Jeśli chcesz się dowiedzieć jak sprawdzić historię telefonu to trafiłeś lub trafiłaś w dobre miejsce. W tym krótkim poradniku podpowiemy, jak sprawdzić historie telefonu przy pomocy trzech popularnych metod. Jeśli więc martwisz się tym, co twoje dziecko ogląda w internecie i chcesz mieć nad tym kontrolę bez wzbudzania w nim niepotrzebnych obaw, to zapraszamy do lektury.

Najlepsza aplikacja do śledzenia historii przeglądarki

Jeśli mielibyśmy polecić jedną aplikację, dzięki której można sprawdzić, jak zobaczyć czyjeś wiadomości na instagramie i jak wygląda historia wyszukiwania w telefonie innej osoby, to musiałaby to być aplikacja Eyezy. Wynika to z kompleksowego podejścia do tematu i funkcji, jakie ona oferuje. Do tych, które zasługują na szczególną uwagę należą:

  • Dostęp do historii przeglądanych stron
  • Wgląd do zapisanych zakładek
  • Możliwość filtrowania treści w internecie i blokowania tych niepożądanych
  • Powiadomienia informujące, że pojawiło się wybrane słowo kluczowe
  • Zapisywanie czasu

To oczywiście tylko kilka funkcji, jakie oferuje ta aplikacja, a jakie mają szczególne zastosowanie w omawianym temacie. Warto też w tym miejscu zaznaczyć, że aplikacja Eyezy działa w tle, dzięki czemu nie zużywa baterii i jest niewidoczna dla osoby korzystającej z obserwowanego telefonu.

Inne metody

Aplikacja szpiegująca to może i najwygodniejszy sposób na to, aby móc na bieżąco kontrolować to, jak wygląda historia przeglądania z innego telefonu, ale nie jest to sposób jedyny. Poniżej znajdziesz dwie inne popularne metody.

Key logger

Key logger to specjalny program, który działając w ukryciu zapisuje na bieżąco to, jakie klawisze na komputerze czy na telefonie zostały wciśnięte. W ten sposób można łatwo zdobyć wszystkie potrzebne hasła i tym samym zdobyć dostęp do obserwowanego urządzenia i jego historii wyszukiwania.

Co ciekawe, opisana wcześniej aplikacja Eyezy nie tylko jest odpowiedzią na pytanie: jak sprawdzić historię innego telefonu, ale posiada też funkcję key loggera. Jej największym plusem jest fakt, że można ją zainstalować na odległość, a korzystanie z niej jest niezwykle wygodne. Zainstalowanie takiego key loggera pozwala nie tylko zdobyć wymagane hasła, ale też uzyskać dostęp do wszystkiego, co jest na telefonie wpisywane, łącznie z wiadomościami sms, mailami, wiadomościami na messengerze itd.

Google Family Link

Jeśli jesteś rodzicem, który chce mieć na oku historie przeglądania swojego dziecka, to możesz też skorzystać z aplikacji Google Family Link. Pozwala ona w wygodny i nieinwazyjny sposób kontrolować, czy twoje dziecko nie odwiedza stron, których twoim zdaniem odwiedzać nie powinno. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie i chcesz to zrobić przy użyci narzędzi google, to musisz wykonać trzy kroki:

  1. Założyć na siebie i dla dziecka konto Google. Jeśli już je masz, to możesz pominąć ten krok.
  2. Pobrać i zainstalować aplikację Google Family Link.
  3. Połączyć swoje konto z kontem dziecka w aplikacji.

Gdzie można znaleźć historię przeglądarki internetowej?

Historia przeglądania w telefonie znajduje się w niemal tym samym miejscu co w komputerze, czyli w samej przeglądarce. Aby więc uzyskać do niej dostęp musisz przede wszystkim mieć dostęp do samego telefonu, czyli musisz posiadać hasło. Kiedy uda ci się to zrobić, to wystarczy wejść w przeglądarkę internetową, a następnie otworzyć opcje i wybrać historię. Tam znajdziesz chronologiczną listę wszystkich odwiedzonych stron.

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *