Od pewnego czasu Google intensywnie pracuje nad aktualizacjami swoich aplikacji. Chce, aby cały system miał jednolity wygląd. Zmiany wprowadzono już w Kalendarzu, Mapach czy Dysku, a teraz czas na Google Chat. Co się zmieni w popularnym komunikatorze? Sprawdź!

Google Chat przejdzie ogromne zmiany

Niebawem wszyscy korzystający z Google Chat zobaczą tę aplikację w odświeżonej wersji. Przeszła bowiem mnóstwo zmian. Przede wszystkim zmieniono, a raczej przebudowano menu. Teraz będą znajdowały się na nim cztery zakładki. Oprócz tego narzędzie zyska nowoczesny wygląd, w pełni spójny z resztą produktów.

Dzięki nowemu paskowi nawigacyjnemu będziemy mieli zapewniony szybki dostęp do widoków takich jak Strona Główna, Wiadomości bezpośrednie, Spaces i Wzmianki. Spójrz:

google chat
Źródło: Google

Nowa wersja będzie wdrażana stopniowo

Niektórzy mają już dostęp do najnowszej odsłony Google Chat. Dodajmy, że trafi ona zarówno na iPhone’a, jak i Androida. Warto podkreślić, że nie pojawi się od razu u wszystkich. Google przekazało, że dopiero rozpoczęto wdrażanie nowej wersji i aktualizacja będzie pojawiała się stopniowo. Najprawdopodobniej w ciągu najbliższych 15 dni zakończy się ten proces i wówczas ukaże się ta wersja u każdego.

Jesteście zadowoleni z takiej zmiany? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

gemini Prezes Google posypuje głowę popiołem. Pomyłki Gemini nazywa “całkowicie nieakceptowalnymi”
Bard, chatbot AI od Google, przeistoczył się w Gemini na początku lutego. Bardzo szybko stał się obiektem kontrowersji. Poszło o generator obrazków, który tworzył… co
signal nazwa użytkownika Signal wprowadza nazwy użytkownika. Już nie trzeba dzielić się numerem telefonu
Do tej pory, aby skontaktować się z kimś przy użyciu Signala, trzeba było podać mu swój numer telefonu. Twórcy popularnego komunikatora zdecydowali się to zmienić,
Googerteller Googerteller zapika za każdym razem, kiedy Twój PC przesyła dane do Google
Pewien deweloper postanowił stworzyć na pozór bardzo prostą aplikację – narzędzie, które wyda dźwięk za każdym razem, kiedy wykryje, że komputer łączy się z serwerami
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *