Premiera Super Mario Bros. Wonder jest tuż tuż, w związku z czym twórcy nie tylko postanowili uchylić rąbka tajemnicy odnośnie do gameplayu w nowym trailerze, ale też zrobić fanom serii małą niespodziankę. Już niedługo konsola Nintendo Switch OLED będzie dostępna w kolejnej specjalnej edycji, tym razem inspirowanej właśnie słynnym wąsatym hydraulikiem.

Nintendo celebruje Super Mario Bros. Wonder czerwoną konsolą

Dowolny gracz zapytany o to, z jakim kolorem kojarzy mu się seria gier o Mario, odpowiedziałby zapewne, że z czerwonym. Nikogo więc prawdopodobnie nie zdziwi, że zapowiedziana na wydarzeniu Nintendo Direct Switch OLED Model Mario Red Edition skupia się w całości na tej barwie.

Wcześniej, przy okazji premiery Super Mario Odyssey, sprzedawano Switcha V2 (nie model OLED) w wersji z grą i czerwonymi Joy-Conami. Teraz firma poszła o krok dalej i w OLED Mario Red Edition tym charakterystycznym kolorem pokryto zarówno kontrolery, jak i samą konsolę oraz docka.

Nie zabrakło też dodatkowych akcentów w postaci cienia Mario w rogu docka i znanych doskonale fanom serii monet, ukrytych pod obudową. Nintendo dokładnie przedstawiło wygląd całego zestawu w poście na profilu Nintendo of America na X (Twitterze):

To nie pierwsza tego typu inicjatywa Nintendo dla najnowszego wariantu (czyli OLED) Switcha — doczekał się on już specjalnej wersji dla m.in. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oraz Pokémon Scarlet i Violet.

Amerykanie mogą już składać zamówienia przedpremierowe

Nowa wersja (kolorystyczna — w zakresie podzespołów nic się nie zmienia, podobnie, jak w poprzednich edycjach specjalnych) będzie dostępna od 6 października, ale Amerykanie już mogą składać na nią preordery. Cena to 349,99 dolarów (~1440 złotych).

Póki co polskie sklepy nie dają takiej możliwości. Z kolei Super Mario Bros. Wonder ma premierę 20 października.

Zapraszamy przy okazji do materiału, w którym wymieniamy inne dostępne kolory Nintendo Switcha, w tym wersji OLED i Lite. Jest w czym wybierać! Dajcie znać, jaka wersja kolorystyczna jest waszą ulubioną.

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak podłączyć nintendo switch do laptopa Jak podłączyć Nintendo Switcha do laptopa?
Wiedziałeś, że istnieje możliwość podłączenia konsoli Nintendo Switch do laptopa? Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić, nie martw się! W naszym poradniku omówimy wszystkie kroki,
jak podłączyć nintendo switch do telewizora Jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora? Wszystko, co musisz wiedzieć!
Pytanie o to, jak podłączyć Nintendo Switch do telewizora może wydawać się dziwne. Spokojnie, tutaj nie spotkasz się z taką oceną. W TechPolska.pl potrafimy spojrzeć
pokrowiec na nintendo switch Dlaczego warto kupić pokrowiec na Nintendo Switch?
W dzisiejszym świecie mobilnych gier Nintendo Switch stało się nie tylko symbolem rozrywki, ale również przedmiotem osobistego stylu. W tym artykule przyjrzymy się bliżej pokrowcom
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *