Chociaż sequel Cyberpunka 2077 wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju, pojawiła się szansa, że teraz prace nad produkcją znacząco przyspieszą, ponieważ ekipa odpowiedzialna za jej stworzenie się rozrasta.

Do zespołu pracującego nad Projektem Orion dołączyli kolejni deweloperzy

CD Projekt Red opublikowało oficjalny komunikat prasowy, w którym poinformowało, że do grupy działającej nad kontynuacją Cyberpunka 2077, nazywanej Projektem Orion, dołączyli nowi deweloperzy.

Dowiedzieliśmy się, że prace nad tym projektem w roli producenta wykonawczego rozpocznie Dan Hernberg, który wcześniej był szefem produkcji w Amazon Games. Pracował również w Blizzard Entertainment. Kolejną nową osobą ma być Ryan Barnard, który został wybrany na reżysera designu. Zatrudniony był w takich miejscach jak Massive Entertainment, Ubisoft czy IO Interactive.

Do grupy dołączył również Alan Villani jako dyrektor techniczny. Wcześniej zajmował stanowisko w Warner Bros Games. Ekipa powiększa się też o dwie osoby, które wezmą na siebie napisanie nowej gry – Anna Megill (główna pisarka), w której portfolio można znaleźć liczne tytuły takie jak np. Control, Dishonored: Death of the Outsider, Assassin’s Creed Syndicate  i Alexander Freed (pisarz), który wcześniej pracował m.in. przy grze Star Wars: The Old Republic.

CD Projekt Red wciąż rekrutuje

Polski producent gier komputerowych przekazał również informację o dalszym rekrutowaniu pracowników na różne stanowiska. Studio poszukuje zainteresowanych pracą w oddziałach znajdujących się w Bostonie i Vancouver. Aktualne oferty pracy można znaleźć na oficjalnej stronie CD Projekt Red.

Najprawdopodobniej już niedługo studio zdradzi nieco więcej informacji o kontynuacji Cyberpunka 2077. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał tajemniczy Projekt Orion? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

cd projekt CD Projekt zaatakowany przez hakerów, firma nie planuje zapłacić okupu
CD Projekt poinformował na Twitterze, że (po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat) padł ofiarą hakerów. Oszuści pozostawili po sobie notatkę, w której grożą
cdpr Ktoś sprzedaje kody źródłowe gier CDPR za 10 tysięcy dolarów sztuka
Być może pamiętacie, że jakiś czas informowaliśmy Was o włamaniu do CDPR, które poskutkowało wykradzeniem kodów źródłowych wielu gier studia, różnego rodzaju raportów i dokumentów
the witcher monster slayer The Witcher: Monster Slayer zadebiutuje 21 lipca na Androidzie i iOS
CD Projekt Red oficjalnie ogłosił datę premiery swojej nowej gry mobilnej w świecie Wiedźmina, The Witcher: Monster Slayer. Z tej okazji udostępniono też krótki trailer.
Udostępnij

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *