Miesiąc temu dziwiliśmy się na wieść o rekordzie wartości Bitcoina. Cena za kryptowalutę przekroczyła wartość 6100 USD. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że wtedy była ona jeszcze tania, a największym tego dowodem jest nowy rekord.

Zgodnie z danymi opublikowanymi przez Coinmarketcap, dzisiaj około 12:00 cena za jednego Bitcoina przekroczyła granicę 10 000 dolarów! Portal wydaje się być wiarygodnym źródłem, co do takich informacji ponieważ oblicza on indeks Bitcoina na podstawie danych z kilkunastu giełd, gdzie handluje się tą kryptowalutą. Kluczowe dla tej analizy są dane z Bithumb i Bitfinex, które notują największe obroty omawianą kryptowalutą.

bitcoin

Mimo wszystko nie jest to oficjalne oszacowanie wartości Bitcoina, ponieważ głównym utrudnieniem w tej materii jest brak regulowanego rynku kryptowalut. Ponadto występują duże różnice pomiędzy giełdami w poszczególnych krajach. Obecnie, to jest około 21:30 dn. 28 listopada 2017 roku kurs Bitcoina na Bithumb wynosi $10875, a na Pitfinexie $9925.

Źródła: bankier.pl / coinmarketcap.com

WARTO PRZECZYTAĆ:

Humane na sprzedaż Humane Al Pin to duży niewypał. Marka idzie na sprzedaż
A miało być tak pięknie! Humane, czyli startup, który miał ogromne plany i chciał mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku urządzeń Al, niestety poniósł porażkę.
chiny ai Chiny stworzyły model AI oparty na myśli Xi Jinpinga!
Filozoficzne rozważania prezydenta Chin są uważane w tym kraju za na tyle ważne, że w 2017 roku zdecydowano się wpisać je do konstytucji.  Tzw. myśl
gta 6 rekord GTA 6 z oficjalną datą premiery! Trzeba uzbroić się w nieco cierpliwości
Przez długi czas w ogóle nie wiedzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się premiery Grand Theft Auto 6. Potem Rockstar zapowiedział, że najnowsza odsłona kultowej serii pojawi
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *