Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Nowe buty Nike nie wymagają użycia rąk i nie chodzi o to, że można je wsunąć. Technologia, którą wykorzystano, jest bardzo prosta, ale jednocześnie skuteczna. Żeby to zrozumieć, trzeba je po prostu zobaczyć zobaczyć.

Wszystko dzięki elastycznej opasce umieszczonej na bucie

Krótko mówiąc, nowe buty Nike, które noszą nazwę Nike Go FlyEase, “rozwierają się” z uwagi na umieszczoną na nich elastyczną opaskę. Zastępuje ona sznurówki i przytrzymuje nogę w bucie.

Kiedy wsuniemy w niego stopę, tył buta “wskakuje” na swoje miejsce i obuwie wygląda zupełnie normalnie. Jeśli zaś chodzi o ich ściąganie, to wystarczy nacisnąć drugą nogą na tył i znów się on rozwiera, pozwalając na wyjęcie nogi z buta bez schylania się.

Stworzono je z myślą o osobach, które nie mają możliwości same zawiązać czy nawet wsunąć butów, ale też po prostu dla osób leniwych. Zobaczcie na poniższym filmiku, jak wygląda to w praktyce.

 

Go FlyEase są już dostępne, ale tylko dla członków klubu Nike

Nike Go FlyEase są w sprzedaży już od 1 lutego 2021 roku, ale póki co są one dostępne tylko dla członków darmowego klubu Nike. Jeszcze tej wiosny planowana jest szersza, ogólnodostępna premiera, ale póki co nakład jest ograniczony.

Buty kosztują 120 dolarów i dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych.

Nike-Go-FlyEase-2021

Podoba Wam się ten koncept (i same buty)? Chcielibyście je wypróbować? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *