Dyrektor kreatywny studia CD Projekt Red, Adam Badowski, ujawnił wczoraj, że kontynuacja gry jest teraz na etapie „projektowania koncepcyjnego”. Wiemy, że tytuł ma obecnie nazwę kodową Projekt Orion. Cyberpunk 2077 po najnowszym dodatku Phantom Liberty nie otrzyma już żadnej zawartości – twórcy przechodzą dalej. Informacja o stanie prac została ujawniona podczas rozmowy z inwestorami.

Projekt Orion jest obecnie projektowany – sequel Cyberpunka 2077 zobaczymy dopiero za kilka lat

Obecnie niewiele wiadomo o Projekcie Orion. Sequel Cyberpunka 2077 jest dopiero w fazie koncepcyjnej, co oznacza po prostu planowanie. Najpewniej jakiekolwiek informacje o tej produkcji otrzymamy również za kilka lat. Adam Badowski wypowiedział się na temat stanu prac w rozmowie z inwestorami – można ją obejrzeć poniżej w całości.

Dyrektor kreatywny CD Projekt Red podkreślił jednak, jak duży wkład jest wkładany w produkcję Projektu Orion. Nad grą pracuje wiele studiów – osoby z Phantom Liberty przechodzą do sequela Cyberpunka 2077. Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś o grze jak najwcześniej.

Cyberpunk 2077 odniósł ogromny sukces sprzedażowy

Adam Badowski w rozmowie z inwestorami mówi, jak wielu deweloperów pracuje przy Projekcie Orion. Gra jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju – już teraz wymaga ogromnych nakładów pracy.

Będziemy pracować w Ameryce Północnej, w Vancouver i Bostonie, kierownictwo zespołu już tam jest. A pod koniec 2024 roku będziemy pracować z zespołami składającymi się z kilkudziesięciu osób, podczas gdy docelowo połowa deweloperów będzie pracować w północnych Stanach Zjednoczonych, a druga połowa w Polsce. – Adam Badowski, dyrektor kreatywny CD Projekt Red

Podczas rozmowy z inwestorami ujawniono wyniki sprzedażowe gier CD Projekt Red. Cyberpunk 2077 sprzedał się w 25 milionach kopii. Phantom Liberty natomiast zebrało 3 miliony graczy po kilku dniach od premiery.

WARTO PRZECZYTAĆ:

wiedźmin księga kucharska Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska trafiła już do sprzedaży
Ta informacja spodoba się szczególnie fanom Wiedźmina i tym, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni. Za nami oficjalna premiera książki kucharskiej z Wiedźmina. Sprawdź, co
cd projekt CD Projekt zaatakowany przez hakerów, firma nie planuje zapłacić okupu
CD Projekt poinformował na Twitterze, że (po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat) padł ofiarą hakerów. Oszuści pozostawili po sobie notatkę, w której grożą
cdpr Ktoś sprzedaje kody źródłowe gier CDPR za 10 tysięcy dolarów sztuka
Być może pamiętacie, że jakiś czas informowaliśmy Was o włamaniu do CDPR, które poskutkowało wykradzeniem kodów źródłowych wielu gier studia, różnego rodzaju raportów i dokumentów
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *