Insomniac Games ma poważne problemy ze względu na atak hakerski, jakiego doświadczyło. Hakerzy wypuścili do sieci mnóstwo dokumentów, a wśród nich znalazły się dane dotyczące sprzedaży gier PlayStation na platformie Steam. Jak wyglądają wyniki? Sprawdziliśmy.

Najlepiej sprzedaje się Horizon Zero Dawn

Wczoraj informowaliśmy Was, że doszło do ataku hakerskiego na Insomniac Games. Hakerzy postanowili udostępnić wiele plików, ponieważ studio nie zapłaciło haraczu za ukradzione dane.

Znalazły się w nich wyniki sprzedażowe gier PlayStation na platformie Steam, z których jasno wynika, że najlepiej sprzedającą się grą PlayStation Studios na Steam jest Horizon Zero: Complete Edition. Z udostępnionych informacji wiadomo, że gra znalazła aż 3,3 miliona nabywców!

Inne gry mają także dobrą sprzedaż

I choć liderem opublikowanego zestawienia jest powyższy tytuł Horizon Zero Dawn, to jednak inne produkcje także mogą pochwalić się całkiem dobrymi wynikami sprzedażowymi. W ten sposób prezentuje się pełna lista:

  • Horizon Zero Dawn – 3,3 miliona
  • God Of War – 2,5 miliona
  • Days Gone – 1,7 miliona
  • Spider-Man Remastered – 1,3 miliona
  • Uncharted – 483,2 tysięcy
  • Miles Morales – 450,2 tysięcy
  • Sackboy – 62,9 tysięcy

Jak zatem widać, aż cztery gry (łącznie z Horizon Zero Dawn) sprzedały się na PC w ponad milionie sztuk. Podkreślamy, że te informacje dotyczą wyłącznie Steama.

Źródło obrazka wyróżniającego: PlayStation

WARTO PRZECZYTAĆ:

PlayStation Vita 2 PlayStation Vita 2 jest w produkcji? Ponoć będzie współpracować z PS6!
Chociaż dla niektórych może to być niemałym zaskoczeniem, to okazuje się, że Sony intensywnie pracuje nad PlayStation Vita 2. To niespodzianka, ponieważ mogłoby się wydawać,
the last of us part 2 remastered Premiera The Last of Us Part 2 Remastered (PS5) już dzisiaj!
Z niektórymi grami tak jest, że czujemy do nich dużą sympatię, nawet jeśli od premiery minęło już sporo czasu. Jednym z takich tytułów z pewnością
jak sprawdzić steam id Jak sprawdzić Steam ID? Wystarczą dwie minuty!
W wielu przypadkach może się zdarzyć, że jakaś aplikacja czy strona poprosi nas o podanie Steam ID, czyli unikalnego 17 lub 18-liczbowego kodu, przypisanego danemu
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *