Netflix stara się jak może, aby abonenci mieli dostęp nie tylko do ciekawych filmów i seriali, ale również gier. Niedawno nawiązał współpracę z Supergiant Games, dzięki czemu niedługo do oferty gamingowej platformy VOD dołączy Hades.

Hades na Netflixie w 2024 roku

Hades to gra, która miała swój debiut w 2020 roku. Od samego początku zdobyła liczne pozytywne opinie, a zdaniem wielu jest to jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat. Teraz okazuje się, że trafi do katalogu Netflixa ma to się wydarzyć w 2024 roku, choć dokładna data nie jest znana. Mamy tutaj jednak jeden haczyk: Netflix wypuści grę na sprzęcie Apple, więc dostęp do tego dzieła zyskają osoby, które mają urządzenia z system iOS i właściciele iPhone’ów.

Biblioteka gier ciągle się rozrasta

Twórcy przekazali również informację, że w Hades nie spotkamy m.in. irytujących reklam. Grający będą mieli możliwość dostosowania sterowania dotykowego czy podłączenia kontrolera. Póki co nie ma planów wydania gry na Androida. 

Warto wiedzieć również, że aktualnie biblioteka gier Netflixa zawiera ponad 80 tytułów, a niebawem znów się powiększy o nowości takie jak np. Braid: Anniversary Edition i Death’s Door.

Źródło obrazka wyróżniającego: Supergiant Games

WARTO PRZECZYTAĆ:

Squid Game Squid Game 2: w końcu pojawiła się zapowiedź nowego sezonu
Squid Game pojawił się na Netflixie w 2021 roku i od razu stał się hitem. Wiele osób z niecierpliwością wyczekuje kontynuacji. Było wiele plotek na
jak zresetować netflix na telewizorze Jak zresetować Netflixa na telewizorze?
Obecnie bardzo wiele tak zwanych “Smart TV” obsługuje Netflixa (a niektóre także inne serwisy streamingowe, takie jak Amazon Prime Video czy HBO Go). Niestety, może
nordvpn netflix Czy NordVPN do Netflixa to dobre rozwiązanie?
Gdy platformy streamingowe pojawiły się na rynku, szturmem zdobyły serca wielu internautów. Możliwość oglądania wybranych seriali i filmów na żądanie było czymś wspaniałym. Wielka dostępna
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *