GoPro to niezwykle popularna firma, która zajmuje się produkcją kamer sportowych. Z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Teraz w ręce użytkowników z całego świata trafi GoPro Hero 11. Czy warto zainwestować w to urządzenie? Jaką specyfikacją będzie się wyróżniać? Oto szereg przydatnych informacji na temat GoPro Hero 11, które warto poznać przed zakupem.

Premiera nowego GoPro Hero – czego możemy się spodziewać?

GoPro wypuszcza nowe modele kamer co roku – zazwyczaj następuje to na koniec września. Premiera Hero 10 miała miejsce we wrześniu 2021 roku, Hero 9 – we wrześniu 2020, zaś Hero 7 zaprezentowano użytkownikom we wrześniu 2018 roku.

 Według najnowszych doniesień GoPro Hero 11 również ma zostać oddane w ręce klientów we wrześniu. Oznacza to, że GoPro Hero 11 pojawi się na sklepowych półkach lada dzień. Czym tym razem zaskoczą nas specjaliści GoPro? Jakie rozwiązania technologiczne zostaną zastosowane?

GoPro Hero 11 – wygląd zewnętrzny

Specjaliści wskazują, że wygląd zewnętrzny GoPro Hero 11 nie powinien ulec dużym zmianom w porównaniu z poprzednim modelem sprzed roku. Nieco zmieniony ma zostać kolor logo GoPro. Zmianie ulegnie także rozmiar obudowy, jednak nie będzie to zauważalne dla przeciętnego użytkownika.

Bardzo istotna kwestia, która dotyczy nowości w GoPro Hero 11, to zwiększenie ekranu dotykowego na rzecz zmniejszenia ramki wokół niego. To rozwiązanie z pewnością spowoduje, że klienci będą zachwalać GoPro Hero 11 ze względu na to, że korzystanie z urządzenia będzie jeszcze przyjemniejsze.

Kamera w GoPro Hero 11 – specyfikacja

GoPro Hero 11 zostanie zastosowany nowy czujnik CMOS. Dzięki niemu użytkownicy będą mieli zapewnione znacznie szersze pole widzenia (FOV). Rozdzielczość kamery będzie wynosiła aż 27 megapikseli. Przypomnijmy – poprzednia generacja GoPro Hero 10 oferowała 23 megapiksele, dlatego jest to bardzo pozytywna zmiana.

Według najnowszych doniesień kamera będzie mogła przechwytywać klatki w rozdzielczości 24,7 megapiksela, co będzie także postępem w porównaniu z Hero 10, gdzie było to 15,8 megapiksela. W nowej generacji kamer od GoPro zyskamy także możliwość nagrywania w rozdzielczości 5,3K przy 60 klatkach na sekundę a także 4K przy aż 120 klatkach na sekundę. W nowej kamerze GoPro będzie również zastosowana ulepszona stabilizacja obrazu HyperSmooth 5.0.

Pojemność baterii i procesor

Jaka będzie pojemność baterii GoPro Hero 11? Wyniesie ona 1720 mAh, czyli będzie taka sama jak w poprzedniej generacji kamer GoPro. Procesor urządzenia to GP2. Istotnym atutem GoPro Hero 11 będzie fakt, iż kamera wytrzyma zanurzenie nawet do 10 metrów, dlatego fani nurkowania z całą pewnością będą usatysfakcjonowani możliwością wykorzystywania go w każdej sytuacji.

Czy warto kupić GoPro Hero 11?

Kamera GoPro Hero 11 to urządzenie najwyższej klasy, które oferuje możliwość nagrywania nawet w niezwykle wysokiej jakości obrazu 5K. Adepci nowinek technologicznych z pewnością będą usatysfakcjonowani niesamowitymi funkcjonalnościami, które gwarantuje to urządzenia. Trzeba liczyć się z tym, że urządzenie posiada dość wysoką cenę, jednakże idzie ona w parze z wysoką jakością podzespołów.

WARTO PRZECZYTAĆ:

alio Alio wprowadziło na rynek trzy nowe kamery do wideokonferencji
Wideokonferencje to coś, do czego wielu z nas w ostatnich miesiącach musiało się przyzwyczaić, czy tego chcemy, czy nie. Może to wymagać od nas zainwestowania
Chcesz zacząć streamować? Te sprzęty będą Ci potrzebne
Transmisje na żywo są obecnie jedną z najpopularniejszych form tworzenia treści internetowych i stale się też rozwijają. Chociaż sami pewnie regularnie oglądamy takie streamingi różnych
Profesjonalne kadry filmowe z GoPro Hero 12
GoPro Hero 12 to najnowsza propozycja od firmy GoPro, która od lat niezmiennie zdobywa serca miłośników ekstremalnych sportów, podróżników i miłośników jakościowego filmowania. Ta kamera
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *