Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

ZTE wyprzedza Nokię i Alcatel, prezentując budżetowy model telefonu. Producent ZTE udostępnił dzisiaj do sprzedaży w USA pierwszy telefon Android Go. Tempo Go kosztuje jedynie 80$ i można go zakupić na stronie producenta.

 

Jak można się spodziewać, specyfikacja nie jest najlepsza – urządzenie ma nieco ponad 145 mm wysokości, 71 mm szerokości i 9 mm grubościRozdzielczość ekranu wynosi 854 x 480. Ma 5-megapikselowy aparat z tyłu i 2-MP aparat z przodu oraz akumulator o pojemności 2200 mAh. Działa na czterordzeniowym procesorze Qualcomm 210 o częstotliwości 1,1 GHz.

Telefon jest zaprojektowany do współpracy z Android Oreo Go Edition (Android Go), który jest lekkim system stworzonym z myślą o słabszych, budżetowych smartfonach. Tempo Go nie jest przeznaczony dla osób, które potrzebują najlepszego, najnowszego smartfona. Telefon umożliwia za to korzystanie z mniej wymagających aplikacji.

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *