Zaprezentowano właśnie nowe słuchawki Bluetooth – Teufel SUPEREME ON. Jak deklaruje producent, model ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a użytkownicy mogą spodziewać się niepowtarzalnego dźwięku.

Teufel SUPEREME ON – najważniejsze funkcje

Istotną funkcją tych słuchawek jest możliwość współdzielenia muzyki. Funkcja ta nosi nazwę ShareMe i dostępna jest za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Teufel Headphone, którą można pobrać na smartfony z systemami Android i iOS. Działa to w ten sposób, że można z jednym smartfonem sparować dwie pary słuchawek, a następnie sterować muzyką tym samym urządzeniem, tak, aby obie osoby słyszały to samo.

Poza funkcją ShareMe aplikacja Teufel Headphone daje też inne możliwości, takie jak m.in. skorzystanie z korektora. Warto zwrócić uwagę na funkcję Auto-Play, która automatycznie pauzuje muzykę (i ogółem odtwarzanie dźwięków) w momencie zdjęcia słuchawek i wznawia ją, kiedy na powrót je założymy.

supreme on w użyciu
Źródło: Teufel

Producent deklaruje pojemną baterię umożliwiającą nawet do 20 godzin działania na jednym ładowaniu. Wysokiej jakości przetwornik liniowy z magnesami neodymowymi ma zapewnić bogaty dźwięk, a także wyraziste basy. Słuchawki łączą się z urządzeniami za pomocą Bluetootha 5.0. Żeby zagwarantować najwyższą jakość dźwięku, zastosowano kodek aptX, a także algorytm ACC.

Design Teufel SUPREME ON

Do sterowania słuchawkami możemy wykorzystać znajdujące się na obudowie przyciski. Joystick jest ulokowany na prawej słuchawce i umożliwia m.in. sterowanie muzyką, ale też odbieranie i odrzucanie połączeń czy uruchomienie asystenta głosowego.

supreme on mon grey
Źródło: Teufel

Dwa mikrofony działające w oparciu o technologię Qualcomm® cVc™ mają zapewnić dobrą słyszalność mowy oraz tłumienie hałasów otoczenia podczas rozmów telefonicznych.

Do produkcji SUPREME ON użyto trwałych i wysokiej jakości materiałów. Zewnętrzna strona pałąka została wykonana ze stali sprężynowej pokrytej gruboziarnistym materiałem, a miękkie nauszniki tłumią zewnętrzne hałasy i zapewniają odpowiedni komfort nawet osobom noszącym okulary. Słuchawki można złożyć, aby były wygodniejsze w transporcie.

Teufel SUPREME ON – cena

Sugerowana cena Teufel SUPREME ON wynosi aktualnie 649 złotych. Można wybierać spośród sześciu następujących wariantów kolorystycznych: czarny jak noc, księżycowa biel, piaskowa biel, blade złoto, ziołowa zieleń i kosmiczny niebieski. W zestawie poza samymi słuchawkami znajduje się specjalne etui, a także kabel USB-C do ładowania sprzętu oraz mini-jack.

supreme on czarne
Źródło: Teufel

Jeśli zainteresowały Was te słuchawki, to dobrze się składa – już w przyszłym tygodniu powinna pojawić się na naszym portalu ich pełna recenzja. Dajcie znać, jakich wyników się spodziewacie!

WARTO PRZECZYTAĆ:

słuchawki do smartwatcha Słuchawki do smartwatcha – jakie wybrać i jak sparować?
Nowoczesne smartwatche posiadają coraz częściej pamięć wewnętrzną, dzięki której można słuchać muzyki bez noszenia przy sobie smartfona – żeby jednak było to możliwe, potrzebne są
cmf produkty Marka-córka Nothing pokazała budżetowe słuchawki i smartwatcha
Nothing, czyli firma znana z ekscentrycznych produktów ze średniej półki, takich jak smartfony Nothing Phone 1 i Phone 2, poprzez swoją nową markę-córkę wchodzi w
Jakie słuchawki do telefonu wybrać w 2022 roku? Jakie słuchawki do telefonu wybrać w 2022 roku? Ranking 6 najlepszych modeli na rynku!
Słuchawki do telefonu są dla niektórych niezbędnym wręcz akcesorium, bez którego nigdzie się nie ruszają. Wybór odpowiedniego sprzętu jest więc tutaj dość istotny. Należy jednak
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *