The Last of Us Part 2 pojawiło się kilka miesięcy przed premierą PlayStation 5 – ta konsola nigdy nie otrzymała prawidłowo zaktualizowanej wersji gry. Wygląda jednak na to, że powstaje remaster właśnie dla nowej generacji oraz potencjalnie PC. W opisie stanowiska jednego z deweloperów Naughty Dog </b LinkedIn widnieje informacja o The Last of Us 2: Remastered. Tytuł ma być obecnie rozwijany. Opis dotyczy głównego artysty outsourcingowego Naughty Dog, Marka Pajarillo.

The Last of Us Part 2 Remastered widnieje w opisie dewelopera z Naughty Dog

Niestety nie oznacza to, że rzeczywiście gra się pojawi. Taki krok ze strony Naughty Dog byłby dość logiczny. Odnowione wydanie The Last of Us Part 2 przyciągnęłoby wielu graczy. Potencjalnie Naughty Dog może również przygotowywać wersję na PC tak jak w przypadku The Last of Us Part 1. Opis dewelopera jednoznacznie wskazuje, że remaster jest obecnie rozwijany.

the last of us part 2 remastered opis stanowiska

Tom Henderson, znany insider i redaktor serwisu Insider Gaming, informował o grze już w styczniu 2022 roku. Wtedy jednak nie były znane żadne szczegóły. Teraz również brakuje oficjalnego potwierdzenia twórców. Dowiedzieliśmy się jedynie o prawdopodobnym anulowaniu The Last of Us Multiplayer.

Co remaster The Last of Us Part 2 miałby wprowadzać?

Odnowiona wersja najpewniej ulepsza oprawę wizualną tytułu. The Last of Us Part 2 ukazało się również na PlayStation 4, co oznacza pewne ograniczenia technologiczne. PlayStation 5 to znacznie bardziej zaawansowana konsola, gra może więc wyglądać lepiej. Oczywiście wersja na PC (o ile powstaje) również najprawdopodobniej będzie charakteryzować się lepszą oprawą niż poprzednia generacja konsol.

Przez ostatni czas Naughty Dog zmaga się z pewnymi problemami. Studio zwolniło około 25 deweloperów. Oprócz tego The Last of Us Multiplayer zostało najpewniej anulowane – zwolniono głównego projektanta związanego z projektem. Miejmy nadzieję, że remaster The Last of Us Part 2 rzeczywiście się ukaże.

Źródło obrazka wyróżniającego: Naughty Dog

WARTO PRZECZYTAĆ:

sony ces 2024 Sony na CES 2024: pokazano samochód sterowany DualSense
Wystartowały targi CES 2024! Podczas nich Sony zaprezentowało nowości. Niektórzy oczekiwali, że dojdzie do prezentacji PS5 Pro, ale tak jednak się nie stało. Zamiast tego
playstation blog goty 2023 Znamy już wyniki PlayStation Blog Game of the Year Awards 2023!
Dobiegło końca głosowanie na najlepsze gry, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy miały swój debiut na PS4/PS5. Opublikowano już zwycięzców. Jakie produkcje znalazły się na
playstation studios Gry PlayStation Studios na Steam – jak się sprzedają? Lider jest zaskakujący!
Insomniac Games ma poważne problemy ze względu na atak hakerski, jakiego doświadczyło. Hakerzy wypuścili do sieci mnóstwo dokumentów, a wśród nich znalazły się dane dotyczące
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *