Nadchodzące Nintendo Switch 2 ma obsługiwać funkcję NVIDIA DLSS 3.5 Ray Reconstruction. Dzięki temu nowy sprzęt będzie wydajniejszy pod względem Ray Tracingu niż konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tę informację ujawniono w najnowszym odcinku podcastu Nate the Hate. Dowiedzieliśmy się również, że Nintendo Switch 2 najprawdopodobniej nie będzie obsługiwało funkcji generowania klatek.

Co daje NVIDIA DLSS 3.5 Ray Reconstruction w Nintendo Switch 2?

Ta technologia jest oparta na sztucznej inteligencji i poprawia jakość generowanego Ray Tracingu. Oczywiście efekty uzyskane przez DLSS 3.5 będą różnić się zależnie od wybranej gry. Mimo wszystko społeczność przewiduje, że Nintendo Switch 2 poradzi sobie z Ray Tracingiem lepiej niż konsole obecnej generacji, jak PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Funkcja Ray Reconstruction działa na zasadzie denoisingu (odszumiania).

Warto zauważyć, że Nintendo Switch 2 najpewniej przewyższy możliwości PS5 i Xboxa Series X/S, jeśli chodzi o Ray Tracing, także biorąc pod uwagę przyszłość. Nate the Hate w podcaście wymienia również sporo innych informacji i plotek związanych z nadchodzącą konsolą.

Nie wszystkie funkcje DLSS 3.5 będą obsługiwane przez Nintendo Switch 2

Nate the Hate wspomniał o tym, z jakich konkretnie funkcji NVIDIA DLSS 3.5 będzie korzystać Nintendo Switch 2. Wygląda na to, że Frame Generation nie zostanie wprowadzone do konsoli. Insider wciąż uważa sprzęt za bardzo przyszłościowy. NVIDIA i Nintendo ciągle współpracują, by konsola była możliwie najbardziej zaawansowana, jeśli chodzi o technologie mobilne.

Efektem wyżej wspomnianej kolaboracji jest dobór zestawu funkcji, które mają zapewnić możliwie najlepsze działanie dla Switcha 2. Należy wszystkie informacje brać z pewnym przymrużeniem oka. Nie są to oczywiście dane bezpośrednio od Nintendo, a jedynie przecieki, które mimo wszystko wyglądają naprawdę wiarygodnie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak przełączyć karty graficzne w laptopie Jak przełączyć karty graficzne w laptopie?
Stosunkowo często można spotkać się z pytaniem, jak przełączyć karty graficzne w laptopie. Wynika to z faktu, że wiele laptopów ma dwie karty graficzne: jedną
nintendo switch Nintendo Switch – jak podłączyć do laptopa i telewizora 
Nintendo Switch to popularna konsola do gier, która umożliwia graczom korzystanie z ulubionych gier w podróży. Urządzenie to jest niewielkie i mobilne, nic więc dziwnego,
jak podłączyć nintendo switch do laptopa Jak podłączyć Nintendo Switcha do laptopa?
Wiedziałeś, że istnieje możliwość podłączenia konsoli Nintendo Switch do laptopa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, nie martw się! W naszym poradniku omówimy wszystkie kroki,
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *