Z niektórymi grami tak jest, że czujemy do nich dużą sympatię, nawet jeśli od premiery minęło już sporo czasu. Jednym z takich tytułów z pewnością jest The Last of Us Part 2. Teraz produkcja została odświeżona: dzisiaj zadebiutowała gra The Last of Us Part 2 Remastered na PS5. Czego możemy się spodziewać? Ile trzeba zapłacić? Sprawdzamy!

Premiera The Last of Us Part 2 Remastered – jakie nowości?

Już w październiku 2023 informowaliśmy, że The Last of Us Part 2 Remastered może być w produkcji. Zastanawiacie się, czy warto zdecydować się na tę produkcję?

Wprowadzono całkiem sporo nowości, a jedną z nich są usprawnienia graficzne względem oryginału PS4. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że oprawa już kilka lat temu była naprawdę bardzo dobra, więc trzeba dobrze się przyjrzeć, aby zauważyć różnice.

To oczywiście nie wszystkie nowości. Dla graczy przygotowano również dodatkową zawartość. Będą mogli wcielić się w klikacza i być niewidomym potworem lokalizującym swoje ofiary za pomocą słuchu. Ciekawym dodatkiem ma być również nowy tryb gry nazwany No Return, oferujący losowo generowane spotkania w stylu roguelike i opcję wyboru różnych postaci.

Odświeżona wersja gry na PlayStation 5 ma świetną średnią not od krytyków w serwisie Metacritic – 90/100. Na portalu OpenCritic średnia ocena not znajduje się na poziomie 91/100.

The Last of Us Part 2 Remastered – ceny

Nie brakuje opinii, że remaster za 219 złotych to duża przesada. Warto jednak podkreślić, że jest również inna opcja, jaką jest aktualizacja tytułu z wersji PS4 do wersji PS5 za to zapłacimy jedynie 40 złotych.

Czekaliście na nową, odświeżoną odsłonę tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: Naughty Dog

WARTO PRZECZYTAĆ:

PlayStation Vita 2 PlayStation Vita 2 jest w produkcji? Ponoć będzie współpracować z PS6!
Chociaż dla niektórych może to być niemałym zaskoczeniem, to okazuje się, że Sony intensywnie pracuje nad PlayStation Vita 2. To niespodzianka, ponieważ mogłoby się wydawać,
Kiedy będzie PS5? [AKTUALIZACJA] Kiedy będzie PS5? Już wiemy! Data premiery i specyfikacja
Pytanie o treści “kiedy będzie PS5?” pada wśród graczy bardzo często już od dłuższego czasu. PlayStation 4 to oczywiście wciąż bardzo lubiana i popularna konsola,
Jak podłączyć PS4 do laptopa? Poradnik krok po kroku
Z naszego artykułu dowiesz się, jak podłączyć PS4 do laptopa. Dzięki temu możesz przenieść konsolę w inne miejsce bez konieczności zabierania telewizora czy monitora, które
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *