Turniej odbędzie się online i będzie miał miejsce od 10 do 24 października. Powyżej wspomniany turniej CS:GO oraz inne wydarzenia w dziedzinie esportu można będzie oglądać między innymi za pośrednictwem transmisji online, które są dostępne między innymi na stronie internetowej https://gg146.bet/pl/counter-strike . Łączna pula nagród dla drużyn, które zwyciężą w CCT South Europe Series #1, wyniesie $50,000. W turnieju wezmą udział następujące drużyny: Partizan, NeedDOCTOR, Zero Tenacity oraz ALTERNATE aTTaX. Jeśli chodzi o pulę map, to pasjonaci Counter Strike Global Offensive mogą liczyć na Inferno, Dust2, Overpass, Mirage, Ancient, Vertigo i Nuke.

Warto też wspomnieć o tym, że na ostatnią chwilę przed rozpoczęciem CCT Central Europe Series 2 było ogłoszono ostatniego uczestnika – OG. Europejski zespół będzie najwyżej rozstawioną drużyną w zestawieniu. Faza grupowa CCT Central Europe Series 2 już dobiegła końca, więc, przyszła pora na play-offy, gdzie oprócz znanych drużyn dołączyły zaproszone ekipy, wśród których można rozpoznać Entropiq, forZe, 9z, a także OG. F1KU i spółka dołączyli do turnieju niemalże w ostatniej chwili podczas dalszego etapu rozgrywek. OG jest najwyżej rozstawionym zespołem i jedynym z TOP10, a nawet TOP20, jeśli chodzi o grono uczestników.

Dla europejskiego składu jest to świetny sposób na rehabilitację po fatalnym turnieju w Melbourne, gdzie będąc faworytem, zespół odpadł już w fazie grupowej, przegrywając z drużyną z Dalekiego Wschodu. Pula nagród turnieju wynosiła 50 tysięcy dolarów. Z kolei zwycięzca otrzymuje 22 tysiące dolarów nagrody za pierwsze miejsce. CCT Central Europe Series 2 było nie tylko dobrym ćwiczeniem, ale także możliwością zdobycia dobrej kasy.

Oprócz tego CCT Central Europe Series 2 wzbudził duże zainteresowanie wśród polskich kibiców. W 1/8 finału na szesnastu uczestników aż trzy drużyny były z Polski: Illuminar, los kogutos i HONORIS. Play-offy trwały do 1 października, a od 10 października już się zaczyna CCT South Europe Series #1. W tym turnieju będą uczestniczyły 24 drużyny z różnych krajów europejskich, między innymi KTRL (Rumunia), OG Academy, Eumix (UE), needDOCTOR, Kyoto, BeyondPossible (Bułgaria), Never Surrender, ILLYRIANS (Kosovo), Zero Tenacity, Partizan Esports (Serbia), ALTERNATE aTTaX (Niemcy), eClub Brugge (Belgia), Anatolia, Viary Esports (Turcja), eSuba (Czechy), 9 Pandas (rosja).

We wrześniu już był rozegrany pierwszy mecz kwalifikacji CCT South Europe Series #1. Było to spotkanie KTRL vs OG Academy, które obie w ostatnim czasie nie radzili sobie najlepiej. Jak się później okazało, 28 września 2022 wygrała drużyna OG Academy z wynikiem 1:2. Nie ma co się dziwić, ponieważ OG była może nie w najlepszej formie, ale jednak potrafiła wygrywać mapy z silniejszymi drużynami niż KTRL. Statystyki też pokazywali, że większą szansę na wygraną miała OG Academy. Turniej CCT South Europe Series #1, faza Zamknięty Etap Kwalifikacyjny Grupa A. Minor CS:GO zakończył się zwycięstwem zespołu OG Academy.

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

Witamy na 8. turnieju zelaznej piesci Recenzja Tekken 8 Recenzja Tekken 8 – witamy na 8 turnieju żelaznej pięści!
Znane powiedzenie mówi, że “jeśli coś nie jest zepsute, nie staraj się tego naprawić”. To świetne podsumowuje moje podejście do bijatyk, które zawsze sprawiają wrażenie,
Recenzja Palworld Czy to Pokemony na miarę 2024 roku?! Sprawdź w recenzji Palworld!
Tak już jest zbudowany świat, że gdy pojawia się coś popularnego, wszyscy próbują to skopiować i uszczknąć dla siebie kawałek tortu. Nie inaczej jest z
nintendo switch Nintendo Switch – jak podłączyć do laptopa i telewizora 
Nintendo Switch to popularna konsola do gier, która umożliwia graczom korzystanie z ulubionych gier w podróży. Urządzenie to jest niewielkie i mobilne, nic więc dziwnego,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *