Twórcy Star Wars: Squadrons twierdzili, że do gry nie trafią już żadne nowe DLC… po czym nagle ogłosili, że nie dość, że dodana zostanie nowa zawartość, to jeszcze całkowicie za darmo.

Z uwagi na nadchodzącą premierę drugiego sezonu hitowego serialu The Mandalorian, do Squadrons trafi sporo nowości, w tym m.in. ulubieniec fanów serialu, Baby Yoda (przez deweloperów nazwany “Mysterious Creature”, czyli “Tajemnica Postać”).

Mandalorian Supply Drop już jutro

Mandalorian Supply Drop trafi do Star Wars: Squadrons już 28 października, czyli jutro. W ramach dodatkowej zawartości do gry trafi 8 darmowych elementów. Będą to ozdoby do statków – hologramy, figurki i nie tylko, w tym m.in.:

  • Mysterious Creature (Baby Yoda)
  • IG-Series Assassin Droid Dashboard Flair
  • Razor Crest Gunship.

mandalorian supply drop

Dodatkowa zawartość będzie dostępna do odblokowania całkowicie za darmo. Co ciekawe, większość DLC będzie dostępna dla pilotów z obu frakcji, ale nie figurki. Mysterious Creature będzie mogła pojawić się tylko w kokpitach pilotów Rebelii, zaś piloci Imperium będą musieli zadowolić się widocznym na powyższej grafice IG-Series Assassin Droidem.

star wars squadrons baby yoda

Za kilka dni premiera drugiego sezonu serialu

Data, w której DLC zostanie udostępnione graczom, nie jest przypadkiem. Premiera drugiego sezonu serialu The Mandalorian nastąpi kilka dni po dodaniu do Squadrons dodatkowej zawartości, a konkretnie 30 października.

Niektórzy gracze mogą nawet nie zauważyć dodatku, ponieważ ma on charakter czysto dekoracyjny i nie dodaje niczego wpływającego na rozgrywkę, ale jest miłym (i co najważniejsze – darmowym) gestem.

Gracie w Star Wars: Squadrons? Planujecie odblokować Baby Yodę i postawić go w swoim kokpicie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *