Czy są wśród nas fani Rambo albo Johna McClane’a? Jeśli tak, to może ich ucieszyć nowa aktualizacja, która została już udostępniona graczom Call of Duty: Warzone. Wprowadza ona nowe postacie i mapy inspirowane “Rambo” oraz “Szklaną pułapką”.

Aktualizacja “Bohaterowie kina akcji lat 80” już jest dostępna

W ramach darmowej aktualizacji “80s Action Heroes”, która jest dostępna od 20 maja 2021 roku, zmodyfikowana zostanie mapa Verdansk. Pojawi się na niej m.in. wieżowiec Nakatomi Plaza, którzy fani kina akcji mogą kojarzyć z pierwszej “Szklanej pułapki”. To jednak nie wszystko.

W różnych miejscach na mapie będą także rozlokowane obozowiska rodem z filmuRambo II”. Gracze znajdą w nich nie tylko użyteczne elementy wyposażenia, ale także nieśmiertelniki (warto się za nimi rozglądać, bo za zebranie wszystkich czeka nagroda!).

Tutaj możecie obejrzeć zwiastun nowej aktualizacji:

Nie mogło zabraknąć największych gwiazd, czyli Rambo i Johna McClane’a

Rambo i John McClane wraz z nową aktualizacją zostali dodani do Call of Duty: Warzone jako operatorzy. Nie tylko starannie odwzorowano modele postaci, ale też postarano się, aby każdej z nich w walce dodać filmowego charakteru.

W przypadku Rambo gracze mają do dyspozycji dwa specjalne ruchy, a do tego szereg innych gadżetów – m.in. projekt noża oraz karabinu. Podobnie w przypadku Johna McClane – on z kolei otrzymał jeden ruch specjalny i garść broni oraz innego sprzętu.

Za pakiety operatorów trzeba jednak zapłacić. Każdy z nich kosztuje po 2400 Call of Duty Points. 2400 CP to koszt rzędu 84 złote, a więc fani obu tych postaci muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 168 złotych (oczywiście, o ile będą mieli ochotę te pakiety zakupić).

Różne mapy i nie tylko inspirowane tymi dwoma kultowymi postaciami pojawiły się nie tylko w Call of Duty: Warzone, ale także w Call od Doty: Cold War i COD: Mobile. Gracie w któryś z tych tytułów? Podoba Wam się ta aktualizacja? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Gry na PC dla różnych typów graczy – ranking według gatunków
Istnieje wiele powodów, przez które gry na PC są tak lubiane i popularne, a jednym z nich jest mnogość gatunków, dzięki czemu każdy typ gracza
Nowoczesne technologie, które wkraczają do codziennego życia — które warto znać?
Rozwój technologii, w tym takiej, która może przydać się w codziennym życiu, nie skończył się na Internecie i smartfonach. Wciąż pojawia się wiele ciekawych, nowatorskich
Xbox S – dlaczego warto zakupić?
Zakup konsoli do gier to często niemały wydatek. Dlatego warto zdecydować się na model od cenionego producenta, który będzie gwarantował nie tylko najwyższej jakości sprzęt,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *