Zeszłoroczne Call of Duty Modern Warfare 2 było olbrzymim sukcesem komercyjnym – najszybciej w historii serii przekroczyło próg miliarda dolarów przychodu. Jeśli jednak ktoś się w najnowszego COD-a nie zaopatrzył, ma teraz świetną okazję, aby sprawdzić, czy warto w niego zainwestować.

Activision świętuje premierę 3 sezonu Modern Warfare 2, który wystartował 12 kwietnia. Twórcy zdecydowali się z tego powodu uruchomić darmowy tydzień, podczas którego na wszystkich platformach (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Microsoft Windows) można zagrać bez żadnych opłat w tryb multiplayer. Trwa on od 19 (od godziny 19:00) do 26 kwietnia, a więc już niedługo będzie można skorzystać.

Na bezpłatną zawartość składają się zarówno znane i lubiane klasyczne mapy, takie jak Farm 18 i Shoothouse, jak i zupełnie nowa mapa z 3 sezonu – Pelayo’s Lighthouse. Gracze mogą wypróbować 12 różnych trybów gry, w tym m.in. Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected i Invasion.

activision call of duty modern warfare 2 darmowy tydzień

Jeśli chcecie zagrać na PC, zanim zabierzecie się za pobieranie tego dość “ciężkiego” tytułu (125GB piechotą nie chodzi, zwłaszcza, jeśli ktoś ma wolniejszy Internet), polecamy zapoznanie się z materiałem, w którym omawiamy wymagania sprzętowe Call of Duty Modern Warfare 2.

Co składa się na nowy sezon?

Podobnie, jak poprzednie, 3 sezon Modern Warfare II wprowadza szereg nowej zawartości. Twórcy podsumowują je tak:

Trzy nowe mapy do trybu wieloosobowego, nowe darmowe bronie do twojego arsenału uzbrojenia, nowi operatorzy, którymi możesz pokierować w walce, niestandardowe skórki na pojazdy, nowe tryby gry, odświeżony Karnet Bojowy i wiele więcej  – Activision

Gracze, którzy zdecydują się na zakup Battle Passa, mogą ponadto liczyć na dodatkowe schematy broni, skórkę operatora (i jego natychmiastowe odblokowanie) i garść punktów COD, czyli waluty występującej w grze.

Tydzień to sporo czasu – powinien wystarczyć, aby móc ocenić, czy chce się grac dalej (co będzie już wymagało zakupu gry – względnie można się przerzucić na permanentnie darmowe Call of Duty: Warzone 2.0). Jeśli zdecydujecie się wypróbować COD: Modern Warfare 2 przy okazji darmowego tygodnia, dajcie koniecznie nać w komentarzach, jakie są Wasze odczucia odczucia!

Udostępnij

administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *