Premiera Super Mario Bros. Wonder jest tuż tuż, w związku z czym twórcy nie tylko postanowili uchylić rąbka tajemnicy odnośnie do gameplayu w nowym trailerze, ale też zrobić fanom serii małą niespodziankę. Już niedługo konsola Nintendo Switch OLED będzie dostępna w kolejnej specjalnej edycji, tym razem inspirowanej właśnie słynnym wąsatym hydraulikiem.

Nintendo celebruje Super Mario Bros. Wonder czerwoną konsolą

Dowolny gracz zapytany o to, z jakim kolorem kojarzy mu się seria gier o Mario, odpowiedziałby zapewne, że z czerwonym. Nikogo więc prawdopodobnie nie zdziwi, że zapowiedziana na wydarzeniu Nintendo Direct Switch OLED Model Mario Red Edition skupia się w całości na tej barwie.

Wcześniej, przy okazji premiery Super Mario Odyssey, sprzedawano Switcha V2 (nie model OLED) w wersji z grą i czerwonymi Joy-Conami. Teraz firma poszła o krok dalej i w OLED Mario Red Edition tym charakterystycznym kolorem pokryto zarówno kontrolery, jak i samą konsolę oraz docka.

Nie zabrakło też dodatkowych akcentów w postaci cienia Mario w rogu docka i znanych doskonale fanom serii monet, ukrytych pod obudową. Nintendo dokładnie przedstawiło wygląd całego zestawu w poście na profilu Nintendo of America na X (Twitterze):

To nie pierwsza tego typu inicjatywa Nintendo dla najnowszego wariantu (czyli OLED) Switcha — doczekał się on już specjalnej wersji dla m.in. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oraz Pokémon Scarlet i Violet.

Amerykanie mogą już składać zamówienia przedpremierowe

Nowa wersja (kolorystyczna — w zakresie podzespołów nic się nie zmienia, podobnie, jak w poprzednich edycjach specjalnych) będzie dostępna od 6 października, ale Amerykanie już mogą składać na nią preordery. Cena to 349,99 dolarów (~1440 złotych).

Póki co polskie sklepy nie dają takiej możliwości. Z kolei Super Mario Bros. Wonder ma premierę 20 października.

Zapraszamy przy okazji do materiału, w którym wymieniamy inne dostępne kolory Nintendo Switcha, w tym wersji OLED i Lite. Jest w czym wybierać! Dajcie znać, jaka wersja kolorystyczna jest waszą ulubioną.

Udostępnij

administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *