Call of Duty celebruje okrągłe 50 lat hip-hopu, a jednocześnie premierę 5 sezonu Modern Wafare 2, ze sporą pompą. Pojawi się w nim (a także w COD: Warzone) pakiet nowych operatorów, w skład którego wejdą popularni przedstawiciele tego gatunku muzycznego. W tym m.in. Nicki Minaj.

Oprócz Nicki Minaj pojawi się też 2 znanych artystów

Nowy sezon zadebiutuje 2 sierpnia. Twórcy przygotowali w związku z nim dodatkowej zawartości, zarówno darmowej, jak i dostępnej za opłatą. Część związana ze świętowaniem hip-hopu obejmuje 3 operatorów, a także zestaw piosenek do przesłuchania podczas poruszania się pojazdem.

Już na początku sezonu gracze będą mieli dostęp do wspomnianej już Nicki Minaj, a także Snoop Dogga. Na półmetku odblokowany zostanie także 21 Savage. Co ciekawe, w grze nie tylko zobaczymy model wzorowany na artystce, ale też usłyszymy jej głos — Minaj osobiście nagrała wszystkie wypowiedzi swojej postaci.

Activision poinformowało o jej debiucie za pomocą X (Twittera):

Firma potwierdziła też, że Minaj dostanie swoją paczkę z zawartością w wewnątrzgrowym sklepie, ale nie podała jeszcze ceny. Ma ona być „podobna, jak w przypadku innych licencjonowanych pakietów”.

Żeby uzyskać dostęp do wybranych przez twórców, bliżej nieokreślonych utworów muzycznych, trzeba zalogować się do Warzone lub Modern Warfare 2 przez cztery różne, dowolne dni w okresie 7-16 sierpnia 2023.

Nagrodą za każdy z 3 pierwszych dni logowania będą piosenki z lat 80., 90. lub 2000., natomiast 4 dzień będzie wiązał się z otrzymaniem bonusowego schematu broni do trybów sieciowych.

Będą też nowości niezwiązane z hip-hopem

Postacie i inne dodatki świętujące wyjątkową rocznicę hip-hopu to tylko niewielka część całej zawartości, jaką ma do zaoferowania Sezon 5. Oprócz tego gracze mogą liczyć także między innymi na nowe bronie, operatorów, mapy i tryby (dla MW2: cztery mapy na start i jedna w połowie sezonu, trzy nowe tryby) oraz pojazdy (dla Warzone, w tym m.in. motocykl). Z pełną listą możecie zapoznać się na poniższej grafice:

call of duty modern wafare 2 warzone sezon 5 zawartosc
Źródło: Activision

Trailer nadchodzącego sezonu przedstawia się następująco:

Planujecie wypróbować nowe postacie? Jakie jeszcze znane osobistości oprócz Nicki Minaj, Snoop Dogga i 21 Savage’a, niekoniecznie ze świata muzycznego, chcielibyście zobaczyć w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *