, za wskazówkami na środku – są bardzo dobrze widoczne. Zegarek oferuje szereg funkcji znanych ze smartwatchów. Między innymi umożliwia on odczytywanie powiadomień ze smartfona, sterowanie muzyką (np. na Spotify) czy też monitorowanie aktywności fizycznej. Zaimplementowano tu również opcję sprawdzania jakości snu i jego faz oraz wyznaczania sobie motywacyjnych celów, wraz z przypomnieniami. To uniwersalny, klasyczny, świetnie wykonany zegarek hybrydowy.

Czym wyróżnia się Skagen Jorn HR. To przedstawiciel skandynawskiego podejścia do akcesoriów. Widać tutaj klasyczny, minimalistyczny design. Do wyboru jest sporo wariantów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Zegarek może działać bez konieczności ładowania przez nawet 2 tygodnie.

Dużym plusem są jednak jego możliwości. Pozwala on na to, co standardowy smartwatch – monitoring podstawowych parametrów organizmu czy przykładowo sterowanie migawką aparatu, muzyką lub znajdywanie telefonu. Wystarczy tylko połączyć zegarek ze smartfonem, by móc korzystać z pełni jego możliwości.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • bateria, która wytrzymuje do 2 tygodni bez ładowania
 • klasyczny, minimalistyczny design tarczy
 • bardzo dobry ekran za wskazówkami
 • dość dużo funkcji i informacji, które można pokazać na wyświetlaczu
 • ogrom wariantów do wyboru – hybrydowy smartwatch dla wymagających
 • wygodna aplikacja mobilna

Cena: około 900 zł.

Diesel DZT1011 Diesel On Chief

Diesel DZT1011 Diesel On Chief
Bardzo oryginalna propozycja wśród zegarków hybrydowych. Ten model jest skierowany przede wszystkim dla miłośników większych modeli, więc można powiedzieć, że jest to zegarek męski – jednak oczywiście niektórym paniom też może przypaść do gustu. Producent udostępnia kilka różnych zegarków, jeśli chodzi o DZT1011. Można wybierać spośród kilku wersji kolorystycznych i opasek.

Ten model wyróżnia przede wszystkim przepięknie wyglądająca tarcza. Zegarek prezentuje się świetnie – solidnie oraz nowocześnie. Wykonano go ze szkiełka mineralnego oraz stali szlachetnej z powłoką PVD. Średnica koperty to aż 48 milimetrów. Zegarek można połączyć z telefonem i informuje wtedy o powiadomieniach, monitoruje jakość snu, pozwala sterować muzyką czy zrobić zdjęcie aparatem smartfona.

Diesel DZT1011 to także propozycja od marki związanej z modą i odzieżą. Tutaj producent zdecydowanie postawił na oryginalny, wyróżniający się design. Jeśli chodzi o funkcjonalność – nie ma tutaj tak wiele opcji, jak przy powyższych zegarkach. Mimo wszystko ten model prezentuje się niezwykle na ręce i oferuje więcej, niż standardowy zegarek. Jest on bardzo wytrzymały oraz wodoodporny (do 30 metrów). Bateria wytrzymuje tutaj nawet do 6 miesięcy. Tarcza zegarka w dzień i w nocy jest czytelna oraz wygląda niesamowicie. Propozycja zdecydowanie dla osób, które lubią się wyróżniać lub gadżeciarzy czy też miłośników nowoczesnego “tech” stylu.

Najważniejsze cechy zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • niespotykany, charakterystyczny design
 • stosunkowo duża tarcza – 48 milimetrów
 • bateria wytrzymuje do 6 miesięcy
 • monitorowanie aktywności i snu
 • kilka wyróżniających się wariantów do wyboru
 • raczej zegarek męski – ale nie koniecznie

Cena: od około 1300 zł.

Casio G-Shock GG-1000-1A3

Casio G-Shock GG-1000-1A3
To pierwsza tak budżetowa propozycja, jeśli chodzi o zestawienie. Zegarek hybrydowy, który sprawdzi się w nawet najtrudniejszych warunkach. Będzie idealny, jeśli najważniejsza pozostaje wytrzymałość i żywotność urządzenia. Nie jest to jednak zegarek, który oferuje tak dużo funkcji, jak pełnoprawne smartwatche. Mimo wszystko producent zaimplementował opcję zmiany formatu godziny, kompasu, ustawiania alarmów, pokazywania daty, termometru czy nawet timer. Funkcji można znaleźć sporo – są tylko takie, które rzeczywiście mogą przydać się podczas treningu lub surwiwalu. Ten zegarek stworzono z myślą o wymagających warunkach.

G-Shock wyróżnia się także samą budową. Design jest tutaj mocno charakterystyczny i wyróżniający. To sprzęt stricte dla użytkowników, którzy będą z niego korzystać w dość trudnych warunkach (nie tylko zegarki hybrydowe tej firmy się tym charakteryzują – to cecha rozpoznawcza całej marki). Funkcji jest wystarczająco dużo – zaimplementowano wszystko, czego może oczekiwać na przykład miłośnik surwiwalu. Zegarek posiada 2 opcje wyświetlania godziny. Warto zwrócić uwagę na wszystkie ekrany i wskazówki. G-Shock ma dość charakterystyczny sposób wyświetlania informacji. Są one czytelne, w jednym miejscu i wszystko tutaj jest perfekcyjnie spójne.

Największe zalety zegarka:

 • nie trzeba go łączyć ze smartfonem Apple lub innym
 • oryginalny design i sposób wyświetlania informacji, elegancki wygląd
 • dość dużo narzędzi użytkowych (np. do surwiwalu)
 • niezwykła wytrzymałość (odporność na kurz, wodę i uderzenia)
 • wieloletnia gwarancja
 • funkcja kompasu
 • bardzo długi czas działania bez konieczności wymiany baterii

Cena: od około 1000 zł.

Fossil Q FTW1147

Fossil Q FTW1147
Zegarek hybrydowy o mocno klasycznej konstrukcji bez dodatkowego ekranu. Za funkcje smartwatcha odpowiada tutaj aplikacja mobilna oraz mała, dodatkowa wskazówka. Fossil Q FTW1147 łączy się automatycznie ze smartfonem, dzięki czemu zawsze otrzymasz informację, kiedy pojawi się powiadomienie.

Ten zegarek hybrydowy Fossil umożliwia sterowanie muzyką lub aparatem czy też oczywiście monitorowanie snu oraz aktywności fizycznej. Oprócz tego producent zaimplementował tu funkcję “motywacyjnych celów”, co ma ułatwiać codzienność użytkownikowi. Można również ustawiać alarmy czy przypomnienia. Zegarek marki Fossil to także design – firma ta jest znana właśnie z branży modowej. Tutaj nie trzeba zapłacić dużo za prezentujący się świetnie model.

Zegarek jest dostępny w kilku różnych wersjach kolorystycznych – także z innymi paskami. Charakterystyczne wykończenie przy użyciu małych sznurków wygląda tutaj niesamowicie. Zegarek ten stylizowano na starszy, jednak wyposażono go w nowoczesne funkcje smartwatcha.

Design tutaj przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom klasycznych rozwiązań. Jest to mimo wszystko charakterystyczny zegarek hybrydowy. Jego wygląd może przyciągać uwagę. Jeśli chodzi o funkcjonalność – producent zaimplementował wszystko, czego można oczekiwać. Sprzęt monitoruje parametry organizmu podczas snu i aktywności fizycznej. Informacje można odczytać między innymi w aplikacji mobilnej. Dobry na co dzień i na bardziej eleganckie okazje.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilność z iOS i Android (uniwersalny)
 • charakterystyczny design z zauważalnym postarzeniem paska
 • przepięknie prezentująca się tarcza bez dodatkowego ekranu (i skórzany pasek też dobrze się prezentuje)
 • szeroka funkcjonalność – stały monitoring parametrów organizmu podczas snu i aktywności fizycznej
 • działanie na jednej baterii przez około 6 miesięcy
 • opcja ustawiania alarmów i sterowania niektórymi funkcjami smartfona

Cena: od około 600 zł.

Fossil Q Accomplice FTW1208

Fossil Q Accomplice FTW1208
Ten model został stworzony z myślą o kobietach. Jest to zegarek hybrydowy stricte dla płci żeńskiej – nie ma tu wersji męskiej. Producent postawił tu na elegancki, nowoczesny design. Zegarek idealnie pasuje do codziennego ubioru, jak i konkretnych okazji. Na tarczy nie zaimplementowano tu dodatkowego ekranu – wszystkie funkcje są obsługiwane za pomocą aplikacji mobilnej oraz oczywiście wskazówek.

Analogowa tarcza wygląda przepięknie, pasuje do jasnych i ciemnych stylizacji. W tym modelu wykorzystano także kryształy Swarovskiego, co prezentuje się świetnie. Oczywiście oprócz designu, to w pełni funkcjonalny smartwatch. Zegarek monitoruje parametry organizmu, informuje o powiadomieniach czy też pozwala ustawić alarm.

Fossil Q FTW1280 jest idealnym wyborem dla kobiety, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz design. Zegarek łączy się ze smartfonem, więc można także obsługiwać niektóre aplikacje – na przykład sterować odtwarzaną muzyką czy też robić zdjęcia aparatem telefonu. Monitorowanie aktywności i jakości snu to jednak najważniejsze opcje. Uwzględniono tu także automatyczną synchronizację daty oraz czasu czy też funkcję odnajdywania telefonu.

Ten hybrydowy smartwatch oferuje również opcję wyświetlania godziny z kilku stref czasowych, co może okazać się przydatne dla niektórych użytkowników. To stylowy, elegancki i funkcjonalny zegarek hybrydowy damski. Zadbano tu także o wytrzymałość – można nawet pływać z tym modelem oraz nurkować do 30 metrów.

Największe zalety zegarka:

 • kompatybilny z iOS i Android (uniwersalny)
 • stylowy oraz elegancki design z wykończeniem przy użyciu kryształów Swarovskiego
 • szeroka funkcjonalność – monitoring parametrów organizmu w czasie aktywności lub snu
 • opcja sterowania niektórymi aplikacjami na smartfonie
 • bardzo wytrzymała, solidna konstrukcja
 • wodoodporność
 • bateria, która może wytrzymać nawet 6 miesięcy

Cena: od około 600 zł.

Zegarki hybrydowe to jak widać stosunkowo rozbudowana kategoria produktów. Mamy nadzieję, że nasz ranking smartwatchy hybrydowych okazał się dla Was pomocny i wiecie już, które urządzenie wybrać!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Nowe smartwatche sportowe Garmin: Fenix 7, Epix Gen 2 i Instinct 2
Firma Garmin, światowy lider w branży elektroniki dla sportowców, zaprezentowała w tym roku kilka nowych premier. Wśród nich można wymienić m.in. Fenix 7, Epix Gen
Jaki smartwatch dla seniora wybrać? Sprawdź ranking 8 najlepszych zegarków inteligentnych dla starszego użytkownika!
Smartwatche to stosunkowo nowy gadżet, który jest przeznaczony dla każdego – w tym również seniorów. Starsi użytkownicy także znajdą w takim sprzęcie wiele naprawdę przydatnych
zegarki do pływania ranking 2022 Najlepsze zegarki do pływania 2022 – ranking
Zegarki i smartwatche sportowe są coraz bardziej popularnym uzupełnieniem wyposażenia sportowego osób, które sporadycznie lub systematycznie uprawiają sport. Taki sport w wydaniu biegowym, jazdy na
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

 • andre, 18 stycznia 2024 @ 06:24 Odpowiedz

  Skagen Jorn HR wygrywa. Szkoda, że jest niedostępny 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *