Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

VIPER, marka firmy PATRIOT, globalnego lidera w dziedzinie wydajnych pamięci, dysków półprzewodnikowych i rozwiązań pamięci masowej flash, ogłasza premierę nowej,wysokowydajnej pamięci DDR5 VIPER VENOM w wersji RGB i bez podświetlenia.

Moduły pamięci VIPER VENOM DDR5 zapewniają zawrotne prędkości od 4800MHz do 6200MHz. Zestawy, dedykowane entuzjastom sprzętu komputerowego i zapalonym graczom,oferowane są w pojemnościach od 16 GB do 32 GB, a ich konstrukcja wyróżnia się ekskluzywnym rozpraszaczem ciepła VENOM oraz opcjonalnym podświetleniem RGB.

„VIPER VENOM DDR5 to nasza pierwsza pamięć DRAM klasy DDR5 dostosowana do entuzjastów i zapalonych graczy, którzy stawiają na wydajność i niezawodność. Nasz zespół inżynierów włożył dużo wysiłku w tę serię pamięci, aby zapewnić jej niezawodność i najlepszą kompatybilność z najnowszą platformą Intela” – powiedział Roger Shinmoto, wiceprezes PATRIOT VIPER.

Moduły VIPER VENOM RGB DDR5 mają stylową konstrukcję ze strukturą łączącą pasek LED i osłonę termiczną. Podświetlenie RGB to całkowicie nowy design ze zaktualizowanym oprogramowaniem do synchronizacji i efektami świetlnymi. Unikalna architektura DDR5 ma wbudowaną regulację napięcia w oparciu o odblokowany układ scalony do zarządzania energią (PCIM) i wykrywania obecności szeregowej (SPD HUB),co zapewnia jednoczesne monitorowanie, ochronę progową i inteligentną kontrolę napięcia w celu uzyskania wszechstronnej kontroli napięcia.

Co więcej, funkcja ECC na chipie wykonuje aktywną korekcję błędów, aby poprawić integralność danych oraz zwiększyć wydajność i stabilność. Każdy moduł jest zbudowany z dziesięciowarstwowego laminatu, aby zapewnić doskonałą integralność sygnału i niezrównaną stabilność, a wysokość modułów dostosowano do większości dostępnych na rynku coolerów procesora.

Pamięci VIPER VENOM DDR5 na ten moment są dostępne w 2 wariantach:

Viper RGB VENOM PVVR532G620C40K – 32GB(2x16GB), 6200MHz, XMP 3.0, 40-40-40-76, 1.35V – ok. 1660 zł (MSRP)

Viper VENOM PVV532G620C40K – 32GB(2x16GB), 6200MHz, XMP 3.0, 40-40-40-76, 1.35V – ok. 1560 zł (MSRP)

Pozostałe modele będą dostępne pod koniec drugiego kwartału 2022.

Patriot Memory to amerykańska firma, która od 1985 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, w tym wysokowydajnych pamięci VIPER, niezawodnych i szybkich dysków SSD czy innych nośników danych, jak pamięci USB oraz karty flashowe. Idąc z duchem czasu oraz rosnącą popularnością e-sportu i gamingu Patriot stworzył także własną markę peryferiów gamingowych VIPER GAMING. Więcej informacji na stronach patriotmemory.com oraz viper.patriotmemory.com.

Share:

administrator, bbp_keymaster

Redaktor naczelna TechPolska. Kiedy nie jest zajęta testowaniem każdego kawałka nowej technologii, który wpadnie jej w ręce, relaksuje się nabijaniem kolejnych setek godzin w ESO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.