Na 1 września 2023 roku zaplanowano finał pierwszej edycji nowego turnieju esportowego na mapie Europy – HUSSAR CUP w grze Counter-Strike. Wydarzenie ma odbyć się na Stadionie Śląskim w Chorzowie i z pewnością przyciągnie uwagę całego środowiska e-sportowego. Łączna pula nagród w ramach HUSSAR CUP wyniesie aż 1000000 dolarów. Bądź częścią największego wydarzenia esportowego w Polsce – przyjedź na HUSSAR CUP!

HUSSAR CUP – informacje o rozgrywkach

1 września 2023 – tego dnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się najgorętsza impreza tego roku dedykowana wszystkim fanom e-sportu. Wówczas rozpoczną się finały pierwszej edycji nowego turnieju esportowego na mapie Europy, a dokładniej HUSSAR CUP w grze Counter-Strike z pulą nagród wynoszącą 1000000 dolarów.

Na “Kocioł Czarownic” zawitają najważniejsze organizacje esportowe, aby widzowie mieli zapewnione niezapomniane emocje. Motywem przewodnim turnieju, zgodnie z nazwą, będzie husaria. Uczestnicy wydarzenia będą mogli odwiedzić strefę wystawienniczą, gdzie prócz aktywności zagwarantowanych przez sponsorów i ich produktów można będzie brać udział w rozmaitych konkursach z cennymi nagrodami.

Impreza w husarskim klimacie

Podczas imprezy Polska Liga Husarska zorganizuje największą współczesną paradę husarii oraz turniej nieopodal Stadionu. Na miejscu znajdzie się również wioska maszyn wojskowych. Pojawią się grupy rekonstruktorskie, a wszyscy widzowie będą mieli możliwość obejrzenia najnowszych nabytków Wojska Polskiego.

Organizatorzy zadbali także o organizację strefy gastronomicznej. Na terenie imprezy pojawią się food trucki oferujące zróżnicowane dania najwyższej jakości. W trakcie trwania imprezy będzie można usłyszeć wiele prelekcji na temat specyfiki pracy w branży gier, współczesnych rozwiązań technologicznych stosowanych przez specjalistów a także o kwestiach związanych z cyberbezpieczeństwem. Swój udział w imprezie zapowiedział także ambasador turnieju: Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski.

Gdzie można kupić bilety?

Bilety na HUSSAR CUP można kupić na Going. oraz Empik Bilety -> HUSSAR CUP Nie warto zwlekać, ponieważ liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona. Kup swój bilet już dziś, aby móc przeżyć niezapomnianą przygodę podczas najgorętszej imprezy roku dedykowanej wszystkim fanom e-sportu.

Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *