Netflix stara się jak może, aby abonenci mieli dostęp nie tylko do ciekawych filmów i seriali, ale również gier. Niedawno nawiązał współpracę z Supergiant Games, dzięki czemu niedługo do oferty gamingowej platformy VOD dołączy Hades.

Hades na Netflixie w 2024 roku

Hades to gra, która miała swój debiut w 2020 roku. Od samego początku zdobyła liczne pozytywne opinie, a zdaniem wielu jest to jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat. Teraz okazuje się, że trafi do katalogu Netflixa ma to się wydarzyć w 2024 roku, choć dokładna data nie jest znana. Mamy tutaj jednak jeden haczyk: Netflix wypuści grę na sprzęcie Apple, więc dostęp do tego dzieła zyskają osoby, które mają urządzenia z system iOS i właściciele iPhone’ów.

Biblioteka gier ciągle się rozrasta

Twórcy przekazali również informację, że w Hades nie spotkamy m.in. irytujących reklam. Grający będą mieli możliwość dostosowania sterowania dotykowego czy podłączenia kontrolera. Póki co nie ma planów wydania gry na Androida. 

Warto wiedzieć również, że aktualnie biblioteka gier Netflixa zawiera ponad 80 tytułów, a niebawem znów się powiększy o nowości takie jak np. Braid: Anniversary Edition i Death’s Door.

Źródło obrazka wyróżniającego: Supergiant Games

Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *