Pojazdy elektryczne szturmem wzięły przestrzenie polskich miast. Mieszkańcy wspomagają swoje podróże dzięki rowerom elektrycznym lub wybierając hulajnogę bądź deskorolkę elektryczną. Nie ma w tym nic złego: wszystkie wymienione pojazdy są ekologiczne, przyjemne w użytkowaniu i pozwalają ominąć podróż komunikacją miejską.

Deskorolka elektryczna to świetny sprzęt dla fanów nowych gadżetów. Nie jest to prosty pojazd jak hulajnogi. Deski elektryczne do jazdy wykorzystują wbudowany żyroskop, który je balansuje i pozwala na wykonywanie wszystkich manewrów. To sprawia, że jazda jest trochę trudniejsza (przynajmniej na początku), ale też daje inne wrażenie podczas jazdy, a także pozytywnie wpływa na zachowania odpowiedniej postury.

Najlepsze deskorolki elektryczne – ranking

Deskorolki elektryczne są dosyć zbliżone do siebie nie tylko możliwościami technicznymi, ale tak naprawdę również ceną. Stąd ranking najlepszych deskorolek elektrycznych nie jest równoznaczny z rankingiem najdroższych deskorolek.

To, co tu znajdziecie to najlepsze deskorolki ze względu na różne dodatkowe cechy, chociaż oczywiście pokażemy również kilka uniwersalnie najdroższych i najlepszych deskorolek elektrycznych. Nie odpowiemy jednoznacznie, która jest obiektywnie najlepsza, ale pomożemy wam zdecydować, jaką deskorolkę elektryczną kupić.

Tym samym zapraszamy do naszego rankingu: najlepsze deskorolki elektryczne.

Blaupunkt EHB506 – najlepsza deskorolka elektryczna?

   Blaupunkt EHB506 – najlepsza deskorolka elektryczna?

Deska elektryczna Blaupunkt EHB506 to świetny pomysł, jeśli szukacie możliwie bezkompromisowego modelu. Czy jest to najlepsza deskorolka elektryczna? Tego nie wiem, ale na pewno to bardzo dobra deskorolka elektryczna do 1000!

Blaupunkt to ścisły top, jeśli chodzi o produkcję elektroniki użytkowej, raczej nie muszę nikomu tego przedstawiać. W Polsce mogą być co prawda bardziej znani z perspektywy kupna systemów audio do samochodów, ale na świecie to bardzo dobra marka. Zresztą niedawno mogliśmy ich poznać także za sprawą hulajnóg elektrycznych, a to znaczy, że mają doświadczenie w produkcji pojazdów elektrycznych.

Co przedstawia sobą sama deska elektryczna Blaupunkt? Dwa silniki o łącznej mocy 700 W pozwalają na rozwinięcie prędkości do 12 km/h i 15 km zasięgu przy baterii o pojemności 4,4 Ah. Jej udźwig to dosyć standardowe 120 kg, czas ładowania 2 godziny, a koła mają 6,5 cala średnicy.

Deska wyróżnia się dosyć futurystycznym designem widocznym na zdjęciu, który wynika w dużej mierze z kontrastowego połączenia czerni i bieli, uzupełnionego o delikatne podświetlenie. Co wyróżnia ją jednak dużo bardziej to naprawdę niewielka waga. 7,5 kg to jak na deskorolkę elektryczną bardzo mało, o czym przekonacie się, sprawdzając następne modele. Pozostają jeszcze wbudowane lampy oraz moduł bluetooth, który pozwala na połączenie z aplikacją na smartfonie oraz na… słuchanie muzyki przez wbudowane w deskorolkę głośniki. Dzięki aplikacji dopasujecie „czucie” urządzenia zgodnie z waszą wagą i wzrostem, tak żeby deska odpowiadała wam nawet bardziej.

Zalety:

 • Bardzo lekka.
 • Świetny design.
 • Szybkie ładowanie.

Wady:

 • Mogłaby być trochę szybsza.

Kawasaki KX-PRO 6,5A – Najlepsza deskorolka elektryczna Kawasaki

Kawasaki KX-PRO 6,5A – Najlepsza deskorolka elektryczna Kawasaki

Pod kątem znanych marek z deskorolką elektryczną Kawasaki może mierzyć się tylko wcześniejsza deska Blaupunkt. W końcu kto za młodych lat nie chciał się przejechać sprzętem od Kawasaki? Oczywiście nikt nie myślał o deskorolce, ale jeśli w dorosłym życiu wciąż nie możecie pozwolić sobie na ścigacz to i deska elektryczna dobra.

Podobieństwa do poprzednika nie kończą się zresztą na znanej marce. Design jest równie futurystyczny i równie dobrze łączy ze sobą kontrastujące kolory w postaci żywego czarnego i głębokiej czerni. Zresztą: odnoszę wrażenie, że już po wyglądzie widać, kto jest producentem. Ten model zresztą może wyglądać na dosyć „zabudowany”, ale to nie przypadek.

Obudowa do deski elektrycznej to ważna sprawa, szczególnie gdy pojazd jest przeznaczony do jazdy w terenie tak jak ten model. Dopasowana obudowa, która szczelnie zakrywa dostęp do części będzie lepiej odporna na warunki spotykane w „terenie”. Tam wszelkie drobinki błota i wody bez problemu dostaną się nawet w najgłębsze zakamarki naszego sprzętu.

Jak się sprawa ma od strony technicznej? Moc to standardowe dwa silniki o mocy 350 W każdy. Zasięg 20 km, udźwig 120 kg, koła 10 cali. W tym wszystkim jej waga to tylko 11 kilogramów! Oczywiście to kilka kilo więcej niż u poprzednika, ale większy rozmiar kół przekłada się na większy rozmiar ogólnie. Dla odróżnienia: ta deskorolka podjedzie pod wzniesienia o nachyleniu 30 stopni!

Zalety:

 • Od razu widać, że to sprzęt Kawasaki.
 • Obudowa dopasowana pod kątem przeznaczenia.

Wady:

 • Nie ma wbudowanych lamp.

Cavion GO 10 – najlepsza deskorolka elektryczna 10 cali

Cavion GO 10 – najlepsza deskorolka elektryczna 10 cali

Cavion Go to deskorolka elektryczna 10 cali, ale przeznaczona do ruchu miejskiego. Jeśli pamiętacie, co pisałem przed chwilą na temat obudowy deski Kawasaki, to od razu zauważycie różnice tutaj. Mocno odsłonięte koła sprawiają, że w ruchu terenowym ta deska elektryczna szybko się będzie brudzić, więc lepiej skupić się na jeździe po mieście.

To świetna deskorolka dla ludzi niedoświadczonych, którzy od razu chcą mieć sprzęt z wysokiej półki. Technicznie jej prędkość maksymalna to „tylko” 10 km/h, więc będzie ciężko o groźniejszy wypadek. Jej moc to jednak ponownie 2 x 350 W. Dodatkowo bateria marki Samsung o pojemności 4400 mAh. Do tego spory zasięg, bo aż 20 kilometrów i udźwig do 120 kg.

Jej dosyć prosty design sprawia, że najbardziej wyróżniającym elementem stają się koła, których felgi przykują uwagę każdej osoby. Szczególnie jeśli włączysz oświetlenie i puścisz muzykę z głośnika przez bluetooth. Chociaż tego ostatniego raczej nie polecam – skupmy się na robieniu pozytywnego wrażenia.

Zalety:

 • Wbudowane oświetlenie.
 • Świetna dla niedoświadczonych użytkowników.

Wady:

 • Nie nadaje się do jazdy poza miastem.

Manta MSB9023L Off Road – najlepsza deskorolka elektryczna terenowa

Manta MSB9023L Off Road – najlepsza deskorolka elektryczna terenowa

Przedstawiony tu model to według nas najlepsza deskorolka elektryczna terenowa, chociaż jej design może trochę mylić. Względem tego, co mówiliśmy poprzednio, ta deska elektryczna ma nie tylko bardziej skąpą obudowę, ale również koła wielkości „tylko” 8,5 cala. Czemu tak?

Otóż całość mechanizmu jest tutaj zrobiona w taki sposób, że „wnętrze” jest i tak dobrze ukryte dzięki dobrze dopasowanym kołom. Dodatkowo ich bieżnik perfekcyjnie odprowadza cały brud i błoto na boki, a „daszki” sprawiają, że reszta nie leci na nas. W jeździe po bezdrożach wspomoże was również trójosiowy system stabilizacji toru jazdy.

Pod kątem designu ta deskorolka elektryczna może się spodobać młodszym użytkownikom, pokroju nastolatków. To w ich gusta mogą się dobrze wpasować umieszczone na kołach LED-y RGB przypominające współczesne komputery gamingowe. Oprócz nich z przodu są wbudowane lampy doświetlające drogę.

Technicznie to 15 km zasięgu przy prędkości maksymalnej do 12 km/h. Moc zapewniają dwa silniki o łącznej mocy 700 W i bateria o pojemności 4,4 Ah, którą naładujesz w trzy godziny. W zestawie ładowarka do deski elektrycznej oraz torba do przenoszenia, która jednocześnie posłuży za pokrowiec.

Mało zalet? W przypadku deskorolki elektrycznej firmy Manta możemy patriotycznie wesprzeć rodzimy biznes. Tak, jeśli ktoś nie wiedział, to Manta to polska firma.

Zalety:

 • Krajowa produkcja.
 • Dobrze zaprojektowana deskorolka elektryczna terenowa.

Wady:

 • Zasięg i prędkość mogły być trochę większe.

GoBoard Elegance – Najlepsza deskorolka elektryczna dla dzieci

GoBoard Elegance – Najlepsza deskorolka elektryczna dla dzieci

Czemu uważamy, że jest to najlepsza deskorolka elektryczna dla dzieci? Myślę, że to widać: nie ma szans, żeby jej design przemówił do choćby trochę starszego pokolenia użytkowników. Po drugie: jest to też sprzęt, który ucieszy rodziców. Jest dosyć tani (przy szczęściu dostaniecie ten model do 300 zł!), dzięki czemu nie musicie się wykosztować na sprzęt, który przy pechu dziecku się szybko znudzi. Kto ma dziecko, ten wie, o co chodzi.

Jednocześnie jest „odporna” na wyrośnięcie. Jej udźwig to standardowe 120 kg, zresztą „standardowo” została zaprojektowana pod dorosłych, a jej ograniczenia wynikają tylko ze względu na niską cenę. Silniki to tylko 250 W każdy, prędkość to 15 km/h, a zasięg aż 25 km. Aczkolwiek jest do osiągnięcia raczej tylko przez dziecko.

Taniej już się raczej nie da, a to sprawia, że możemy śmiało powiedzieć o tym modelu, że jest to najtańsza deskorolka elektryczna, a być może również najlepsza deskorolka dla początkujących.

Cavion GO 6,5 – najlepsza deskorolka elektryczna dla początkujących

Cavion GO 6,5 – najlepsza deskorolka elektryczna dla początkujących

Jeśli szukacie najlepszej deskorolki elektrycznej dla początkujących, to uważamy, że warto jednak dorzucić trochę pieniędzy. Ten model znajdziecie w granicach ~500-600 zł, co przy szczęściu oznacza, że będzie to deskorolka elektryczna do 500 zł.

Technicznie to model bardzo zbliżony do poprzedniej deskorolki Cavion, co zresztą widać po wyjątkowo zbliżonym wyglądzie. Technicznie jest już w ogóle prawie tak samo: dwa silniki o łącznej mocy 700 W, 10 km/h maksymalnej prędkości, zasięg do 20 km i udźwig do 120 kg.

Mimo niskiej ceny ten model może pochwalić się kilkoma bajerami. Jednym są wbudowane lampy LED widoczne na zdjęciu, a innym fakt, że jest to deskorolka elektryczna z bluetooth. Moduł bluetooth w sumie nie powinien być mocno zaskakujący, gdyż pojawia się w deskach elektrycznych coraz częściej.

Zalety:

 • Ładny design.
 • Wbudowane lampy LED.

Wady:

 • Wyraźnie uproszczona względem droższego modelu.

Manta Smart Balance Board MSB001 – najlepsza deskorolka elektryczna do 500 zł

Manta Smart Balance Board MSB001 – najlepsza deskorolka elektryczna do 500 zł

Kolejna propozycja z naszej polskiej firmy Manta to idealna deskorolka elektryczna do 500 zł. Ba, na spokojnie dostaniecie ją nawet poniżej 400 zł! Manta Smart Balance Board to świetny sprzęt dla dorosłych entuzjastów, którzy chcą spróbować swoich sił, ale nie są pewni, czy chcą przeznaczyć więcej pieniędzy.

Tani i prosty sprzęt to i prosty wygląd, myślę, że nikt nie jest zaskoczony tym faktem. Technicznie to prędkość maksymalna 12 km/h, koła o średnicy 6,5 cala, zasięg do 15 km i udźwig do 120 kg. Warto zauważyć, że krajowa dystrybucja oznacza, że bateria do deskorolki elektrycznej będzie łatwa do dostania, jeśli zajdzie potrzeba wymiany.

Zalety:

 • Rodzima produkcja.
 • Fajny sprzęt dla entuzjastów.

Wady:

 • Nic ponad absolutne podstawy.

Skymaster 2 Wheels 10 – najlepsza deskorolka elektryczna dla dziewczyny

Skymaster 2 Wheels 10 – najlepsza deskorolka elektryczna dla dziewczyny

Deski elektryczne to oczywiście sprzęt wyjątkowo uniwersalny. Uważamy jednak, że stylizacja na klasyczne vintage skutery Vespa sprawia, że to typowa deskorolka elektryczna dla dziewczyn. Jest w niej wszystko, czego można oczekiwać od takiego stylu. Duże „odstające” błotniki, felgi/kołpaki stylizowane na takie sprzed kilku dekad i nawet charakterystyczne zaokrąglenia, którym niestraszne stawianie czoła naporowi powietrza.

Technicznie? Pewnie wszyscy się domyślają. 120 kg udźwigu, 15 km/s prędkości maksymalnej, zasięg 15-20 km i oczywiście dwa silniki oraz światła LED. Deska wydaje się duża? Tak, ponieważ to kolejny model mający 10-calowe koła.

Zalety:

 • Wyróżniający się styl vintage.
 • Wbudowany bluetooth.

Wady:

 • Duże koła trochę nie pasują do tej stylistyki, nie uważacie?

Kawasaki KX-ST10.1 – najlepsza deskorolka elektryczna z rączką

Kawasaki KX-ST10.1 –

Czy to ptak? Czy samolot? A może Segway? Nie, to deskorolka elektryczna z rączką! Czym się różni? To łatwe do odczytania ze zdjęcia. Jeśli obsługa żyroskopów z tradycyjnych deskorolek elektrycznych to dla ciebie jednak trochę za dużo, kupno deski z rączką bardzo ułatwia sprawę.

To tak naprawdę jedyna różnica, technicznie jest wciąż to samo. Moc 700 W, koła 10 cali, prędkość 25 km/h, zasięg 25 km. No dobrze, może jej możliwości trochę rosną, ale rośnie również jej cena, która wynosi ~1500 zł.

Zalety:

 • Deskorolka elektryczna z rączką.
 • Większa niż zwykle moc.

Wady:

 • Wysoka cena.

Cerlo deskorolka model 2 – najlepsza deskorolka elektryczna z kierownicą

Cerlo deskorolka model 2 – najlepsza deskorolka elektryczna z kierownicą

Ostatnia, ale nie najgorsza propozycja. To prawdziwa deskorolka elektryczna z kierownicą, chociaż model na zdjęciu zamiast kierownicy ma uchwyty, ale ich rola jest ta sama. Tak naprawdę osiągnąć taką deskorolkę można z każdego modelu za pomocą nakładki, którą nazywa się „gokart do deskorolki elektrycznej”.

W zestawie znajdziecie z reguły pasy montażowe, klucze/narzędzia i samoprzylepne podkładki. Jazda na siedząco zapewnia zupełnie inne wrażenia i daje gigantyczną radochę, sprawdźcie sami!

Zalety:

 • Kompletnie inna jazda.
 • Zamontujecie do każdej deskorolki.

Wady:

 • Dokupowana osobno.
Udostępnij

Właściciel portalu TechPolska. Entuzjasta gier RPG, choć nie pogardzi dobrą strategią. Z portalem jest związany od 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *