Zaprezentowano właśnie nowe słuchawki Bluetooth – Teufel SUPEREME ON. Jak deklaruje producent, model ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a użytkownicy mogą spodziewać się niepowtarzalnego dźwięku.

Teufel SUPEREME ON – najważniejsze funkcje

Istotną funkcją tych słuchawek jest możliwość współdzielenia muzyki. Funkcja ta nosi nazwę ShareMe i dostępna jest za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Teufel Headphone, którą można pobrać na smartfony z systemami Android i iOS. Działa to w ten sposób, że można z jednym smartfonem sparować dwie pary słuchawek, a następnie sterować muzyką tym samym urządzeniem, tak, aby obie osoby słyszały to samo.

Poza funkcją ShareMe aplikacja Teufel Headphone daje też inne możliwości, takie jak m.in. skorzystanie z korektora. Warto zwrócić uwagę na funkcję Auto-Play, która automatycznie pauzuje muzykę (i ogółem odtwarzanie dźwięków) w momencie zdjęcia słuchawek i wznawia ją, kiedy na powrót je założymy.

supreme on w użyciu
Źródło: Teufel

Producent deklaruje pojemną baterię umożliwiającą nawet do 20 godzin działania na jednym ładowaniu. Wysokiej jakości przetwornik liniowy z magnesami neodymowymi ma zapewnić bogaty dźwięk, a także wyraziste basy. Słuchawki łączą się z urządzeniami za pomocą Bluetootha 5.0. Żeby zagwarantować najwyższą jakość dźwięku, zastosowano kodek aptX, a także algorytm ACC.

Design Teufel SUPREME ON

Do sterowania słuchawkami możemy wykorzystać znajdujące się na obudowie przyciski. Joystick jest ulokowany na prawej słuchawce i umożliwia m.in. sterowanie muzyką, ale też odbieranie i odrzucanie połączeń czy uruchomienie asystenta głosowego.

supreme on mon grey
Źródło: Teufel

Dwa mikrofony działające w oparciu o technologię Qualcomm® cVc™ mają zapewnić dobrą słyszalność mowy oraz tłumienie hałasów otoczenia podczas rozmów telefonicznych.

Do produkcji SUPREME ON użyto trwałych i wysokiej jakości materiałów. Zewnętrzna strona pałąka została wykonana ze stali sprężynowej pokrytej gruboziarnistym materiałem, a miękkie nauszniki tłumią zewnętrzne hałasy i zapewniają odpowiedni komfort nawet osobom noszącym okulary. Słuchawki można złożyć, aby były wygodniejsze w transporcie.

Teufel SUPREME ON – cena

Sugerowana cena Teufel SUPREME ON wynosi aktualnie 649 złotych. Można wybierać spośród sześciu następujących wariantów kolorystycznych: czarny jak noc, księżycowa biel, piaskowa biel, blade złoto, ziołowa zieleń i kosmiczny niebieski. W zestawie poza samymi słuchawkami znajduje się specjalne etui, a także kabel USB-C do ładowania sprzętu oraz mini-jack.

supreme on czarne
Źródło: Teufel

Jeśli zainteresowały Was te słuchawki, to dobrze się składa – już w przyszłym tygodniu powinna pojawić się na naszym portalu ich pełna recenzja. Dajcie znać, jakich wyników się spodziewacie!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *