Chcesz doładować komuś konto w Orange na kartę i nie wiesz, jak się za to zabrać? Chcesz na odległość zwiększyć stan konta znajomemu, babci czy dziecku? Jest to możliwe i nie wymaga logowania się na swoje konto w serwisie Orange czy innych tego typu działań. Tak więc, jak doładować komuś konto w Orange?

Nie jest to wbrew pozorom szczególnie trudne. Można to w dowolnej chwili zrobić z poziomu przeglądarki internetowej w smartfonie lub na komputerze osobistym. Wszystko krok po kroku wyjaśnimy poniżej, tak, aby nikomu nie sprawiło to problemu. Zapraszamy!

Jak doładować komuś konto w Orange? Praktyczny poradnik

Nie trzeba być właścicielem danego numeru ani nawet wiedzieć, do kogo on należy, aby móc go doładować. Wystarczy znać sam numer. W takim razie, jak doładować komuś konto w Orange? Trzeba tylko podążać za poniższymi wskazówkami:

  1. Wejdź na stronę internetową doładowania Orange.
  2. Wpisz dwa razy w odpowiednie pola numer telefonu, który chcesz doładować (możesz także doładować kilka numerów jednocześnie, ale pamiętaj, że za każdy numer zostanie pobrana opłata).
  3. Wprowadź swój adres e-mail – na niego otrzymasz potwierdzenie przekazania doładowania do realizacji (bądź adres e-mail osoby, której konto chcesz doładować, w zależności od okoliczności).
  4. Przejdź dalej i wpisz kwotę, za którą chcesz wykonać doładowanie.
  5. Wybierz metodę płatności i opłać doładowanie (np. zaloguj się do swojego banku i potwierdź przelew).
  6. I gotowe – konto powinno zostać doładowane. Trzeba pamiętać, że może to zająć chwilę, więc nie należy panikować, jeśli nie otrzymamy powiadomienia o realizacji doładowania od razu.

Orange za doładowanie nie za pomocą na przykład zdrapki ze sklepu, ale właśnie tego portalu do doładowań oferuje bonusowe 5GB Internetu za każde doładowanie. W przypadku taryfy Orange Free bonus ten może być większy.

Orange doładowanie komuś konta – podsumowanie

Jak się okazuje, odpowiedź na pytanie, jak doładować komuś konto w Orange jest obecnie bardzo prosta. Warto wiedzieć, że podobne rozwiązania wprowadziło także wiele innych sieci, tak więc w przypadku chęci doładowania karty innego operatora sposób postępowania powinien być podobny – wystarczy po prostu znaleźć odpowiednią dla danej sieci stronę internetową. Trzeba przy tym uważać, aby na pewno wejść na stronę autentyczną, a nie podróbkę stworzoną przez oszustów.

Jeśli spodobał Wam się ten artykuł, być może zainteresuje Was również ten, w którym tłumaczyliśmy, jak sprawdzić, czy telefon ma simlocka. Swego czasu poruszaliśmy także taki temat, jak przeniesienie numeru do innej sieci – to kwestia, która także ciekawi wiele osób. Dajcie znać, jeśli macie jakieś propozycje odnośnie do kolejnych aspektów, które Waszym zdaniem powinniśmy wytłumaczyć czy omówić!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *