Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła NVIDIA podczas konferencji na targach CES 2024. To z pewnością bardzo miły dodatek dla fanów uniwersum Blizzarda.

Diablo 4 z RTX

Od premiery Diablo 4 minęło już pół roku, a mimo to gra nie wspierała i wciąż nie wspiera ray tracingu. Teraz już wiadomo, że to tylko kwestia czasu. NVIDIA zapowiedziała, że do gry dużymi krokami zmierza ważna aktualizacja, która ma wprowadzić technikę śledzenia promieni.

Już za moment – w marcu – gra otrzyma aktualizację i gracze będą mogli sprawdzić Diablo 4 RTX. Podobno ray tracing ma znacząco upiększyć tytuł. Zieloni pokazali również pierwsze porównanie zwiastujące miłe odświeżenie tytułu. Póki co nie jest znanych więcej szczegółów – na to musimy jeszcze nieco poczekać. Co jest równie ważne, tytuł będzie wspierał także DLSS 3.

Zbliża się koniec drugiego sezonu w Diablo 4

Trzeba przyznać, że wyraźniej widać, że spółka nie kłamała z tym, że chce nieustannie rozwijać Diablo 4 i planuje zrobić z tego tytułu grę-usługę na wiele lat. Miłośnikom produkcji Blizzarda przypominamy również, że Sezon Krwi pomału dobiega końca. Zakończy się już 23 stycznia i tego samego dnia rozpocznie się 3. sezon. Na ten moment nie są znane żadne szczegóły w tym temacie. Ponoć mamy je poznać niebawem.

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
bobby kotick Bobby Kotick odchodzi z Activision Blizzard. Teraz pełną kontrolę ma Microsoft
Dwa miesiące temu doszło do zakupu Activision Blizzard przez Microsoft. Już wtedy mówiono, że Bobby Kotick pozostanie na stanowisku prezesa firmy tylko tymczasowo. Teraz wiadomo
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *