Saints Row miało premierę w sierpniu tego roku – i wiele osób pewnie zdążyło już o tym tytule zapomnieć, bo został przez krytyków i fanów oceniony dość przeciętnie. Twórcy jednak nie poddają się, dalej pracują nad grą i zapowiadają, że w tym miesiącu wyjdzie patch, który znacząco poprawi jakość rozgrywki.

Twórcy Saints Row chcą najpierw naprawić grę, a potem skupić się na nowych treściach

To pierwsza duża aktualizacja Saints Row od czasu, gdy tytuł trafił na rynek. Już w październiku deweloper zapowiedział, że na starcie będzie kładł nacisk na naprawianie błędów i różnych innych problemów, które wyszły w praniu. Volition stwierdziło, że “wolałoby rozmawiać o roadmapach i rozszerzeniach”, ale najpierw trzeba doprowadzić grę do porządku.

Patch ma obejmować ponad 200 poprawek, zmian i nowych funkcji. Co to oznacza w praktyce?

Między innymi świat gry stanie się gęściej zaludniony – zarówno przez zwykłych przechodniów, jak i członków gangu czy policjantów. Deweloperzy zadbali też o pozbycie się nieprawidłowości związanych z trybem co-opowym, m.in. w zakresie mapy i nagród.

Szybsze ma być pozbywanie się tzw. rozgłosu wśród innych gangów i policji, ułatwiono ponadto znajdowanie przedmiotów kolekcjonerskich, które można ustawiać w siedzibie Świętych. Do tego twórcy dodali do Santo Illeso siedem nowych garaży na pojazdy.

Nie podano jeszcze dokładnej daty debiutu aktualizacji, wiemy jedynie, że pojawi się ona jeszcze w listopadzie.

Gracze narzekali nie tylko na bugi

Aktualnie wersja na PC Saints Row może pochwalić się ocenami na Metacriticu na poziomie 65/100 od krytyków i 2.5/10 od graczy. Auć. Problemy techniczne niewątpliwie miały pewien wpływ na te, nie da się ukryć, raczej niezadowalające wyniki, ale nie one jedyne.

Zarówno gracze, jak i krytycy wskazują między innymi na fakt, że gra jest mało rozbudowana, schematyczna i obdarta z pewnych elementów, które wyróżniały ją od innych podobnych cyklów, takich jak chociażby GTA.

Chodzi tutaj oczywiście o humor i pewne pozytywne zakręcenie. W przeszłości niekiedy twórcy podkręcali te kwestie aż za mocno, a teraz poszli w drugą stronę i wyeliminowali je niemal całkowicie. Jak widać, nie spodobało się to szczególnie fanom serii.

Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Czekacie na listopadową aktualizację Saints Row, a może spisaliście już ten tytuł na straty? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

AI nie tylko dla ekspertów: sposoby na wprowadzenie sztucznej inteligencji do codziennej pracy
Sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza zarówno do naszego życia osobistego, jak i zawodowego. Wzbudza przy tym całe spektrum emocji – od zachwytu swoimi możliwościami po
google i/o 2024 Google I/O 2024 już za nami! Dominował temat sztucznej inteligencji
Konferencja I/O to zawsze jedna z najważniejszych dat w kalendarzu dla osób, które na bieżąco śledzą poczynania Google. Podczas tegorocznej edycji amerykański gigant skupiał się
Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *