Death Stranding bywa żartobliwie nazywane symulatorem kuriera. Prawdziwa chińska firma Ele.me zajmująca się dostawą jedzenia wzięła to sobie do serca i… wdrożyła wykorzystanie przez swoich kurierów egzoszkieletów, które wyglądają jak rodem z hitu Hideo Kojimy.

Czy to najdroższy cosplay Death Stranding na świecie?

Wykorzystywane przez Ele.me egzoszkielety zostały zaprojektowane przez ULS Robotics. To stosunkowo niewielka chińska firma, która zajmuje się tworzeniem tego typu rozwiązań do zastosowania w transporcie i logistyce.

Celem jest sprawienie, aby pracownicy mogli unieść więcej, przy jednoczesnym ograniczeniu ich wysiłku i negatywnych skutków zdrowotnych. Egzoszkielety stosowane przez Ele.me mają pozwolić na bezproblemowe przenoszenie ciężarów o wadze do 50 kilogramów.

Wygląda to nieco futurystycznie (zresztą sami zobaczcie poniżej), ale zdaje się działać – na razie jednak możemy mówić dopiero o fazie testów. Jeśli przyniosą pozytywne rezultaty, egzoszkielety zostaną prawdopodobnie wdrożone na większą skalę.

Przyznacie chyba, że pudełka na plecach tego kuriera wyglądają bliźniaczo podobnie do tego, co mogliśmy zaobserwować w Death Stranding. Podoba wam się taki pomysł, czy uważacie, że to już przesada? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

No Mans Sky No Man’s Sky dostanie kolejną aktualizację!
Historia No Man’s Sky po prostu nie chce się skończyć. Uwierzycie, jeśli wam powiem, że słynna fatalna premiera tej gry miała miejsce osiem lat temu?
Co to gry Indie? Co to “gry Indie”?
W świecie zalanym przez produkcje AAA warto czasem mieć coś… innego. Ile razy można grać w kolejnego asasyna, Far Cry, Need for Speeda? Duże studia
baldur's gate 3 Baldur’s Gate 3 zacznie wspierać mody!
Często mówi się, że “to, co dobre, mogłoby trwać wiecznie”. W gamingu ciężko mówić o wieczności, gdy jesteśmy stale bombardowani nowymi tytułami, jednak są studia,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *