W końcu nadszedł ten czas w roku, gdy dowiedzieliśmy się, jaka przyszłość czeka uwielbiane przez wszystkich Pokemony. Ósmego sierpnia odbyła się prezentacja Pokemon Presents poprowadzona przez samego Takato Utsunomiye, dyrektora operacyjnego The Pokemon Company. Sprawdź, co czeka Pokemony w najbliższej przyszłości!

DLC do Pokemon Scarlet & Violet

Pokemon Scarlet i Violet miały drugie najlepsze otwarcie w historii serii w UK. Nic więc dziwnego, że niecały rok od premiery poznaliśmy plany na dwa DLC. A dokładnie na jedno DLC, ale w dwóch częściach: The Hidden Treasure of Area Zero. Premiera już 13 września!

Pierwsza część (The Teal Mask) zabierze nas do krainy Kitakami, gdzie spotkamy Dipplina, nową ewolucję Applia, a także zmierzymy się z heroiczną trójką: Okidogi, Munkidori i Fezandipiti. Druga część (The Indigo Disk) zabierze nas na wymianę studencką do Blueberry Academy. To miejsce wielu różnych biomów dla Pokemonów, a także miejsce do trenowania swoich umiejętności w trakcie potyczek ze studentami w ramach BB League.

Jeśli wciąż mało wam Pokemon Scarlet and Violet, ucieszy was wiadomość, że w końcu do gry dołączą bodaj dwa najbardziej wyczekiwane stworki: legendarny Mewtwo i Mityczny Mew. Mew możecie już odebrać, wpisując do gry hasło GETYOURMEW. Mewtwo będziecie musieli zdobyć w specjalnych rajdach.

Inne gry

Zostańmy jeszcze przez chwilę w regionie Paldea znanym z Pokemon Scarlet & Violet. Jeśli lubicie stworki wprowadzone do gry w tej generacji, może ucieszyć was wiadomość, że już od września zaczną pojawiać się do złapania w Pokemon Go! Co poza tym? Kolejne Pokemon Go Fest, na którym zadebiutuje Diancie oraz Mega Rayquaza na rajdach.

Pamiętacie Detektywa Pikachu? Oczywiście, że pamiętacie. A wiecie, że film bazował na grze o tej samej nazwie, która wyszła na Nintendo DS? Już wiecie. Niebawem poznacie dalsze losy tego Pikachu w grze Detective Pikachu Returns na Nintendo Switch.

Jeśli lubicie klasyki, to ucieszy was wiadomość, że już niedługo do Nintendo Switch Online dołączą dwie klasyczne gry: Pokemon Trading Card Game, wydany kiedyś na Game Boya oraz Pokemon Stadium 2, które wyszło na Nintendo 64.

W najbliższym czasie będziemy również obchodzić drugą rocznicę gry Pokemon Unite. MOBA z Pokemonami w roli głównej świetnie sobie radzi, a z okazji kolejnych urodzin otrzyma nowy tryb gry. Panic Parade będzie minigierką kooperacyjną w stylu Tower Defense. Do gry dołączy również Mewtwo wraz ze swoimi dwiema mega ewolucjami: X i Y.

To wciąż nie wszystko: w najbliższej przyszłości updaty dostaną Pokemon Sleep, Pokemon Masters EX i Pokemon Cafe Remix.

Nowe Anime z serii Pokemon

Niedawno skończyła się ponad 20-letnia seria anime, w której głównymi bohaterami byli znani wszystkim Ash i Pikachu. W to miejsce powstaje nowa seria: Pokemon Horizons: The Series.

Jeśli mało wam anime z Pokemonami w roli głównej, już szóstego września na oficjalnym kanale Pokemon na YouTube zadebiutuje seria Pokemon: Paldean Wilds, oparta na rejonie Paldea.

Zupełną nowością będzie natomiast Pokemon: Path to the Peak. Ten serial z wyraźnie inną animacją opowie o grze w Pokemon Trading Card Game! Pierwszy odcinek serii obejrzycie już 11 sierpnia na oficjalnym kanale Pokemonów na YouTube!

Jeśli wciąż mało wam Pokemonów, pamiętajcie, że między 11 i 13 sierpnia odbędą się 2023 Pokemon World Championships!

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo switch Nintendo Switch – jak podłączyć do laptopa i telewizora 
Nintendo Switch to popularna konsola do gier, która umożliwia graczom korzystanie z ulubionych gier w podróży. Urządzenie to jest niewielkie i mobilne, nic więc dziwnego,
jak podłączyć nintendo switch do laptopa Jak podłączyć Nintendo Switcha do laptopa?
Wiedziałeś, że istnieje możliwość podłączenia konsoli Nintendo Switch do laptopa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, nie martw się! W naszym poradniku omówimy wszystkie kroki,
jak podłączyć nintendo switch do telewizora Jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora? Wszystko, co musisz wiedzieć!
Pytanie o to, jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora może wydawać się dziwne. Spokojnie, tutaj nie spotkasz się z taką oceną. W TechPolska.pl potrafimy spojrzeć
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *