Cyberpunk 2077 był opóźniany już wielokrotnie, ale wydawało się, że poprzednia data premiery, czyli 19 listopada 2020, będzie tą ostateczną. Niestety, twórcy poinformowali na Facebooku gry, że zdecydowali się znów przesunąć debiut tytułu, tym razem o 21 dni.

Nowa data premiery to 10 grudnia 2020 roku

Według listu opublikowanego przez deweloperów nowa data premiery to 10 grudnia 2020 roku. Twórcy umotywowali przesunięcie premiery koniecznością stworzenia jednocześnie wersji na aż dziewięć platform, w tym konsole nowej generacji. Dodatkowo pracują nad tym, aby w dniu premiery wypuścić tak zwanego Day 0 patcha, podnoszącego jakość gry i muszą przy tym mierzyć się z wyzwaniami związanymi z pracą zdalną, konieczną z uwagi na pandemię.

Ta decyzja nie jest aż tak zaskakująca, biorąc pod uwagę, że niedawno pojawiły się informacje o crunchu w studiu (robieniu ogromnych nadgodzin), którego według wcześniejszych obietnic twórców miało nie być. Nie da się ukryć, że oczekiwania fanów są ogromne i będą trudne do spełnienia..CD Projekt preferuje w związku z tym opóźniać tytuł, żeby na pewno graczy nie rozczarować.

Pełny list twórców, w którym ogłaszają i tłumaczą swoją decyzję, możecie przeczytać poniżej.

cyberpunk 2077 list deweloperów

Wszystkie zmiany terminu premiery Cyberpunka 2077

Na E3 2019 CD Projekt ogłosił pierwszą datę premiery – 16 kwietnia 2020 roku. Jeśli zostałaby ona dotrzymana, już od pół roku zagrywalibyśmy się w ten tytuł. Pierwsze opóźnienie zostało ogłoszone w styczniu 2020 roku. Termin premiery przesunięto wtedy do 17 września 2020.

W lato doszło do kolejnej obsuwy – tym razem zdecydowano się na przesunięcie premiery na 19 listopada 2020 roku. Teraz informujemy Was o kolejnym, już trzecim opóźnieniu tytułu. Warto zaznaczyć, że w kwietniu deweloperzy obiecali, że data premiery gry jest ostateczna i nie będzie już żadnych opóźnień.

Jesteście rozczarowani tą decyzją CD Projektu, czy wolicie dłużej poczekać, ale być może dostać bardziej dopracowany produkt? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

wiedźmin księga kucharska Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska trafiła już do sprzedaży
Ta informacja spodoba się szczególnie fanom Wiedźmina i tym, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni. Za nami oficjalna premiera książki kucharskiej z Wiedźmina. Sprawdź, co
cd projekt CD Projekt zaatakowany przez hakerów, firma nie planuje zapłacić okupu
CD Projekt poinformował na Twitterze, że (po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat) padł ofiarą hakerów. Oszuści pozostawili po sobie notatkę, w której grożą
cdpr Ktoś sprzedaje kody źródłowe gier CDPR za 10 tysięcy dolarów sztuka
Być może pamiętacie, że jakiś czas informowaliśmy Was o włamaniu do CDPR, które poskutkowało wykradzeniem kodów źródłowych wielu gier studia, różnego rodzaju raportów i dokumentów
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *