Z początkiem 2019 roku ruszyła platforma do wynajmu samochodów – Lendly.pl. Serwis w jednym miejscu agreguje oferty setek wypożyczalni i osób prywatnych, których samochody można wynająć bezpośrednio na Lendly. Platforma oferuje 5 typów samochodów – osobowe, sportowe, luksusowe, bus i dostawcze.

 

Pomysłodawcą i założycielem Lendly jest Kamil Kostka, który wraz z Jarosławem Armatysem i Tomaszem Mes dostrzegli ogromny chaos na rynku wynajmu samochodów i postanowili uprościć proces poszukiwania i rezerwowania samochodów.

Kamil Kostka: Rynek wynajmu samochodów w Polsce bardzo szybko się rozwija. Wynajmowane są typowe samochody osobowe, ale coraz częściej rodacy wynajmują także samochody sportowe i luksusowe. Obecnie znalezienie samochodu na wynajem, pasującego do naszych kryteriów to skomplikowany proces. Najczęściej poszukiwania zaczynamy od wyszukiwarki internetowej wpisując frazę “wypożyczalnia samochodów *miasto*”. Przeglądamy wyniki i  finalnie nie znajdujemy tego czego szukamy lub po rozmowie telefonicznej dowiadujemy się, że w danym terminie samochód jest niedostępny. Jedna strona internetowa nie wyświetla się poprawnie, druga nie ma danych kontaktowych, trzecia nie ma spisu floty, a czwarta jest wypozycjonowana na dane miasto, mimo, że faktycznie działa na drugim końcu Polski. To typowe problemy, z którymi zmagają się potencjalni najemcy. W Lendly próbujemy zmienić cały proces.

Wynajem samochodów w 5 minut

Oferty są ujednolicone i wszystkie zawierają to, co może być przydatne podczas wyboru. W ogłoszeniach można znaleźć cennik, opis, dane techniczne, kalendarz dostępności i szybki formularz rezerwacji. Co ważne – twórcy Lendly stawiają na realne zdjęcia flot wypożyczalni, by klienci zawsze otrzymywali samochody zgodne z ofertą. Wyszukiwanie ma także dawać możliwość manipulowania kryteriami, ale także możliwość wprowadzenia daty wynajmu. To pozwala na wyświetlanie samochodów, które będą wolne, gdy ich potrzebujemy. Niestety na tę funkcjonalność wszyscy zainteresowani muszą zaczekać kilka tygodni.

Chcesz zarabiać na swoim samochodzie? Teraz to możliwe

Twórcy zawierają współpracę nie tylko z wypożyczalniami, ale także z prywatnymi właścicielami samochodów. To nowość w Polsce. Obie jednostki mogą bezpłatnie założyć konto i dodać ofertę. Po akceptacji administratora, ogłoszenia będą wyświetlane w serwisie. Finalizacja transakcji dokonywana jest między właścicielem, a najmującym.

Aktualnie właściciele platformy pozyskują i wdrażają pierwszych klientów, a także zbierają opinie. Wkrótce zakończą prace nad drugą wersją oprogramowania i będą mogli w pełni dzielić się swoją wizją prostego wynajmu.

Z platformy można skorzystać pod adresem www.lendly.pl

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo direct Kolejne Nintendo Direct już dziś!
Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a
chrome z nową funkcją Przeglądarka Chrome na Androida z nową funkcją! 
Używacie na co dzień Google Chrome, czyli najpopularniejszej przeglądarki świata? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was nowa funkcja, która właśnie pojawiła się w najnowszej
Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *