Niebawem już święta, dlatego Blizzard przygotował niespodziankę dla graczy Diablo 4. Jest nim wydarzenie o nazwie Zimowy Pomór. Sprawdź szczegóły!

Blizzard zaprezentował Zimowy Pomór

Dokładnie wczoraj zostało zaprezentowane pierwsze czasowe wydarzenie, które ma umożliwić graczom świętowanie nadchodzących świąt. Jest ono dostępne od 12 grudnia godz. 19:00 do 2 stycznia godz. 19:00 w Sferze Sezonowej. Czego możemy spodziewać się po tym wydarzeniu, stworzonym przez Blizzard?

Nie zabraknie śniegu i świątecznej atmosfery

Śmiałkowie, którzy będą mieli ochotę zmierzyć się z zamrożonymi demonami najpierw muszą odwiedzić Zimowy Rynek w Kiowosadzie i porozmawiać z bardem Gileonem. Dowiedzą się wówczas, że otrzymał on pogłoski o mściwych potworach, które polują w śniegu i coraz większym chłodzie podkopującym morale mieszkańców Kiowosadu, w efekcie czego Gileon podjął decyzję, by wskrzesić ducha świąt w sposób, który jako jedyny jest mu znany, czyli obchody.

W serwisie YouTube został udostępniony zwiastun Zimowego Pomoru. Zachęcamy do jego sprawdzenia!

Jak już wiecie, w Diablo 4 pojawi się także Zimowy Rynek – o dekoracje na nim będą musieli zadbać sami gracze, by upiększyć tę lokację i aby przepełniła się szczególną świąteczną atmosferą. W opisie wydarzenia na oficjalnej strony gry można przeczytać:

Wyruszcie na Strzaskane Szczyty i wypatroszcie bladoniebieskie Morowe Potwory z morowych fragmentów, zniszczcie krwawe sterty ludzkich wnętrzności znane jako Zamrożone Truchła, by odzyskać utracone pamiątki, i zakończcie straszliwe obchody potworów – Pomorową Hulankę.

Przypominamy o naszej recenzji Diablo 4 i zachęcamy do zapoznania się z nią.

Na graczy czekają liczne nagrody

Jak już uda Wam się rozprawić ze śnieżnymi horrorami na Strzaskanych Szczytach, odwiedźcie stół kolekcjonerski na Zimowym Rynku. Co na ten temat mówi Blizzard?

Gdy rozprawicie się ze śnieżnymi horrorami na Strzaskanych Szczytach i zdobędziecie dość morowych fragmentów, utraconych pamiątek i innych zasobów z Zimowego Pomoru, odwiedźcie stół kolekcjonerski na Zimowym Rynku, by wymienić je na zimowe dowody.

Za te zmrożone świadectwa męstwa można kupić wiele różnych nagród, w tym: trofeum wierzchowca, trofea na plecy dla poszczególnych klas, elementy ozdobne broni, ofensywny aspekt legendarny Odłamek Świtu, napar Gileona i nie tylko.

Na sprawdzenie opisywanego wydarzenia macie jeszcze sporo czasu. Planujecie to zrobić? Koniecznie dajcie znać!

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *