Instagram daje opcję łatwej archiwizacji zdjęć, dzięki której wybrane fotografie mogą nie być dalej wyświetlane w profilu, ale jednocześnie nie są całkowicie usuwane z serwerów IG. Dzięki temu w razie czego można bez problemu cofnąć swoją decyzję, tak, jakby nigdy nie została podjęta. Ale jak przywrócić zarchiwizowane zdjęcie na Instagramie? Gdzie jest taka opcja?

Nie jest ona ukryta, ale też nie jest najbardziej intuicyjna, więc szukając jej samemu, można natrafić na problem lub niepotrzebnie stracić czas. Jeśli wie się, gdzie się ona znajduje, cały proces nie powinien zająć dłużej niż kilka chwil. Wszystkie kroki, które trzeba w tym celu podjąć opiszemy dokładnie w dalszej części tego artykułu. Zapraszamy!

Jak przywrócić zarchiwizowane zdjęcie na Instagramie? To nie jest trudne!

Zarchiwizować zdjęcie można wchodząc w nie, po czym stukając w trzy kropki w rogu i wybierając “Zarchiwizuj”. Tylko jak przywrócić zarchiwizowane zdjęcie na Instagramie, jeśli się rozmyślimy? Wystarczy podążać za poniższymi wskazówkami:

  1. Otwórz Instagrama i zaloguj się na swoje konto.
  2. Stuknij w miniaturkę Twojego zdjęcia profilowego, która powinna być widoczna w prawym dolnym rogu ekranu.
  3. Naciśnij na trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu i wybierz “Zarchiwizuj”.
  4. Przyciśnij “Archiwum relacji” na górze ekranu i wybierz z listy “Archiwum postów”.
  5. Stuknij zdjęcie, które chcesz przywrócić, naciśnij na trzy kropki w prawym górnym rogu i naciśnij na “Pokaż w profilu”.

To wszystko, co trzeba zrobić — zdjęcie powinno zostać przywrócone do profilu w to miejsce, z którego zostało wcześniej usunięte. Jak można było zauważyć, Instagram przechowuje także relacje oraz zapisy z transmisji na żywo (je również można było wybrać, naciskając na przycisk „Archiwum” na górze ekranu — zdarzyło nam się juz poruszyć temat tego, jak oglądać live na Instagramie na komputerze).

Zarchiwizowane zdjęcia Instagram — podsumowanie

Zdecydowanie warto wiedzieć, jak przywrócić zarchiwizowane zdjęcie na Instagramie. Czasami bywa tak, że po jakimś czasie zaczniemy żałować tego, że zarchiwizowaliśmy jakąś fotografię i będziemy chcieli ją przywrócić — i na szczęście Instagram daje taką opcję, więc wystarczy wiedzieć, gdzie jej szukać, aby nie natrafić na żadne problemy w tym zakresie.

Przy okazji chcielibyśmy wspomnieć o tym, że przygotowaliśmy dla Was także wiele innych praktycznych poradników dotyczących tego serwisu społecznościowego. Wśród nich znajdziecie między innymi jeden na temat tego, jak udostępnić czyjąś relację na Insta. W przypadku, gdybyście wpadli na jakieś pomysły dotyczące tego, czym powinniśmy zająć się w następnej kolejności, koniecznie dajcie nam znać!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak przyspieszyć rozwój konta na Instagramie?
W dzisiejszych czasach Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych, przyciągającą miliony użytkowników z całego świata. Właśnie dlatego wiele osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, stara
Skuteczna reklama na Instagramie, czyli jak stworzyć angażujący content?
Instagram, będąc jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie, oferuje szerokie możliwości promocji dla firm i marek. Tworzenie angażującego i konwertującego contentu na tej platformie
jak odzyskać konto na instagramie Jak odzyskać konto na Instagramie? Sprawdzone sposoby
Czy utraciłeś dostęp do swojego konta na Instagramie? Nie martw się, istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci je odzyskać. Niezależnie od tego, czy zapomniałeś
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *