Praca z domu bezsprzecznie ma wiele zalet. Wiąże się jednak także z pewnymi wyzwaniami. Jednym z nich jest stworzenie wygodnego i sprzyjającego skupieniu stanowiska. Czy da się to osiągnąć, nie wstawiając do pokoju ogromnego biurka? Dzięki kompaktowym i przenośnym monitorom MISURA wszystko jest możliwe. Zobacz, czym wyróżnia się ten sprzęt i czy warto na niego postawić. 

MISURA – poznaj historię firmy z pasją 

Założycielem firmy MISURA jest czeski inżynier Jiří Mihel. Choć jego historia wcale nie zaczęła się od elektroniki, to dziś przedsiębiorstwo, które stworzył, przoduje w sprzedaży innowacyjnych monitorów. W pierwszej kolejności specjalnością Mihela było popularyzowanie czeskich produktów na rynku światowym. Swoje doświadczenie oraz wiedzę przełożył na prowadzenie autorskiej marki MISURA. 

Firma ciągle rozwija swoje działania na pobliskich rynkach i ściśle współpracuje z zagranicznymi przedsiębiorstwami i deweloperami. Dzięki temu wprowadza na czeski rynek niepowtarzalne, wysokiej jakości produkty oraz rozpowszechnia własne na rynku międzynarodowym. 

W firmie MISURA każdy członek zespołu ma wpływ na rozwój i postęp. Wszyscy mają możliwość przedstawienia swojego pomysłu i zaangażowania się w jego wdrożenie. Produkty są stworzone dla każdego, kto pragnie poprawić wygodę życia, niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Jeśli więc szukasz firmy, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów, ale także ma kreatywne i odpowiedzialne podejście do pracy, to postaw na MISURA. 

Do kogo skierowane są produkty MISURA? 

Żeby praca była efektywna, warto rozplanować sobie dobry system, który będzie sprzyjał skupieniu. Nie da się przy tym zaprzeczyć, że kluczowym elementem są odpowiednie narzędzia. MISURA monitors to urządzenia skierowane do wszystkich osób, które chcą ułatwić sobie pracę. Dzięki przenośnym monitorom możesz uzyskać więcej miejsca do pracy i to w każdym miejscu. Nie musisz kupować ogromnych i nieporęcznych monitorów. Alternatywą są MISURA monitors – kompaktowe i estetyczne dodatki do laptopa i tableta.

Jak sama firma deklaruje, ich produkty zrodziły się z motywacji do tworzenia rzeczy, które zapewnią komfort. MISURA opiera się na tym, co już zostało potwierdzone jako skuteczne. Jakość i funkcjonalność każdego produktu to priorytet dla twórców. Do tego team MISURA zaznacza, że zdrowie jest ich (oraz naszym, jako klientów) najważniejszym dobrem i musimy je pielęgnować. Stąd też monitory, które są dobre dla oczu i nie przyczyniają się do nadmiernego zmęczenia wzroku. 

Czym wyróżniają się produkty MISURA? Postaw na jakość i design 

Wśród flagowych produktów firmy MISURA znajdziemy innowacyjne, przenośne monitory. Urządzenia te są zaprojektowane z myślą o zapewnieniu produktywności w dowolnym miejscu. Przenośny monitor możesz dołączyć zarówno do swojego laptopa, jak i tableta. Dzięki temu praca z każdego miejsca staje się wygodna i łatwa. 

Przenośne monitory Full HD od firmy MISURA to najwyższej klasy urządzenia, które wyróżniają się znakomitą wydajnością oraz kompaktowymi rozmiarami. Te cechy sprawiają, że są łatwe w użytkowaniu. Właśnie z triscreen monitor korzysta także Kryštof Lejček, jeden z czołowych pracowników Google. 

Mobilne monitory to propozycja dla każdej osoby, która nie lubi pracy na jednym ekranie. W wielu przypadkach pojedynczy monitor nie jest wystarczający i spowalnia proces działania. Jednak nie wszyscy mają miejsce w domu, aby postawić drugi monitor, który zazwyczaj zajmuje większość biurka. Z myślą o funkcjonalności i kompaktowości powstały monitory MISURA. Dzięki temu urządzeniu zyskujesz dwa dodatkowe ekrany do pracy. To przekłada się na wygodniejsze działanie i bardziej efektywną pracę. Co więcej, monitory możesz bez problemu zabrać ze sobą do kawiarni, pociągu, lub w inne miejsce. 

Poznaj specyfikację MISURA monitors

Monitory LCD od MISURA wyróżniają się niewielką wagą – zaledwie 1,5 kg oraz bardzo cienką konstrukcją o szerokości 9 mm. Aby korzystać z każdego z tych monitorów, potrzebny jest tylko jeden kabel USB-C (lub USB 3.1 typu A), który obsłuży zarówno transmisję obrazu, jak i dostarczy zasilanie. Jest to więc urządzenie, które zabierzesz ze sobą bez problemu do torby, czy plecaka. 

Na stronie firmy znajdziesz kilka różnych rozmiarów monitorów, w tym 13.3”, 15” i 16”. Firma oferuje także pojedyncze przenośnie monitory dotykowe z wbudowaną baterią. Z MISURA możesz przenieść swoją stację roboczą tam, gdzie jej potrzebujesz. Dodatkowym produktem, który znajdziemy na stronie to masażer do ciała. Godzinami siedzisz przy biurku, a plecy coraz bardziej dają Ci się we znaki? Masz problem ze spiętymi mięśniami? Ten masażer jest odpowiedzią na Twoje problemy. MISURA więc tworzy produkty zarówno do pracy, jak i do relaksu po niej. 

WARTO PRZECZYTAĆ:

monitor 240hz Jaki monitor 240Hz kupić? Propozycje dla graczy
Jak już niedawno podkreślaliśmy, częstotliwość odświeżania ekranu to parametr, który jest absolutnie kluczowy, jeśli chodzi o monitory gamingowe. Do zwykłych zastosowań wystarczy 60Hz, a mniej
jak podłączyć drugi monitor poradnik Jak podłączyć drugi monitor w systemie Windows? Praktyczne porady
Posiadanie dwóch monitorów jest przede wszystkim naprawdę komfortowym rozwiązaniem. Dzięki temu praca, codzienne użytkowanie i rozrywka stają się przyjemniejsze. Drugi ekran pozwala między innymi wygodniej
27-calowy monitor od AOC – Recenzja!
Bez wątpienia monitory są jedną z nieodłącznych cech komputerów stacjonarnych. Wykorzystujemy je zarówno do pracy, jak i do grania. Problem tkwi w tym, że nie
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *